Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czuły Wojtek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

estem za tym żeby internet nie był anonimowy

wbrew ogólnemu przekonaniu internet nie jest anonimowy...



#17

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana itp to wszystko ludzie pracujący w Onecie. Ich zadaniem jest pisanie debilnych komentarzy żeby podgrzać rozmowy w komentarzach pod artykułami. Ot, cała tajemnica.


To całkiem prawdopodobne.
Mnie tylko dziwi jedna rzecz. Dlaczego w celu "podgrzania rozmowy" osoby te nie spróbują napisać komentarzy inteligentnych, ktore zaciekawią forumowiczów, a nie ich rozzłoszczą ;)
Zresztą cały Onet to jeden wielki chłam. Te artykuły, nagłówki sa jakimś nieporozumieniem.
Pzdr.

#18

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem co jest bardziej żałosne - ten komentarz czy wielkie zainteresowanie jakimś debilem. Swoja drogą nie wiem kto głupszy - on czy jego wielbiciele.

Jego fani. Bo on z zamierzenia robi z siebie idiotę z czystej ciekawości, by poobserwować reakcje. IMO.
A jego fani to kupa dzieci mających w głowie właśnie kupę. Im ta głupota widocznie imponuje, z jakiego powodu? Na to pytanie moja burza mózgów nie dała mi odpowiedzi. Pewnie "Wojtuś" się nie spodziewał takiego obrotu spraw, a jak przybrały one taką skalę: kto by przestał, porzucił taką sławę? ;)

Mnie tylko dziwi jedna rzecz. Dlaczego w celu "podgrzania rozmowy" osoby te nie spróbują napisać komentarzy inteligentnych, ktore zaciekawią forumowiczów, a nie ich rozzłoszczą

Bo adresaci tekstu napisanego z sensem nie zrozumieją, najwyżej zbluzgają i oplują, jak będzie zawierał za dużo trudnych słów lub zdań złożonych.



#19

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo czuły wojtek to kwintesencja Onetu i wszelkich for takiej masowej maści. Tam 90% postów wieje totalnym bezsensem, lub trój wyrazowymi odpowiedziami. O bluzgach nie wspomne, bo to tak powszechne, jak chleb w piekarni.



#20

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie by lepiej zaczęli czytać książki a nie takie bzdury,przez czytanie tego dziadostwa można tylko sie przyzwyczaić do pisowni z błędem.Na naszym forum jest cala masa ludzi rozgarniętych i nie pochłoniętych serwisami dla pseudo-narcyzów takie jak sławna fotka.pl itp.,itd., tak wiec sami dobrze wiemy jak to jest w naszym kraju i chyba na prawdę nie potrzebujemy takich idoli typu jasiu śmietana i czuly_wojtek,oczywiście czasami można wyczytać jakiś fajny komentarz ale to wszystko i jest to bardzo nikły %.Czasami aż sie smutno robi jak wchodzę na onet aby poczytać najnowsze wydarzenia sportowe i pod koniec artykułu widzę komety typowo rasistowskie i wyśmiewające sie z kogoś,to samo zauważam na onecie w dziale z nauka jak i każdym innym dziale.Wiedza polaków tam sie wypowiadających jest żałosna.Szkoda ze tak mało w mediach rozpowszechnia sie informacji na temat kosmosu,zjawisk paranormalnych itp. rzeczy bo dla polaków jest to coś nie zrozumiałego i nie pojętego.Trudno..hmm wręcz strasznie trudno jest polaka przekonać bądź z nim nawet porozmawiać aby nie być wyśmianym o możliwości istnienia cywilizacji pozaziemskich bądź takich chociażby cywilizacji jak Atlantydzi.

#21 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

nie jest pracownikiem onetu, onet mimo że to portal coraz niższych lotów to
wątpie, że za takie coś chciałby mu ktoś coś płacic.

99% ludzi pisze, że jest żałosny, ja uważam że tak nie jest, wykłada kawe na ławe i
jak sie wczytacie w jego komentarze to jest w nich duża część która jest zgodna z rzeczywistością.
"serialuwki" rox

Co do jego tezsamosci to pochodzi z gminy Praszka, te dane sa prawdziwe ktore ma w katalogu.
takze tu mozna zajrzec - http://www.nto.pl/ap...PORTAZ/70810029

#22

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tam koleś nie śmieszy, nic w tym zabawnego.
Pewnie to ktoś z onetu bo głupota zawsze najwięcej przyciąga ludzi.

#23

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czuly wojtek to jakis zakmpleksiony gowniarz.
Niedawno po sieci chodzil link, jak to wojtek zapomnial sie wylogowac i skomentowal sam siebie dajac sobie 10 pod wlasnym wpisem.
Wygladalo to mniej wiecej tak

"Rzeby rzaba róra Donald Tósk" - [email protected] (czy jakiego tam maila ma)
"srednio ci to wyszlo" - ktos tam
"No no, wojtek we wspanialej formie. 10/10" - [email protected]
I pod spodem mnostwo komentarzy smiejacych sie z jego glupoty

Teraz tego nie mozna znalezc, mozliwe ze ktos to usunal. W kazdym razie wyszedl na niezlego pajaca....
A samo pisanie z celowymi bledami, albo w stylu "MooJ sUodKi MisiAAAaACzeQ" to jest tylko oznaka coraz mniej wymagajacego poczucia humoru w spoleczenstwie i troche tez wtornego analfabetyzmu.

#24

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ktoś z was chociaż wczytał się w jego komentarze, czy przeczytał jeden i odgórnie stwierdził, że to imbecyl i czytać nie warto?
Polecam, bo pomimo całej otoczki, człowiek potrafi bardzo trafnie ocenić wszystko, co się dzieje dookoła.

#25

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak Mango ja się wczytałem i sądzę że to inteligentny koleś który swoje myśli podstawia pod klasyczny szablon "wsiura & neokida"

#26

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie czytałem i nie mam zamiaru. Taki debilizm mnie odpycha.

#27 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

A ktoś z was chociaż wczytał się w jego komentarze, czy przeczytał jeden i odgórnie stwierdził, że to imbecyl i czytać nie warto?

Nie czytałem i nie mam nawet zamiaru tracić czasu na te żałosne wypociny. Oczywiście, że odgórnie stwierdziłem, że to imbecyl. Dla mnie ktoś kto robi notorycznie rażące błędy ortograficzne to osoba nie warta czytania. I dla mnie doszukiwanie się ukrytego dna w tych pseudo wypowiedziach ma taki sam sens, jak wróżenie z kart. Powtórzę się - szkoda cennego czasu.

#28

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Captain Jack. Te błędy są tak przerysowane, że nikt nie robiłby ich tak wiele. To co pisze to przedstawienie w sposób ośmieszający i cyniczny, stereotypowych mieszkańców Polski.



#29

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mylo, jak to ktoś powiedział, człowiek nie dostrzeże tego, w co nie wierzy nawet gdy to coś ugryzie go w kostkę, więc chyba nie ma sensu dyskutować :]

#30

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie może być osobą mająca zainteresować artykułem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych