Skocz do zawartości


Zdjęcie

Finał Ligi Mistrzów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygrał Machester!
Hurra!
Kto siecieszy?!

I moje jedno pytanie...który z psioników użył swoich talentów, żeby minimalnie zmienić tor lotu piłki kiedy strzelał Terry?

#2

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pewnie ty, MASTER PSI-BALU.

Chelsea nie miała szczęścia, od drugiej połowy ona dominowała aż po karne, niestety Menu miało więcej szczęścia i wygrali, taka jest piłka, myślisz, że wygrasz, a nagle.. przegrywasz.

Jak mi żal takich wypowiedzi.

#3

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyznam się, jestem tajnym agentem działam w stanie oobe. Wyszedłem z ciała i chciałem oglądać mecz z bliska [stałem koło van der sara], dlatego się poślizgnął podczas jednej akcji [zahaczył o moją nogę] a ja oszołomiony odskoczyłem [i stałem już w innym miejscu] i piłka się otarła o mnie.

MU!
Jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym :]



#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Har, kurde, nie spodziewałabym się, że to Ty! Ale chwała Ci, Chelseaaa <wymiotuje>

#5

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sorry, ale to Chelsea miała szczęście przy swojej bramce...a to, że sie strzela w słupki i poprzeczki to potwierdzenie tego, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Man mógł w pierwszej połowie śmiało 3:0 prowadzic a skończyło się 1:1...ale najważniejsza jest wygrana!

Po minie Cristiano Ronaldo od razu wiedziałem, że nie strzeli karnego ;)

#6

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Har-Magedon, nie tylko Ty tam używałeś magicznych sztuczek, przy okazji Ten, Którego Nicka Się Nie Wymawia (czyli Fenix Nightwalker :] ) chciał dokonać swej ostatniej zemsty zza grobu i sprawił za pomocą swego potężnego umysłu, że w transformatorze w Nowym Dworze Mazowieckim nastąpił wybuch i okolo godziny 19:30 zabrakło prądu w mojej okolicy. Na szczęście panowie z pogotowia energetycznego stanęli mu na drodze, dzięki czemu na początku drugiej połowy światło wróciło. Wszechpotężny psionik nie wiedział tylko, że ja meczów... nie oglądam :]



#7

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może zmartwychwstał :D



#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest właśnie piękne w piłce... dla takich meczów warto żyć !

Przeżyjmy to jeszcze raz :

-> kapitalne "intro" tuż przed meczem, no i ten hymn - Pure Beauty :)



P.S.
Zaczynam się zastanawiać jaki jest cel tego tematu ? Wyśmiewanie pewnej osoby czy komentarze odnośnie wczorajszego widowiska ? Jeśli to 1wsze nadal będzie miało miejsce to temat zostanie zamknięty a "komentatorzy wynagrodzeni".



#9

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I bardzo dobrze, ze LM wygral Manchester, a nie Chelsea dlatego, ze tych drugich nie lubie :)



#10

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przepadam za angielska piłką, ale z racji tego, że był to finał to musialem obejrzec.

Mecz świetny, zasługiwał na finał ligi mistzów.
Nie cierpie Ronaldo i tylko dlatego byłem troche za Chelsea.
Wcale nie wygrała druzyna lepsza tylko ta która miala wiecej szczescia.

Mecz niesamowiscie wyrównany, momentami z lekkim wskazaniem na The Blues.

W druzynie Czerwonych Diabłów na pewno na pochwałe zasluguje obrona. Świetna współpraca Ferdinanda z Vidiciem.
W Chelsea - Cech za kosmiczne interwencje, Terry za to jak czyścił i wybil instynktownie głową strzal Giggsa.
Równiez Lampard i J.Cole rozegrali świetnie zawody.

W karnych po pudle "Krysi" byłem pewien, że Londyńczycy zdobeda trofeum, ale w decydujacym momencie zawiódł kapitan, jak to pieknie okresil Szpaq " niebieskie serce", czyli John Terry.
Później zły strzał drewnianego Anelki ...

Wczoraj zdecydowanie opatrznośc Boska czuwała nad Diabłami.

#11

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Manchester United ! Zawsze był i będzie THE BEST

Chelsea to klopsy.

#12

Cibola.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obie drużyny grały na najwyzszym swiatowym poziomie, moim zdaniem nie bylo w tym meczy przegranych wzgledem tego..

szkoda ze drogba dostal czerwona kartke, bylo to dosc nietaktowne posuniecie ktore z czystym sumieniem moglo zostac potraktowane łagodniej.

apropo, po co sie mieszac w interesy tych dwoch druzyn i dzialac na korzysc ktorejkolwiek ?

nie lepiej zostawic wszystko w ich rekach ?

ja tak wlasnie postapilem i nie zaluje, raz pomoglem tylko polakom jak grali z portugalia w eliminacjach hihi

no ale nie bede odbiegac od tematu : ) mecz - marzenie, oby takich wiecej

#13

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czerwone Diabły znowu na szczycie !!! 9 lat czekania, i znowu mamy puchar !!! Pokonaliśmy rusków na ich terenie ( wszystkie ujęcia na Abramowicza - bezcenne )


Moim zdaniem mecz był bardzo dobry ( jeśli tak wyglądają mecze " beznadziejne ", to ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić meczów " bardzo dobrych " ). Słabsze z obu stron było bodajże tylko kilkanaście minut pierwszej połowy. Generalnie mecz był wyrównany, i zgadzam się z Juskowiakiem, że z przebiegu gry puchar należałby się obu drużynom. Owszem, były słupek i poprzeczka Chelsea ( choć o ile pamiętam obie te sytuacje wynikły bardziej z geniuszu Drogby i Lamparda, niż z " przebiegu gry " ), ale z drugiej strony równie dobrze MU mógł po kilkudziesięciu minutach prowadzić 3:0. Zauważalna była podstawowa różnica między drużynami, mianowicie MU byli jakby bardziej zharmonizowani - jak grali dobrze, to wszyscy, jak grali słabiej, to też wszyscy, natomiast w Chelsea było kilku piłkarzy, którzy cały czas grali doskonale ( obaj panowie o nazwisku Cole czy Lampard ), i tacy, którzy przez cały mecz nie błyszczeli. Były też takie okresy, kiedy Manchester grał wprost cudownie, równie dobrze, jeśli nie lepiej, jak za dawnych lat. Nie były to wprawdzie dla mnie " tamte " emocje, bo nie mam na codzień TV, i ciężko mi tak z miejsca utożsamić się z Vidiciem, Tevezem, Ronaldo, Van Der Sarem, Nanim itd. ( ja mam " swój " Manchester, i mój Manchester to Beckham, Giggs, Scholes, Gary Neville - było go widać w pewnym momencie po zakończeniu spotkania, taki uśmiechniety pan w garniturze - Keane, Andy Cole, Dwight Yorke, Solskjaer, Schmeichel.. tylko dwóch zawodników " mojego " Manchesteru wczoraj grało, nawiasem mówiąc gratulujemy Ryanowi wspaniałego benefisu ), ale zawsze to MU, najbliższy mi klub na świecie ( pamiętam, jak kiedyś grali w eliminacjach do LM z ŁKS-em, miałem spory problem komu kibicować ) i cieszę się bardzo

Po stronie Chelsea na pewno doskonały mecz zagrali wspomniani wyżej, ale także np. Ballack, choć zaliczył kilka charakterystycznych dla siebie pudeł.

Co do Ronaldo - no cóż, widać, że z cała pewnością jest to pod względem wyszkolenia technicznego najlepszy obecnie ( a może i w ogóle ) piłkarz na świecie, natomiast nadal ma spore braki mentalne, i nie chodzi mi tu o " płaczliwość ", tylko umiejętność prowadzenia gry, mobilizacji zespołu. brania na siebie odpowiedzialności - on właściwie w ogóle nie potrafi tego robić, pod tym względem jest daleeeeeeeeeeeeeeeko za takim np. Zidanem ( może to i dobrze, jesliby połączyć technikę Ronaldo, i intelekt Zidane'a to wyszedłby jakiś cyborg, są pewne granice ), i coś mu powoli idzie to dorastanie ( gdy taki choćby Rooney zrobił, moim zdaniem, gigantyczny postęp ). A chyba najwyraźniej to widać było w karnych - jak się chce strzelić, to jest jeden najlepszy sposób: podbiec i p****nąć, a nie uprawiać baletu, bo żeby móc sobie na to pozwolić, trzeba być naprawdę mocnym węwnętrznie ( Zidane ! choć on też ową zasadę w większości przypadków znał i stosował ). Nie rozumie tego Beckham, i identyczny problem ma Ronaldo. Anelka z kolei miał problem inny - żeby strzelić, trzeba przede wszystkim chcieć Natomiast bardzo mi było żal Terry'ego, bo biedak po prostu się poślizgnął ( nawiasem mówiąc, mecz, niestety, rzeczywiście chwilami przypominał znany program " gwiazdy tańczą na lodzie " ), i gdyby nie to, karniak wszedłby na 100%. Futbol potrafi być okrutny, nic się na to nie poradzi.

I ostatnia kwestia - obserwując wczorajszy mecz ciężko było pojąć, w jaki sposób reprezentacja dysponująca tak znakomitymi piłkarzami jak Rio Ferdinand, Terry, Ashley Cole, Scholes, Rooney, Hargreaves, Joe Cole czy Lampard mogła nie awansować na Euro ??!! Zaiste, wielkie muszą tu być " zasługi " byłego już selekcjonera..

UP THE DEVILS !!!!

P.S. cytat wieczoru: " Drogba też jest potrącony " ( ? Jacek Gmoch ). Nawiasem mówiąc - czerwona kartka to był jakiś absurd, plus kilka śmiesznych decyzji odnośnie rogów, które potem doskonale " korygowały " powtórki ( może już dość tego, kiedy w końcu zrobią ten monitoring ? ).

#14

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Confident doskonale podsumowal bożyszcze tysiaca nastolek i nastolatków, czyli boskiego Cristiano.
Moze i jest szybki, ma znakomita technike etc , ale do graczy pokroju np. Zidane'a sporo mu brakuje.

Brakuje mu cech, ktore bardzo cenie u pilkarzy... walecznosc, zadziornosc, umiejetnosci przywódcze ...

Za to doskonale wychodzi mu gwiazdorstwo ... machanie nogami stojac w miejscu, po czym i tak oddaje pilke do kolegi z druzyny. Ten karny tez oczywiscie musial byc na pokaz ...

Ja nigdy go nie polubie, za to masa 13 latków bedzie sie slinic na jego widok do czasu, aż straci forme ...
Przykład ? Ronaldinho ...
Gdzie Ci wszyscy fani R10 ?

#15

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mieszkam w Londynie dlatego powinienem być za Chelsea. Ale w tym wypadku MU jest i będzie zawsze moim faworytem. Chciałeem być na tym meczu ale dwie rzeczy w tym przeszkodziły.
1. Bilety ich cena i brak owych.
2. Jestem na wakacjach w Polsce :D :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych