Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sexy... czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

sywusia ma konto na fotce http://www.fotka.pl/...l/sylwusiaenha/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

najbardziej mi sie podoba to jej pomrukiwanie jak na pytania odpowiada:

jesteś sywusia ?
- mhhmm

i tak mam ci mówic?
- mh

ale sylwusia to taka mała dziewczyneczka?
- mmmmmmmh

nie chcesz być duża?
- mmemhmm


laska jest do niczego, no może jedna rzecz mi na myśl przychodzi w której mogła by być dobra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#77

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wina leży po stronie zachodu.
Ciągle napływającyh nowych mód z zachodu, które reprezentują sobą TYLKO piękno zewnętrzne, wnętrze nieważne.
Sylwusia, jest jedną ofiarą tych napływających mód...i takich sylwusi z roku, na rok będzie co raz więcej.

''DZIęKUJę WSZYSTKIM LUDZIOM...
dzięki którym wiem że w przyszłośi uda mi się osiągnąć moje cele i marzenia, wiem to przez te idjotyczne komentarze które do mnie piszecie a z których zlewam... wiem że jestem zaje* istą aktorką skoro 98% z was dało się nabrać na chwyt telewizji :)
POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIęKUJE :* :* :* ''

Cytat z jej profilu na fotce.
Hm..czyżby sylwusia była zmuszona w tv do pokazania się z takiej strony ? :D ...

#78

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale te mody by się nie przyjmowały, gdyby nie padały na podatny grunt.
Do tego winą za "inteligencję" Sylwusi nie można winić zachodu. Ona poprostu taka jest i w innych warunkach też by tak było.

#79

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Bobek
Już po jej ortografii widac, że jednak nie udawała w programie :)



#80

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Roseb Tak samo jak z Jolą po prostu taka jest, ale wydaje mi się, że to też w pewnej mierze kwestia wychowania, ale nie przez matkę tylko przez środowisko w jakim się znajdowała, no i podatność na wywieranie wpływu na nią przez różne czynniki. Ciekawy jestem czy Sylwusia kiedyś z tego wyrośnie, ale patrząc na Jolę szczerze w to wątpię...

#81

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ona mysli ze ludzie já lubiá , ale po prostu sie z niej smieja..

#82

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie zdziwilbym sie gdyby ta niewiasta w hucie mieszkala :) wstyd, ze z krakowa jest ; p

#83

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ladna jest! Prosze przyjdz do mnie na osiedle Strusia blok 4 mieszkanie 69 xD

#84

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"DZIęKUJę WSZYSTKIM LUDZIOM...
dzięki którym wiem że w przyszłośi uda mi się osiągnąć moje cele i marzenia, wiem to przez te idjotyczne komentarze które do mnie piszecie a z których zlewam... wiem że jestem zaje* istą aktorką skoro 98% z was dało się nabrać na chwyt telewizji :) "

To z jej konta z fotki. Może jest w tym trochę prawdy, na zdjęciach rzadko jest ubrana na różowo... Na pewno nie może to być do końca prawdą, widać to chociażby po jej "sweet" piśmie.

Takie puste lale lubią tylko porównywalni do nich faceci. Robią z siebie pośmiewisko przed wszystkimi. Zero moralnych zasad, zero rozumowania i 100% podatności na czynniki zewnętrzne, no ale cóż, to ich sprawa, mają wolną wolę, ale pod jednym warunkiem - niech nie ingerują w moje życie i innych, którzy tego sobie nie życzą.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych