Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciągle 4-numerologia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NUMEROLOGIA
Przaniosłem mój poprzedni post który miał zostać skasowany bo jest ważny dla mojej teorii,to jest mój stary post:

o bania 22:22 też to mam i jeszcze 16:49 a własnie prawie zawsze jak oglądam przez przypadek losowanie lotto zawsze pada 4 juz chyba 3 razy widziałem ją w szczesliwym numerku! o dużym nie wspomne!!! a i 8 miałem w dzienniku w podstawówce 8 przez 2=4

w liceum i w policealnym 4 w dzienniku ,data urodzin 16 przez 4=4

a i mieszkam na dworcowej 4 dopiero teraz uswiadomiłem sobie jak bardzo jestem związany z tą liczbą kod miejscowosci zaczyna się 44 i numer tel też od 4.....itd może to zbieg okolicznosci,pozaglądam i pomyśle jeszcze napewno gdzieś się te czwórki znajdą :surprised:


Przed chwilą weszłem na strone TU o tematyce naszego forum, zuważyłem okienko "Numerologia"
klikłem bez wachania ,wpisałem imie,nazwisko,date urodzenia,
wcześniej nie miałem styczności z tą stroną i numerologią
i co mi wyszło:

Twój numer przeznaczenia to: 4
Twój numer imienia i nazwiska to: 7
Twój numer dzisiejszego dnia to: 3
myslałem ,że to bujda teraz wieże w te numerki,pozatym większość "horoskopu"
wymieniła wszystkie moje wady i zalety, moje życie prywatne itd. wszystko to co przeczytałem było szczerą prawdą,może pare rzeczy się nie zgadzło.
Dla mnie to coś niesamowitego,wreszcie poznałem prawde o liczbie 4 :yahoo:
Sprawdzcie co wam wyjdzie , zostawcie info czy też macie takie "oparcie" w numerach .
  • 0

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Marek Sęk
Urodziłeś się dnia: 28 stycznia 1988 roku.

Twój numer przeznaczenia to: 1
Twój numer urodzenia to: 28
Twój numer imienia i nazwiska to: 6
Twój numer dzisiejszego dnia to: 4

Jedyne, co mi nie pasuje, to to:

Urodzeni dwudziestego ósmego dnia miesiąca
Upór i kwalifikacje przewodnika zajmują czołowe miejsca w Twoim życiu. Jesteś silny psychicznie, co odbija się pozytywnie w pracy o charakterze organizatorskim. Lepiej pracujesz z partnerami niż sam. Możesz osiągnąć sławę w takich naukach, jak chemia, fizyka czy też wiedza przyrodnicza. Nie staraj się osiągnąć pełnej niezależności, gdyż grozi Ci wówczas niebezpieczeństwo, że stracisz swoich przyjaciół.


Poza tym ok ;)
  • 0



#3

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Urodziłeś się dnia: 20 grudnia 1986 roku.

Twój numer przeznaczenia to: 2
Twój numer urodzenia to: 20
Twój numer imienia i nazwiska to: 8
Twój numer dzisiejszego dnia to: 7

Można powiedzieć że większość pasuje, chociaż nie wszystko się odbyło narazie w tak dużym stopniu co sugeruje opis :)

Napewno się nie zgadzam z tym że ten dzień jest szczególnie odpowiedni do

adopcji dziecka

:)
  • 0

#4

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Artur Gutowski
Urodziłeś się dnia: 16 grudnia 1988 roku.

Twój numer przeznaczenia to: 2
Twój numer urodzenia to: 16
Twój numer imienia i nazwiska to: 5
Twój numer dzisiejszego dnia to: 3
  • 0



#5

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mała poprawka, piszcie czy w waszym przypadku NUMEROLOGIA się sprawdza?
czy może zauważyliście ,że któraś z liczb "ma wpływ na wasze życie"- i teraz też jest waszą liczbą przeznaczenia,piszcie czy "horoskop się sprawdza", nie piszcie tylko samych wyników bo to bezsensu. PIERNIK popraw post :-D

PS: nie musicie pisac danych personalnych=>imie i nazwisko
  • 0

#6

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc to na dłuższą metę się nigdy nad tym zastanawiałem, nie zwracałem uwagi wiec trudno mi będzie powiedzieć czy liczby znaczą ąż tyle, czy się sprawdzają ... z tego co pamiętam to raczej nie.
  • 0

#7

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmmmm... podam cytaty, ktore sie zgadzaja (przynajmniej ja uwazam, ze sie zgadzaja)

Twoje cele są dokładnie i perfekcyjnie wyznaczone. Często oddajesz się przemyśleniom (...) masz częste zmiany nastroju. Popierasz wolność. Czasami dźwigasz na swoich barkach ciężary innych.


A to mi sie podoba :D

Możesz pracować w roli wykładowcy, mówcy czy artysty.


Ale jedziem dalej.

Urodzeni dwudziestego dziewiątego dnia miesiąca
Działasz w sposób zdecydowany, potrafisz przyciągać jak magnez, dzięki czemu możesz osiągnąć duży sukces społeczny. Posiadasz umiejętność współdziałania, lecz bardziej w obszarach intelektualnych niż uczuciowych. Starasz się zawsze wiele dawać, skłaniasz się ku temu, że za bardzo analizujesz swoich przyjaciół czy znajomych.

Jesteś niezmordowanym, oryginalnym i intelektualnie rozwiniętym człowiekiem, filozofem, interesujesz się wieloma problemami i zawsze jesteś skłonny poznawać coś nowego, pragniesz wiele podróżować i przy tym uczyć się. Poszukujesz własnego stylu, ale i samotności, żeby móc wszystko przemyśleć. Posiadasz wybitną intuicję, skłaniasz się do bycia nonkonformistą, czasem bywasz arogancki. (...) Potrafisz słuchać innych, nie lubisz rozmów, które do niczego nie prowadzą. Masz umiejętność samokrytyki. Być może stawiasz przed sobą zbyt niedosiężne cele, lecz perfekcyjnie dążysz do ich realizacji, a jeżeli nie zdołasz ich osiągnąć, ogarnia cię frustracja. Bronisz swojego zdania bronisz do końca.

Niestety jakos nie mam na tyle samozaparcia, aby dazyc do osiagniecia moich celow :-/
  • 0



#8

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ciekawe:
Twój numer przeznaczenia to: 9

Ciało niebieskie: Neptun
metafizyk - przeznaczenie
Sens Twojego życia określają zaszczytne cele i ideały, pragniesz uchylić rąbka jakiejś tajemnicy. Masz silną żądzę wiedzy, często tajemnej, parapsychicznej. Lubisz pomagać innych. Życie masz wszechstronne, pełne doświadczeń, niekiedy zaś nudne, akceptujesz je takim, jakie jest. Łatwo umiesz dojść do porozumienia. Twoje cele są dokładnie i perfekcyjnie wyznaczone. Często oddajesz się przemyśleniom bądź medytacji. Jesteś taktowny i subtelny, masz częste zmiany nastroju. Popierasz liberalizację i wolność. Czasami dźwigasz na swoich barkach ciężary innych. Możesz osiągnąć sukces w dużej grupie. Możesz pracować w roli wykładowcy, mówcy czy artysty.

Urodzeni pierwszego dnia miesiąca
Cechują Cię przede wszystkim odwaga, inicjatywa, kwalifikacje przewodnika oraz uzdolnienia organizatorskie, jesteś szczególnie twórczy i utalentowany. W Twojej naturze leży dawanie wskazówek innym. Wierzysz w siebie. Rzadko się wahasz i chętnie wychodzisz naprzeciw problemom. Zdarza się jednak, że czasami pojawia się gotowość do prawdziwej współpracy z innymi.


Twój numer imienia i nazwiska to: 2

Charakter i osobowość
Cechuje Cię szczególny takt i współczucie dla drugich, potrafisz zrozumieć idee i plany innych, dobrze je interpretujesz i pomagasz je urzeczywistniać, przez co jesteś odbierany jako osoba, na którą zawsze można liczyć. Jesteś człowiekiem spokojnym, z rezerwą. Dokładnie rozważasz to, co masz powiedzieć czy jak postąpić. Uwielbiasz współpracować z innymi, unikasz sporów i łagodzisz je. Znakomicie wykorzystujesz dyplomację, w czym pomaga Twoja romantyczna natura. Zmiany nastroju, którym łatwo się poddajesz, czasami są zauważalne dla innych. Umiesz łatwo zdobywać przyjaciół i słuchać innych, a przy pojawiających się wątpliwościach milczysz, jak grób. Pracujesz ciężko i zawsze odpowiedzialnie. W swoich dążeniach unikasz dysharmonii. Unikasz trudnych sytuacji, lecz w razie potrzeby dobrze sobie z nimi radzisz. Musisz nauczyć się kontrolować skłonność do dąsania.

Życie zawodowe i sukces
Kreatywność i wybitna fantazja pomagają Ci optymalnie rozwijać istniejące już idee. Skłaniasz się bardziej do roli aktora niż producenta, bardziej muzyka niż kompozytora. Nie lubisz rywalizacji. Dobrze sprawdzasz się jako psycholog, psychiatra, pielęgniarka, sekretarka lub asystent. Inne odpowiednie dla Ciebie dziedziny to nauczanie, gospodarstwo domowe, nauki medyczne i ekonomia. Od innych wymagasz taktu i dyplomacji. Jako pracownik jesteś niezawodny, godny zaufania, polecenia wykonujesz skrupulatnie, chociaż nie zawsze pracujesz tak szybko, jakbyś chciał. Jako pracodawca zawsze jesteś w porządku, lecz niechętnie udzielasz wskazówek.

Analiza sfery finansowej i materialnej
Posiadasz dobre wyczucie w sferze finansów i zarządzania nimi. Rzadko jesteś ekstrawagancki, unikasz długów, chętnie prowadzisz interesy. Zwracasz uwagę na przeceny, ceny i aukcje, do których masz szczęśliwą rękę. Nie lubisz zbyt ryzykownych spekulacji giełdowych. Może zdarzać Ci się zapominanie oddawania pieniędzy znajomym.

Miłość i partnerstwo
Jesteś idealnym partnerem, o gorącym sercu, wykazujesz gotowość do niesienia pomocy. Bądź ostrożny w wyborze swojego partnera, gdyż możesz okazać się zbyt naiwny. Jeżeli jesteś mężczyzną, dopilnuj, abyś nie dawał się wykorzystywać przez partnerkę, która może Cię wodzić za nos.


Żeby było śmieszniej, 98% się zgadza ;)
  • 0



#9

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam tak ze czesto widze liczby 4,8,15,16,23 i 42. nie wiecie co to moze oznaczac ;) ?
  • 0

#10

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dużo Lost bodajże oglądasz ;)
  • 0

#11

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mam tak ze czesto widze liczby 4,8,15,16,23 i 42. nie wiecie co to moze oznaczac ;) ?

Jaakiś dobry anioł podpowiada ci numerki do lotka :mrgreen:
  • 0

#12

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a potem tylko na wyspe :lol :
  • 0

#13

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą ktoś próbował faktycznie tymi cyframi grać? O ile film im nadał niezbyt dobre znaczenie, widzowie, to ktoś kto silnie jest zafascynowany tym i wierzy (choćby trochę ale zawsze) może coś uszczknąć z "wielkiej" kasy :> ... i przeżyć parę ciekawych rzeczy.

Nie wiem ... ale jakoś dziwnie się czuję tak luźno przeglądając te numerologiczne opisy mnie samego, próbuję jakoś skojarzyć fakty z życia które mogły by mi powiedzieć czy jakaś "liczba" mnie prześladuje (oprócz 6 w totka której nie trafiłem :P ) i jest w tym pewien sens ... z 2012 mam wspólną datę ur., tylko kropkę postawić na środku, to jedyna z takich ciekawostek jakie mi się kojarzą, jak coś wymyślę to wpiszę jeszcze.
  • 0

#14

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ciekawe:
Twój numer przeznaczenia to: 9

Hyh no widze, ze tak samo jak ja :mrgreen:
Ktos jeszcze z 9 ? [;
  • 0



#15

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja mam na serio ciagle cyfry 9 i 1.
po kolei:
urodziłem się 19.11.1991
mieszkałem 11 lat w mieszkaniu 19/9
chodziłem do podstawowki 19, teraz do gimnazjum 1
mój tata sie urodził 9.09
Niezłe, nie :) ?
Bywa jeszcze rzadziej, ale tez czesto 7.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych