Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brytyjski rząd: nie ma dowodów na istnienie UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja myślę, że tym w Wielkiej Brytanii nie chodzi wyłącznie o to, czy siedzą na stołkach czy nie. Są rzeczy, które dzieją się w wielu państwach, a o których się nie mówi, ze względu na różne czynniki. Kiedyś moja nauczycielka od WOS-u powiedziała takie zdanie, że 'nawet sobie nie zdajemy sprawy, jakie tajemnice są skrywane w wielu krajach, może nawet lepiej, że nie wiemy'.
Dla ludzi wierzących w istnienie obcych cywilizacji to przykre, że ktoś coś ma i nie chce się podzielić informacją o tym z innymi. Być może przyświecają temu zupełnie inne cele, ale czy się tego dowiemy - nie wiem.
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rzadom danych panstw to jest na reke, zeby ludzie wszystko brali za odwiedziny kosmitow :] a za tym wszystkim kryje sie znacznie powazniejsza sprawa. Jaka macie pewnosc, ze Jamie Mussan to nie jest jakis agent, ktory ma siac dezinformacje ? taka sama jak na swoje szaraki.
  • 0

#18

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego na reke? Jakas dodatkowa kasa na zbrojenia?
  • 0

#19

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dlaczego na reke?

Bo pod przykrywka kosmitow, moga prowadzic eksperymenty z technologiami, o ktorych opinia publiczna nie powinna wiedziec, powiedza niektorzy. Takie dzialanie wydaje sie zbyt nierozsadne. Najprosciej byloby wszystkiemu zaprzeczyc. Tworzac rozne teorie w celu dezinformacji, tylko daja ciekawskim powod do szukania prawdy. W koncu moze do tego dojsc, ze w ten sposob sami sobie podetna skrzydla. Kiedys byly juz podejmowane takie dzialania. Zlecano pisanie ksiazek o UFO, w ktorych pisano nieprawde, udzielanie wywiadow przez podstawionych ludzi. Ale i tak ludzie odkryli, ze to sciema.
  • 0



#20

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to i Alex Jones (ten od Loose Change) ma swoje konferencje i niezbite dowody i co z tego? Dzisiaj każdy z odrobiną fantazji może sobie robić za "poszukiwacza prawdy, który przed ciemym ludem odkrywa tajemnice ukrywane przez złowrogie rządy" bo sami zauważcie jak wielki jest dzisiaj na to popyt, jak wielu ludzi bezkrytycznie łyka takie tematy bez mrugnięcia okiem. I znów zaczynają się deklaracje "to coś co ja widziałem to na pewno kosmici przylecieli". Bullshit za przeproszeniem.

"Słyszałem, że USA mają 60 a Anglicy 300 rozbitych UFO". Co za kretyństwo. A wiesz może nad czym aktualnie pracuje armia amerykańska? Wiesz może jakie technologiczne cacka są aktualnie opracowywane? Wiesz jaka jest struktura i procedury działania tajnych służb CIA albo MI6? Nie wiesz, a to dlatego, że to są dane ściśle tajne a więc nie do zdobycia dla przeciętnego nastolatka sprzed komputera. I dlatego też te wszystkie "przecieki" które ktoś ujawnił bo nagle uznał, że są tego warte to jeden wielki kit. Nawet gdyby takie UFO sięrozbiło (co dla mnie brzmi absurdalnie) to do publiki nie wyciekłoby nic. Koniec dyskusji.

Ale jak ludzie łykający bezkrytycznie różne ściemy mają uzasadniać swojąwiarę w te zupełnie niepotwierdzone historie? Zauważcie, że czy chodzi o tajemnice piramid, czy o czaszki z kryształu (swoją drogą to jest to prawdziwa porażka tych, którzy wierzyli w to, że zrobili je Majowie czy kto tam w przeszłości), czy WTC czy UFO czy też rzekomą prastarą wiedzę przewyższającą naszą to zawsze tym złym jest jakiś rząd. To już się robi nudne i żenujące.

Również uważam, że powiedziano dobrze - nie ma absolutnie ani jednego poważnego dowodu na to, że odwiedzili nas kosmici i tyle. A to, że niektórzy ludzie widują na niebie od czasu do czasu "coś", to zupełnie inna sprawa. Niekoniecznie wizyta obcych rzecz jasna.

PS. Muhad, witamy ponownie na forum :) Wiedziałem, że nie opuścisz nas na zawsze :)
  • 0



#21 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

"Słyszałem, że USA mają 60 a Anglicy 300 rozbitych UFO". Co za kretyństwo. A wiesz może nad czym aktualnie pracuje armia amerykańska? Wiesz może jakie technologiczne cacka są aktualnie opracowywane? Wiesz jaka jest struktura i procedury działania tajnych służb CIA albo MI6? Nie wiesz, a to dlatego, że to są dane ściśle tajne a więc nie do zdobycia dla przeciętnego nastolatka sprzed komputera. I dlatego też te wszystkie "przecieki" które ktoś ujawnił bo nagle uznał, że są tego warte to jeden wielki kit. Nawet gdyby takie UFO sięrozbiło (co dla mnie brzmi absurdalnie) to do publiki nie wyciekłoby nic. Koniec dyskusji.

Młody człowieku tak się składa że conieco wiem o tym nad czym się może pracować w USA lub Anglii.
Gdy byłeś jeszcze na etapie lektury "Krzyżaków" ja miałem dostęp do ŚCIŚLE TAJNYCH DOKUMENTÓW DRUKOWANYCH DLA POLSKIEJ ARMII. Widziałem na własne piękne oczy opisy 7 rodzajów pojazdów wykorzystujących technologię antygrawitacji - zarówno jako napęd jak i pole siłowe. Jak wiadomo były to tylko ochłapy rzucone marnym Polaczkom żeby wiedzieli że podskakiwanie USA jest nie na miejscu, ale pozwala mieć to wyobrażenie o technologii nad którą moga pracować dzisiaj.
Co do kryształowych czaszek, piramid i WTC powiem tak - pożyjemy, zobaczymy.
A co do tajnych rządów - pogrzeb trochę w historii młodzieńcze. Zobacz skąd się wzięły pieniądze, banki, prześledź genealogię rządzących rodzin, zobacz kto założył USA, Wielką Brytanię, jak powstała Francja i skąd się wziął komunizm. Polecam też zapoznanie się ze Świętą Geometrią, meridianami Ziemi i budowlami stojącymi w strategicznych miejscach.
Mówisz że to nudne... Dla mnie nudne jest ODRZUCANIE OCZYWISTYCH FAKTÓW argumentując to "bo to niemożliwe", "coś byśmy o tym wiedzieli", "dlaczego nie mówia o tym w mediach", "UFO nie może się rozbić" itd.
Wracając do tematu - odtajnienie akt to tylko ochłap mający zajać czymś publikę...
pozdrawiam
  • 1

#22

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem na własne piękne oczy opisy 7 rodzajów pojazdów wykorzystujących technologię antygrawitacji - zarówno jako napęd jak i pole siłowe. Jak wiadomo były to tylko ochłapy rzucone marnym Polaczkom żeby wiedzieli że podskakiwanie USA jest nie na miejscu, ale pozwala mieć to wyobrażenie o technologii nad którą moga pracować dzisiaj.

A gdzie to widziales? na jakiejs stronce? czy na zywo?
  • 0

#23

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na stronce? ;] Tak, Jankielek, bo już pewnie ktoś umieściłby takie informacje w sieci :D

Radosław, powiedz coś więcej na ten temat ;>
  • 0

#24

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja miałem dostęp do ŚCIŚLE TAJNYCH DOKUMENTÓW DRUKOWANYCH DLA POLSKIEJ ARMII.


Wszystko fajnie, a gdzie je widziałeś? I poproszę o Twój certyfikat, który zapewne masz, skoro je widziałeś :) Idę o zakład, że nawet nie masz pojęcia o rzeczach tajnych w naszym wojsku ale w internecie zgrywasz pana ważniaka.

Widziałem na własne piękne oczy opisy 7 rodzajów pojazdów wykorzystujących technologię antygrawitacji - zarówno jako napęd jak i pole siłowe. Jak wiadomo były to tylko ochłapy rzucone marnym Polaczkom żeby wiedzieli że podskakiwanie USA jest nie na miejscu, ale pozwala mieć to wyobrażenie o technologii nad którą moga pracować dzisiaj.


Jest taki bardzo ciekawy program o polskim szpiegu, który w latach 70 czy 80 ukradł technologie radarowe i stealth od Amerykanów. I wiesz co? Była to żyła złota i sensacja dla nas jakiej mało a nasi ludzie nie mieli pojęcia jak je rozgryźć, bo była to dla nich czarna magia. A Ty mi tu z jakąś antygrawitacją nagle wyskakujesz.


Co do jakiejś spiskowej genealogii dziejów - z aż tak wielką głupotą nie dyskutuję (budzi się we mnie coraz więcej pierwiastków Cejrowskich ;) ).
  • 0



#25

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest taki bardzo ciekawy program o polskim szpiegu, który w latach 70 czy 80 ukradł technologie radarowe i stealth od Amerykanów.

Czy chodzi o Mariana Zacharskiego?
  • 0



#26 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystko fajnie, a gdzie je widziałeś? I poproszę o Twój certyfikat, który zapewne masz, skoro je widziałeś :) Idę o zakład, że nawet nie masz pojęcia o rzeczach tajnych w naszym wojsku ale w internecie zgrywasz pana ważniaka.

W powyższym zdaniu zarzucasz mi kłamstwo. Robisz to w dodatku w sposób który przypomina mi zabawy w piaskownicy z odległej przeszłości - nie bądź więc zdziwiony jeśli ktoś potraktuje Cię kiedyś (być może szybciej niż myślisz) w podobny sposób... i napewno nie będę to ja!
Trochę więcej wiary w ludzi Amigo!
Zaspokoję trochę Twoją ciekawość i powiem coś więcej - materiały dotyczyły akcji "Pustynna Burza" a wydrukowane były tylko w kilkuset egzemplarzach.
Albo więc jestem walnięty i bredzę jak potłuczony, albo 15 lat temu pojazdy wykorzystujące antygrawitację były testowane w warunkach bojowych - dlaczego do pracy jeździmy na kółkach?
Dla naszego dobra?

Co do jakiejś spiskowej genealogii dziejów - z aż tak wielką głupotą nie dyskutuję (budzi się we mnie coraz więcej pierwiastków Cejrowskich ;) ).

Masz jakis miernik głupoty? Chętnie bym zmierzył - równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć że tak zakutego łba dawno nie spotkałem - ALE TEGO NIE MOWIĘ. Wiesz czemu? Bo życie nauczyło mnie że z równą uwagą trzeba słuchac każdego, nigdy nie wiadomo czy w przyszlości nam się to nie przyda. Życie nauczyło mnie także żeby z jednakowym szacunkiem traktować każdego w dyskusji.
Rozumiem Twoje nieokrzesanie, młodość ma swoje prawa - nie rozumiem braku chęci poznania naszej wspaniałej historii i pewnych implikacji z nią związanych. W sumie w pewnym pasującym do sytuacji filmie padło stwierdzenie "niewiedza to błogosławieństwo" i coś w tym jest.
Gdybyś chcial kiedyś jednak podyskutować o "teorii spiskowej dziejów" zapraszam do tematu "świat jest inny niż myślisz", pozdrawiam ciepło.
A tak żeby nie bylo off-topa - jak rząd państwa kontrolowanego od tysiąca lat przez rodziny powiązane z Reptilianami (niech mi jakiś sceptyk odpowie skąd się wziął ten charakterystyczny krzyżyk na angielskiej fladze...) może powiedzieć coś sensownego, naprowadzającego nas na właściwy trop?
  • 0

#27

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra radoslaw.
Poakaz dowod, ze mogles miec dostep do takich dokuemntow. Prosze o skany.
Ohhh.. nie mow ze nie zrobiles zdjec tym dokumenta.
A co apartu nie miales czy to tylko twoja wyobraznia.
Czyli juz nie jaszczurki a tajne dokumenty, ktore amrykanie dobrowolnie pokazuja czlonkom panstwa bloku wschodniego (czyli wroga). Taaaaaaaaaaaaaaa

Ja mam Gwiezdne Wrota. Mam tez schematy budowy. Ale wam nie pokaze musicie mi wierzyc na slowo!.
Naprawde. Nie moge sie doczekać 2012, inwazji jaszczurow etc.
Jak cos sie wydarzy (powaznego), zwracam honor. Jak nie, to sie usmieje za wszystkie czasy, wiedzac ze znowu mialem racje niestety.. :E
  • 0

#28

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę więcej wiary w ludzi Amigo!


Wiary w Twoje słowa? Wybacz, w sprawach tajemnic państwowych to trochę za mało.

Zaspokoję trochę Twoją ciekawość i powiem coś więcej - materiały dotyczyły akcji "Pustynna Burza" a wydrukowane były tylko w kilkuset egzemplarzach.


Wcale nie zaspokoiłeś żadnej ciekawości, ani nawet jej nie rozpaliłeś, na co być może po cichu liczyłeś. Wciąż czekam na Twój certyfikat, na jednostkę w której służyłeś (i w której będąc dostałeś taki) a także na to, kto Ci taki certyfikat wydał.

Choć wątpię żebym te informacje uzyskał, bo nawet nasze wojsko nie jest na tyle głupie, aby wydawać je człowiekowi, który twierdzi, że w kosmosie toczą się wojny jaszczurek z kimś tam i że na Ziemi istnieje spiskowa genealogia :)

A bez takiego certyfikatu nawet nie zbliżyłbyś się to dokumentów oznaczonych "ściśle tajne". No i oczywiście bez pokwitowania tego, że je odebrałeś :)

Albo więc jestem walnięty i bredzę jak potłuczony, albo 15 lat temu pojazdy wykorzystujące antygrawitację były testowane w warunkach bojowych


Domyślasz się którą opcję ja obstawiam?

Masz jakis miernik głupoty?

Tak, to mój zdrowy rozsądek. W tym temacie miernik ten wskazuje na podziałce górną granicę absurdu.

Ja mam Gwiezdne Wrota. Mam tez schematy budowy. Ale wam nie pokaze musicie mi wierzyc na slowo!.

Gwiezdne wrota to pikuś, to ja wykradłem plany Gwiazdy Śmierci!


Pakerzyk, tak, to o niego mi chodziło.
  • 0



#29 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Inside zamiast robić offtopy odnieś się do krytycznych uwag pod adresem Twoim i Twojej wiedzy wywiad z Henrym...
A tak żeby choć trochę pozostać w temacie - angielski krzyżyk na fladze jest uproszczoną wersją swastyki, symbolu słońca.
  • 0

#30

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inside zamiast robić offtopy odnieś się do krytycznych uwag pod adresem Twoim i Twojej wiedzy wywiad z Henrym...
A tak żeby choć trochę pozostać w temacie - angielski krzyżyk na fladze jest uproszczoną wersją swastyki, symbolu słońca.

A tak, nie masz argumentow na poparcie swoich domniemanych dokumentow, to sie zaslaniasz innym tematem ? Bede komentował co mi sie podoba. A to jak zinterpretujesz brak mojej odpowiedzi, to juz naprawde nie moja sprawa.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych