Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOL, kometa, a może swiatło??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://img441.imageshack.us/img441/3215/29807955nv6.jpg"]http://img441.imageshack.us/img441/3215/29807955nv6.jpg[/url]

Trochę na prawo od wieży złapałem na zdjęciu dziwny obiekt. Nie wiem czy to kometa, NOL, gra świateł czy mucha. Chcę tylko waszej opinii w tej sprawie, co to i czy mam takiego farta, że spadającą gwiazdę cyknąłem.

Nic przy zdjęciu nie robiłem, na następnym zdjęciu nie było już tego "czegoś". Na komputerze na pełnym przybliżeniu wygląda jak kulka z małym ogonkiem. Robiąc drugie zdjęcie w przeciwnym kierunku też coś złapałem, ale to raczej gra świateł, jak będziecie chcieli to podrzucę linka do foty. Teraz idę spac, dlatego ten temat jest tak monotonie i nudnie napisany :))

edit [18.05.08] AlienGrey
Przeniosłem zdjęcie na serwer ImageShack's
Jeszcze link bezpośrednio do pobrania pliku.
ImageShack zeskalował zdjęcie...
http://www.speedysha...381.html</span>
  • 0

#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może księżyc za chmurą? ;]
  • 0

#3

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spadajaca gwiazda to to nie jest- meteory poruszaja z duza predkoscia wiec nie bylbys w stanie tego tak uchwycic, a nawet jesli to wygladaloby to inaczej. Wg mnie to tylko gra swiatel.
  • 0



#4

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za to przeniesienie. Nie za bardzo jestem obeznany na tych stronkach z hostingiem fotek. Tamto drugie zdjęcie jest znacznie ciekawsze, widac na nim zielony obiekt z niebieską kulką, ale niestety jest mniej prawdopodobne. Jak chcecie mogę dac. Raczej nie wierze w to UFO.


A wiesz Mango, że miałbyś nawet racje, ale chyba akurat z tej strony księżyc mi się nie pokazuje... :)
  • 0

#5

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przecież to komin jest.. u mnie w mieście takie same jest, mają takie mocno czerwone światła, tak więc powiem ci, że nic szczególnego nie złapałeś. Może fajna panorama to tyle.
  • 0

#6

franko.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Didi... zlituj się, popatrz dokładniej.
  • 0

#7

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sa na pewno fajewerki

edit [18.05.08] AlienGrey
6.7 Zabronione jest umieszczanie w obrębie sygnatury jakichkolwiek aktywnych odnośników nie związanych z domeną paranormalne.pl (nie dotyczy grup VIP, Adept, Moderatorzy).
Warn + blokada na 7 dni za reklame.

  • 0

#8

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nienoc co Wy, jaki komin...
Księży skoro mówisz że też nie, kurde musze przyznać że ciekawe to.
Jakiś prześwit między chmurami czy co?
  • 0

#9

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

umnie też takie samiutkie światło daje komin od fabryki ale jak ty tam mieszkasz i mówisz ze to nie komin to nie wiem co to jest pewnie sztuczne ognie
  • 0

#10

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no weź ktoś zamknij ten temat bo nie wytrzymam płakac mi się chce jak was słucham albo se jaja robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodzi nie o czerwone tylko o te białe światło taka smuga 4 cm od wierzy tak jak autor napisał w artykule!!!!!!!!!! meeeeeeeeen nauczcie się czytac ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!! Didi i Mordas odpadliście całkowicie OWNED
  • 0

#11

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie za to ty TYRIPS swoją odpowiedzią z ownowałeś nasz wszystkich. Sam dziecko nie masz pojęcia co jest na fotografii i płaczesz. Wiesz chyba o tym, że podstawowym słownikiem dziecka NEO jest płacz lub żal. Człowieku zobacz co ty wogóle piszesz.

Widać dokładnie, że to komin.. przybliż sobie zdjęcie dzieciaku, i zobacz że ma podstawę i mniejsze światła, więc wygląda na komin.

Nie no weź ktoś zamknij ten temat bo nie wytrzymam płakac mi się chce jak was słucham albo se jaja robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodzi nie o czerwone tylko o te białe światło taka smuga 4 cm od wierzy tak jak autor napisał w artykule!!!!!!!!!! meeeeeeeeen nauczcie się czytac ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!! Didi i Mordas odpadliście całkowicie OWNED


Do Mamy se tak gadaj. Pozdro
  • 0

#12

franko.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu - ja bym zrozumiał, że tu dzieci siedzą i nie umieją czytać ze zrozumieniem, ale że jeszcze bronią swojej głupoty? Didi - jesteś moim idolem/idolką.


Edit [18.05.2008]: +.....
Post nic nie wnoszący do tematu. Warn.

  • 0

#13

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiedziałem że macie tutaj poczucie humoru, ale bez przesady. Miałem nadzieję, że pojawi się jakiś sceptyk, śmig mig i rozwiąże zagadkę, a tu nic. A tak, żeby niektórym uświadomic:

CHODZI O TO BIAŁE CÓŚ A NIE O WIEŻĘ!!!

No to czekam na jakieś sensowne wypowiedzi.

PS: Jak mi nie wierzycie z tym księżycem to mogę wystawic zdjęcie gdzie przechodzi księżyc.
  • 0

#14

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ta chmura jest w kształcie NOLA, oczywiście jest to UFO, bo nie mamy pewności czy jest to chmura, czy coś innego, moim zdaniem za duże, i takie dziwne ułożenie chmury, tak więc JEST TO UFO. ELO..




Edit [18.05.2008]: +.....
Post nic nie wnoszący do tematu. Warn.

  • 0

#15

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaaaaaaa co dopiero zauważyłem to w dzień tego nie było widać TYRIPS nie każdy ma taki dobry wzrok jak ty




Edit [18.05.2008]: +.....
Post nic nie wnoszący do tematu. Warn.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych