Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzieć i czuć więcej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Twoje przeczucia. (95 użytkowników oddało głos)

Jaki procent Twoich przeczuć się sprawdza?

  1. Nie doświadczam (9 głosów [9.47%])

    Procent z głosów: 9.47%

  2. do 5 % (6 głosów [6.32%])

    Procent z głosów: 6.32%

  3. od 6 % do 10 % (5 głosów [5.26%])

    Procent z głosów: 5.26%

  4. od 11% do 25% (17 głosów [17.89%])

    Procent z głosów: 17.89%

  5. od 26 % do 50 % (19 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

  6. od 51 do 70 % (20 głosów [21.05%])

    Procent z głosów: 21.05%

  7. powyżej 70 % (19 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy miałem prawie 5 lat usłyszałem pierwszy raz dzwonienie w uszach. Moja babcia nauczyła mnie wtedy jak rozpoznawać te dźwięki. Zawsze, przed każdym wydarzeniem dzwoni mi w uchu. Lewe krwawe a prawe sławe... Czas dzwonienia świadczy o znaczeniu wydarzenia. Wystarczy, że spojrzę na dokładny zegarek. Na ile minut duża wskazówka jest przed godziną 12 za tyle godzin nastąpi zdarzenie.

Patrząc na kogokolwiek, na żywą istotę, widzę pulsującą, przezroczystą mgłę. Każda jest inna. Mniej lub bardziej wyrazista.

Jeśli ktoś wyciąga do mnie otwartą dłoń i patrzę w oczy, widzę linię życia i doświadczam obrazów o tym człowieku. Często zamykam oczy przy powitaniu.

Potrafię wróżyć na "krzyż"... zawsze po rozłożeniu kart wpadam w jakiś trans... od ponad 20 lat nie sięgnąłem po karty... Boję się.

Często mam przeświadczenie o tym, co ma nastąpić, np. że za chwilę wyjedzie samochód z bocznej uliczki i trzeba bardzo zwolnić, albo pojawi sie pijak lub policja z fotoradarem. Być może dzięki temu nie mam na koncie mandatów, to bardzo miła sprawa.

Jest jeszcze jeden dar, ale o nim może kiedyś napiszę...

Zapraszam do podzielenia się podobnymi doświadczeniami i informacjami.

Pozdrawiam
  • 0

#2

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proste Pytanie ... Jak mam na Imię ?
  • 0

#3

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proste Pytanie ... Jak mam na Imię ?


Nie wiem jak masz na imię... mogę sie co najwyżej domyślać. Wiedz, że imię jest to Twoje, które najczęściej używasz a nie to, co masz w akcie urodzenia. Pozdrawiam.
  • 0

#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prorok :P Wypełniałbyś katalog publiczny na gg to by było prościej :D .

Ja mam często przeczucia. Czasem robię bez powodu, coś co mnie uchrania przed problemami.
  • 0



#5

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, Czy mogłbys sie czegos o mnie dowiedziec za pomocą twoich zdolnosci, Potrzebujesz danych, czegokolwiek czy kontaktu osobistego ?
  • 0

#6

radekg0.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bardzo często mam deja vu i to jest bardzo dziwne nie znam innej osoby która by miała tak często deja vu.
  • 0

#7

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, Czy mogłbys sie czegos o mnie dowiedziec za pomocą twoich zdolnosci, Potrzebujesz danych, czegokolwiek czy kontaktu osobistego ?


Niniejsze forum nie ma takiego celu. Podzieliłem się (bardzo krótko) o doświadczeniach. Ostatnio jeden z moich kolegów powiedział zdanie: "Każdy z nas ma jakiś dar i sztuką jest nie kryć tego daru kiedy się go odkryje". To mnie tknęło do rejestracji. Twój AVATAR wzbudza we mnie emocje. Pozdrawiam

ja bardzo często mam deja vu i to jest bardzo dziwne nie znam innej osoby która by miała tak często deja vu.


Czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach. Jak to sie odbywa u Ciebie? A może już napisałeś i wskaż proszę link. Pozdrawiam.
  • 0

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie miałam specjalnych przeczuć. Czasami zdarzyło się, że o czymś pomyślałam i na to się natykałam, ale nie oceniam tego w tej kategorii.
  • 0

#9

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, nie będe namawiał.
Avatar dobrany przypadkiem (dzisiaj) , moze podzielisz sie emocjami jakie w Tobie wzbudza.
Oczywiscie Nie zmuszam Cie abys odpowiadał na moje wscipskie posty.
  • 0

#10

radekg0.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wcześniej o tym nie pisałem, deja vu najczęściej dotyczy sytuacji w jakie wpadam mam wizje co się stanie ale to olewam i dzieje się to co przewidziałem, w tedy żałuje że tego nie uniknąłem i mam problemy.
  • 0

#11

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, nie będe namawiał.
Avatar dobrany przypadkiem (dzisiaj) , moze podzielisz sie emocjami jakie w Tobie wzbudza.
Oczywiscie Nie zmuszam Cie abys odpowiadał na moje wscipskie posty.

I słusznie... bardzo słusznie ;) Wiesz, że wszystko wraca? Nawet wścibskość. Pozdrawiam


wcześniej o tym nie pisałem, deja vu najczęściej dotyczy sytuacji w jakie wpadam mam wizje co się stanie ale to olewam i dzieje się to co przewidziałem, w tedy żałuje że tego nie uniknąłem i mam problemy.


Radku!

Przez wiele lat walczyłem ze swoim "darem". Wychodziłem na tym jak "Zabłocki na mydle". Chciałem to wszystko odrzucić, zmienić to, co miało nastąpić, nie wierzyłem w otrzymany "dar". Zmieniałem... działałem wbrew..., ale na gorsze. Nie ufałem tej szczególnej intuicji. To był wielki błąd.

Już doświadczasz, że czegoś żałujesz. Zaufaj sobie, zaufaj tej wyższej świadomości. To czego nie rozumiemy lub nie zostało naukowo potwierdzone, nie oznacza, że nie istnieje!

Pozdrawiam
  • 0

#12

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze poprostu odstaw alkohol?
  • 0

#13

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze poprostu odstaw alkohol?


Co Ma Do Tego Alkohol ?


Jestem Ciekawy jaki jest ostatni Dar.. ;)
  • 0

#14

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja od pewnego czasu wierze w sny (mam prorocze sny) sprawdzaja sie zawsze w senniku (egipskim!)
i tez przewiduje na krotka mete przyszlosc
od czasu kiedy mam neta (nie neostrade :mrgreen: ) to zaczolem poglebiac horyzonty i interesowac sie tym wszystkim.
  • 0

#15

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze poprostu odstaw alkohol?


Hehe.. :D . Nie byłem w życiu pijany... nie znoszę alkoholu... sam zapach mnie cofa. Tak już mam od urodzenia! Raz w roku wypijam lampkę szampana w Sylwestra. Nie mam zatem co odstawić. Pozdrawiam!

Nigdy nie miałam specjalnych przeczuć. Czasami zdarzyło się, że o czymś pomyślałam i na to się natykałam, ale nie oceniam tego w tej kategorii.


Zastanawiałem się często... dlaczego ja a inni nie! Tak myślałem, ale to przeszłość. Teraz to oceniam jako dar, ale z drugiej strony mogę o nim mówić tutaj... tutaj anonimowo, ale.... no właśnie... Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych