Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciągle 4-numerologia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

shizopk.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"szczególnie odpowiednimi dla Ciebie dziedzinami rozwoju są fotografia, zawody artystyczne, pisarstwo, praca w reklamie, marketing bądź działalność wydawnicza. Nie lubisz zajęć rutynowych, preferujesz prace urozmaicone."
W 100% się zgadza... właśnie zaczynam studia w kierunku photography and graphic design :D
  • 0

#47

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaka beznadzieja. 75% może się zgadza z tą różnicą, że wszystkie opisy są bardzo podobne. Mogę sobie wpisać gsddsgsd, gdsgdssg, 12.54.1154 i nadal wiele rzeczy będzie się zgadzać. Ten kto w to wierzy musi mieć na prawdę nie po kolei w głowie, a z tego co widzę, chyba tacy tutaj się znajdą. Mnie to nie bawi. :)

Edit Asieńka: Proszę nie obrażaj innych tylko dlatego, że mają inne poglądy od Twoich.
Dołączona grafika
  • 0

#48

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Urodziłeś się dnia: 20 lipca 1988 roku.

Twój numer przeznaczenia to: 8
Twój numer urodzenia to: 20
Twój numer imienia i nazwiska to: 7
Twój numer dzisiejszego dnia to: 9



Twój numer przeznaczenia to: 8
Ciało niebieskie: Mars
żniwiarz - sprawiedliwość i łaska
Głównym obszarem życia, na którym zbierasz żniwo, jest sfera studiów i nauki, możesz dużo pracować. Jesteś dzielny i zdolny. Silna wiara i wola pomagają Ci odnieść w życiu wiele sukcesów i znaleźć zadowolenie. Bardzo dobrze rozumiesz ludzką naturę, jesteś też wyrozumiały. Posiadasz wrodzony autorytet, którego nigdy nie wymuszasz, dobrze i efektywnie pracujesz w grupie. Twoje umiejętności zawsze zostaną wysoko ocenione. Jesteś wytrwały, lecz gdy coś przebiega nie tak, jak należy, poddajesz się sytuacyjnemu stresowi i stajesz się dyktatorem. Musisz uczyć się panowania nad swoimi siłami i energią. Jesteś odważny i poszukujesz wolności, wprowadzając do życia dyscyplinę. Lubisz dobra materialne, możesz osiągnąć sukces, jeśli masz do czynienia z majątkiem.

Urodzeni dwudziestego dnia miesiąca
Posiadasz szczególną wolę i moc, jakie mogą przypaść w udziale tylko nielicznym. Prowadzisz poszukiwania na obszarze duchowym, umysłowym bądź materialnym. Chętnie pomagasz innym, co leży w Twojej naturze. Jesteś człowiekiem o gorącym sercu, przyjaznym, czułym i zawsze lojalnym. Nie znajdziesz się w nieprzewidzianych sytuacjach; nie dajesz tak wiele, aby nic nie zostało dla Ciebie. Wykorzystaj swoją dużą moc i energię, ukierunkowując je na zachowanie zdrowia.

Twój numer imienia i nazwiska to: 7
Charakter i osobowość
Jesteś niezmordowanym, oryginalnym i intelektualnie rozwiniętym człowiekiem, filozofem, interesujesz się wieloma problemami i zawsze jesteś skłonny poznawać coś nowego, pragniesz wiele podróżować i przy tym uczyć się. Poszukujesz własnego stylu, ale i samotności, żeby móc wszystko przemyśleć. Posiadasz wybitną intuicję, skłaniasz się do bycia nonkonformistą, czasem bywasz arogancki. Dobrze kierujesz małymi grupami. Potrafisz słuchać innych, nie lubisz rozmów, które do niczego nie prowadzą. Masz umiejętność samokrytyki. Być może stawiasz przed sobą zbyt niedosiężne cele, lecz perfekcyjnie dążysz do ich realizacji, a jeżeli nie zdołasz ich osiągnąć, ogarnia cię frustracja. Bronisz swojego zdania bronisz do końca.

Życie zawodowe i sukces
Pracujesz najlepiej przy minimum obserwacji i kontroli, masz skłonność do przyjmowania twórczych postaw. Dzięki poglądom i wytrwałemu dążeniu do celu, rzetelnej pracy możesz daleko zajść. Skłonność do piękna, także zawodowa, daje Ci wyśmienite samopoczucie w muzeach i galeriach, lubisz żeglować. Masz dobre pomysły, w realizacji planów nie zapomnij jednak o szczegółach. Jako pracownik jesteś godny zaufania, pracujący ciężko, rzadko kapryśny czy trudny, tak długo, dopóty realizujesz własną inicjatywę. Gdy to się nie udaje, bywa, iż wplątujesz się w spór i rezygnujesz z pracy. Jako pracodawca czy szef nie czujesz się szczególnie pewnie. Nienawidzisz wydawania wskazówek, poleceń tak samo, jak podporządkowania się innym. Doceniasz współpracowników, którzy mało mówią, ludzi, którzy samodzielnie mogą myśleć i rozwijać własne inicjatywy. Bardzo duże możliwości dają Ci wolne zawody.

Analiza sfery finansowej i materialnej
Jesteś szczególnie interesowny, pozostajesz pod wpływem pieniędzy, które są dla Ciebie koniecznością i zaspokojeniem codziennych potrzeb. Zbyt wiele uwagi poświęcasz finansowej stronie życia! Potrafisz dobrze zaplanować finansowe przedsięwzięcia, lecz mało odkładasz na później.

Miłość i partnerstwo
Wykazujesz tendencję do zbyt wczesnego, lub zbyt późnego małżeństwa. Im jesteś starszy, tym trudniej jest Ci okazywać innym uczucia. Dzięki intelektualnym zainteresowaniom nigdy nie bywasz zależny od partnerstwa. Jeśli jesteś mężczyzną może się zdarzyć, że partnerka cierpi z tego powodu. Gdy znajdziesz partnera, którego uzdolnienia oczarują Cię, wówczas tolerujesz jego ewentualne słabości i błędy.

Twój numer dzisiejszego dnia to: 9
Dzień szczególnie odpowiedni do:
uczciwości, witalności i kreatywności, planowania długich podróży, nie godzenia się na żadne kompromisy, wysłania listu czy telegramu, wszelkiego rodzaju usługi, studiowania wiedzy tajemnej, naprawiania błędów, powierzania tajemnic, pomagania, odniesienia zwycięstwa w konkursie, twórczego uprawiania prac artystycznych.

Czynności:
czytanie i nauka.


Zgadza się niemal idealnie.
Szczególnie podoba mi się to:

Dzień szczególnie odpowiedni do: (...) studiowania wiedzy tajemnej,

i to:

Czynności:
czytanie i nauka.


Jutro mam egzamin z elektroniki i rzeczywiście jakoś dobrze mi się dzisiaj uczy :D
  • 0

#49

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cokolwiek nie wpiszesz w te rubryczki to zawsze wyjdzie że jesteś "fajny" bo masz zdolności i nie wiadomo co jeszcze ...
  • 0

#50

Kapa07.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie wierzyłem w horoskopy. Ale po wpisaniu tam moich danych, sam nie wiem co o tym myśleć... Chyba z 90% rzeczy tam napisanych, zgadzały się ze mną ... o.O Jedyne co mi średnio pasuje to to, że moim numerem przeznaczenia jest numer 1. Nic mi się z tą cyfrą nie kojarzy...
  • 0

#51

emka.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie się raczej nie sprawdza.. Moja liczba to 1 a znak zodiaku ryby... nie za dużo podobieństw w tych charakterystykach widzę ;)
Numerologia dodawania cyfr daty może rzeczywiście się sprawdza innym.. ale co do liczb z nazwiska czy danego dnia.. bzdura moim zdaniem :P
  • 0

#52 Gość_Anka

Gość_Anka.
  • Tematów: 0

Napisano

Data nieprawidłowa! Nie ma takiego dnia! Wprowadz poprawna datę

Hmm?
  • 0

#53

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Data nieprawidłowa! Nie ma takiego dnia! Wprowadz poprawna datę

Hmm?

Mam ten sam problem.
  • 0

#54

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...klikłem bez wachania..

:D!

I znowu data fail!

Użytkownik Monolith edytował ten post 30.01.2011 - 23:39

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych