Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sexy... czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#31

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka dokąd ten nasz kraj dojdzie z takim młodym pokoleniem? Ta panienka to nie jakis wyjątek takich jak ona jest bardzo dużo! A za wszystko odpowiedzialna jest kultura masowa która pierze mózgi takim dzieciom Niestety dookoła mnie jest wiele podobnych do niej dlatego nie mam dziewczyny bo te normalne gdzies sie chyba pochowały są przytłoczone przez swoje przebojowe koleżanki .

#32

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A za wszystko odpowiedzialna jest kultura masowa która pierze mózgi takim dzieciom

No i właśnie...

#33

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Judas

Znowu mi pedały będą coś do ust wkładać...

Nie, po prostu tak widzę ten tok rozumowania. Każdy jest za siebie odpowiedzialny i nie przekonasz mnie, że jest inaczej.

Mi przeszkadza, że czepiacie się dziewczyny, chociaż nie czyni zła, a jak ktoś opluję i obrzuci wyzwiskami gejów, to albo olejecie, bo jeszcze po mordach dostaniecie, albo sie przyłączycie.

Nie czyni zła i to się jej chwali, ale ja po prostu nie toleruje idiotów. Od razu z tego wyciągasz wniosek, że jestem homofobem, pewnie i antysemitą nie? Straszny ze mnie ksenofob i szowinista.

@Bobek
To, że po mojej lewej mordują dwie osoby to nie znaczy, że mam się wcale nie przejmować jedną osobą mordowaną z prawej.

@down
Mango, nienawidzę koloru różowego :| .

#34

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bobek, ale my nie oceniamy w tym momencie dresów czy skinów, a jeden przypadek. Wszyscy zaczynają odbiegać od tematu i tworzyć porównania.

Ja ZADAŁAM PYTANIE: sexy czy nie?

#35

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czepiamy się Sylwusi bo ona jest " przykładem ", takich osób w Polsce jest już cała masa, a czy to dobrze czy źle chyba dosyć łatwo ocenić. Temat jest o Sylwusi i nie zbaczajmy z niego na skinów, morderców itd. Do tego można założyć oddzielny temat i coś czuję że biłby rekordy w ilości postów.


ZDECYDOWANIE NIE SEXY, WYTAPETOWANE SZTUCZNE RÓŻOWE LALECZKI PUSTE W ŚRODKU NIE SĄ SEXY

#36

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To, że po mojej lewej mordują dwie osoby to nie znaczy, że mam się wcale nie przejmować jedną osobą mordowaną z prawej.

Lol... Jest subtelna różnica między mordowaniem a tym co robi i prezentuje ta dziewczyna, a niektórzy szybciej usprawiedliwią mordercę niż ją.

Nie, ja nie uważam, że jesteś kimś tam, tylko porównuję zachowania.

Ja ZADAŁAM PYTANIE: sexy czy nie?

Tak, przeleciałbym ja przy pierwszej okazji, chyba mi jeszcze wolno.

#37

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

'@Bobek
To, że po mojej lewej mordują dwie osoby to nie znaczy, że mam się wcale nie przejmować jedną osobą mordowaną z prawej.'

Są ważniejsze piorytety niż Sylwusia i ludzie jej pokroju.
Np.Ludzie głodujący w afryce, masa bezmózgich dresów biegających po mieście w poszukiwaniu ofiary, stuknięci psychopaci którzy chcą zapanować nad światem itd.

Ale swoją drogą, ta głupota u młodych ludzi spowodowana jest właśnie obojętnością rodziców którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak telewizja i inne środki masowego przekazu piorą mózgi dzieciom.
Można nawet powiedzieć że teraz moda panuje na głupotę...jeśli ktoś jest mądrzejszy odrazu jest wyzywany przez tych 'mniej mądrych' żeby nie powiedzieć tępych osób..od kujonów.

Btw.Judas, gdybym już wcześniej nie podarował Ci + otrzymał byś go jeszcze raz odemnie, ponieważ jesteś bardzo tolerancyjnym człowiekiem.Oby było więcej ludzi takich jak Ty, a świat będzie cudowny.

#38

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To, że po mojej lewej mordują dwie osoby to nie znaczy, że mam się wcale nie przejmować jedną osobą mordowaną z prawej.

Lol... Jest subtelna różnica między mordowaniem a tym co robi i prezentuje ta dziewczyna, a niektórzy szybciej usprawiedliwią mordercę niż ją.

Nie, ja nie uważam, że jesteś kimś tam, tylko porównuję zachowania.

To była drastyczna analogia, ale tylko analogia.
I proszę nie czepiaj się już tego morderstwa. Nie usprawiedliwiam seryjnych morderców, ani zabijających dla pieniędzy, z zawiści itp. Usprawiedliwiam tych, którzy niejako nie mają wyboru. Ta "laleczka" ewidentnie go miała.

@Bobek
Idąc tym tokiem rozumowania zamknijmy na tym forum wszystkie tematy nie związane z najważniejszymi problemami współczesnej ludzkości. Właściwie w ogóle forum zamknijmy, są ważniejsze rzeczy.

#39

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każdy zawsze ma wybór chyba że mówimy o wypadkach. Ale jak ktoś atakuje mnie i chce zabić, to mam wybór.

#40

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi tam sie ona nie podoba nie lubie takich panienek poza tym wole brunetki :roll:

#41

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie ja to powiem tak jak moi kumple "laska na dyskoteke, na jedną noc ale nie na dłużej"
Ze jest głupia?No kto ją tam wie może taką z siebie robi, (chociaż widziałem przypadki że się w 1 LO nie wie gdzie jest Australia :/ )
Kultura masowa?Każdy robi co mu się podoba i każdy ma inne podejście np. mi jakiś dupek z TV nie zaimponuje i naśladować go nie będę, a jej może imponuje Doda.Co jak co ale człowiek powinien mieć jakieś zasady moralne czy coś (tak przynajmniej uważam) a nie naśladować kogoś tam...

#42

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Każdy zawsze ma wybór chyba że mówimy o wypadkach. Ale jak ktoś atakuje mnie i chce zabić, to mam wybór.

Judas nie chce mi się zaczynać drugiej dyskusji. Tak każdy ma wybór. W sytuacji gdy ktoś chce zabić twoją rodzinę masz wybór go zaciukać albo patrzeć na śmierć bliskich. Jeżeli wybierasz to pierwsze to takie zabójstwo jest w moich oczach usprawiedliwione. EOT

#43

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Człowiek sam z siebie nie ma żadnych zasad, są mu wpajane.

W moich oczach żadnej zabójstwo nie jest usprawiedliwione. Przecież mogę mu walnąć i znokautować, związać i zadzwonić na policję. mogę go obezwładnić, w skrajnych przypadkach trwale okaleczyć i ja to ostatnie bym wybrał gdyby ktoś chciał zrobić krzywdę komuś mi bliskiemu: zrobiłbym z niego kalekę chodźbym miał my ręcznie kończyny wyrywać.

#44

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Człowiek sam z siebie nie ma żadnych zasad, są mu wpajane.

Ma - instynkt samozachowawczy.

#45

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie każdy, a instynkt to nie zasady moralne, instynkt nakazuje nam zniszczyć wszystko co może nam zagrozić, zupełnie odwrotnie od zasad.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych