Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny eksperyment


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pether.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra oświece was raz a porządnie. zmaterializowanie czegos za pomoca mysli jest możliwe! tylko dlaczego w takim razie ludzie nie robią sobie za pomocą mysli pieniedzy lub czegos. otoz ludzi ograniczaja ich zmysly. kazdy normalny czlowiek woli wierzyc w to co widzi niz w to co mu sie mowi , woli zobaczyc zanim uwiezy i to jest calkiem naturalne. ograniczaja nas nasze zmysly , przyzwyczajenia ze w swiecie fizycznym nie ma "cudów". Pozatym to co zrobimy w swiecie astralnym bardzo wplywa na swiat fizyczny. polecam strone www.oobe.go.pl daje cyt. z niej:
[quote]...Poszedłem do dużego pokoju gdzie napotkałem brata. Zaczęliśmy rozmawiać na dość głębokie tematy a ja chłonąłem wiedzę niczym gąbka. W pewnym momencie trąciłem specjalnie kieliszek z czerwonym winem który rozlał się na obrusie. Zapytałem brata co się stało. On mówi, że podczas imprezy przy stole ktoś potrącił kieliszek który się rozlał. Brat powiedział mi właśnie jaki skutek mojego oddziaływania w poza miałby na tej właśnie imprezie. Rozmowa toczyła się dalej...[quote]

tak wiec jesli bedac w swiecie astralnym zdewastujemy ławke - w swiecie fizycznym przykladowo zdewastują ją jakieś dzieciaki. Licze na to ze zamiast pogłębiac swoje watpliwosci sprobujecie.
  • 0

#17

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje rozwalić coś drogiego. Na przykład szybe w sklepie jubilerskim. Nikt w świecie materialnym tego nie zrobi, bo przecież nikt nie poleci i nie rozwali szyby, a w tym waszym ciele astralnym będzie łatwiej niż ławke :P
Śmieszą mnie takie eksperymenty, ale jestem ciekaw ;)
  • 0

#18

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pether - może dasz nam jakiś porządny dowód ? hmm ? Bo ten cytat - wierzę w jego prawdziwość, bo tak 'lekko' można oddziaływać na świat fizyczny, ale nie MOŻNA NIC ZMATERIALIZOWAĆ ! 'Oświeciłeś Nas' bez żadnego dowodu... Postaraj się bardziej.
  • 0



#19

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy mi się zdaję czy ta ławka jest w okolicach Chodzieży/samym mieście? ;p
  • 0



#20

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kazdy normalny czlowiek woli wierzyc w to co widzi niz w to co mu sie mowi


patrzac na dzikie tlumy walace do kosciola w kazda niedziele odnosze przeciwne wrazenie
ludzie sa latwowierni i czesto wola wierzyc w wydumane bzdury niz w to co rzeczywiste
  • 0

#21

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że wszystko się da :] Ale wątpię, żeby na tym forum był ktoś, kto umiałby tak.

Będąc w OOBE można coś naprawić/zniszczyć? Myślę, że nie tyle co stan OOBE pomaga zniszczyć, co sama siła wiary - nie lepiej się wspólnie spotkać przy niej, utworzyć krąg i umysłem rozwalić??
  • 0

#22

dark dragon.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nie wiem czy na wet w grupie koło ławeczki ktoś by to zdołał zrobić, a z kąd wiemy, że ktoś w nocy nie zdewastuje tej ławeczki a ty nie napiszerz, że eksperyment sie udał??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych