Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chcesz wystąpić w TV?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otóż, panie i panowie, sprawa jest następująca :P
Skontaktowała się ze mną jedna z redaktorek przygotowujących talk show "Rozmowy w toku" (TVN). W niedługim czasie zrealizowany zostanie odcinek programu poświęcony porwaniom przez UFO i bliskim spotkaniom III stopnia. Owa redaktorka poszukuje do programu osób, które sądzą, że doświadczyły uprowadzenia przez istoty pozaziemskie.

Jeśli jest ktoś chętny do wzięcia udziału w programie, może zgłosić się w tym temacie lub wysłać do mnie prywatną wiadomość, bądź zgłosić się na gg, mój numer 3408197. Każdego, kto się zgłosi, skontaktuję z panią Skitał.



#2

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja zostałem wczoraj uprowadzony. Zabrali mnie spod klatki, wsadzili do swego pojazdy i ruszyliśmy. To trwało całą wieczność. W końcu się zatrzymaliśmy.
Nad ranem obudziłem się z ciężką głową, leżałem na materacu. Z miejsca dostałem mandat 250 za nockę. Dziekuję panowie policjanci. To było porwanie I stopnia. :D :D :D

Mam nadzieję ze Ivellios nie zrobi mi krzywdy za głupi komentarz,ale wybaczcie.
Sorry nie mogłem...



#3

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A płacą za to? :mrgreen:

#4

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o ile mi wiadomo ( nie chce się wypowiadać w imieniu tvn ) to tak. Za zwykłe siedzenie na widowni z łapanki płaca ( nie dużo ) jak się odezwiesz z sensem to dają coś ekstra. znajomi byli to wiem.
PS. ewentualnych zaproszonych na nagranie uprzedzam że czeka wycieczka do Krakowa ( Rozmowy w toku nagrywają w Krakowie )

#5

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tyle osób na tym forum doświadczyło kontaktu z UFO i innymi dziwnymi zjawiskami że to nie będzie problem w znalezieniu chętnych. Możecie być sławni ! Zgłaszajcie się !

#6

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda zachodu, potem takie nagranie znajdziecie na youtubie z tysiącem wyśmiewczych komentarzy. Każdy wie jaki stosunek - do ufo - mają ludzie. Sławny to napewno ktoś zostanie jak go babcie na ulicy zaczną palcami wytykać albo szeptac "ten to mysli ze go ufo porwało, waaaariat jakiś"... przemyślcie zanim się rzucicie na te 500 złotych za występ, czy warto :)

#7

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja był bym skłonny zasiąść na widowni. Sądząc mogło by być ciekawie. apo5 jeśli obawiasz się tego że ktoś będzie mówił na Twój temat to nie bierz w tym udziału. Dla mnie niech sobie mówią co chcę. nie obchodzi mnie to. nie przejmuję się opinią innych ludzi, a najbardziej tą negatywną .



#8

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nawet w "Rozmowach..." nie mogę zasiąść na widowni. Mam umowę z konkurencyjną agencją. Ale jeśli ktoś zainteresowany, to mogę podać dane agencji na casting do "Rozmów...". Placą malutko, no chyba, że się czlowiek odezwie.
Aha, i co do tematu. Boję się, że od nas się nikt nie zglosi. To nie pierwszy apel dokumentalistów z "Rozmów w toku". Chyba Ivellios już coś mówil wcześniej. Biedacy myślą, że na takim foru jak nasze to aż się roi od 'niezwyklych' przypadków heh.



#9

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wściekły martwy smoku.
Już to widzę jak wierzysz w to co mówisz - już widzę, Twój pełny relax kiedy społeczeństwo będzie miało Cię za wariata (a Drzyzgę oglądają miliony Polaków) . Mnie ufo nie porwało wiec nie musze wystepowac w tym programie,a dla własnego dobra nawet bym nie chciał [; Zresztą temat jest na tyle nie poważny, że założe się iż obróci się to wszystko w żart. Obejrzymy, zobaczymy.

#10

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Biedacy myślą, że na takim foru jak nasze to aż się roi od 'niezwyklych' przypadków heh.


I mają rację to forum jest istną plejadą niezwykłych przypadków :o Jeśli mogę coś zasugerować proponuję oddelegować do tej zaszczytnej roli Pingwina i Radosława. W tym duecie z łatwością podbiją serca publiczności.



#11

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dane radaktorki i miejsca nagrania odcinka można znaleźć w internecie więc po co przedłużać i najpierw wysyłać zgłoszenia do Ivelliosa.

#12

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

apo5 ja i tak jestem niezły wariat wiec nawet jak mnie takim wezmą to co z tego? Mi koło nosa to co inni myślą o mnie. Rozumiem ze nie wystąpił byś, masz swoje zdanie. Mnie tez nie porwali ale co z tego? Na widownie z chęcią bym zasiadł.

I mają rację to forum jest istną plejadą niezwykłych przypadków eek6.gif Jeśli mogę coś zasugerować proponuję oddelegować do tej zaszczytnej roli Pingwina i Radosława. W tym duecie z łatwością podbiją serca publiczności.

O widzisz Tatik dobry pomysł. Dołóżmy jeszcze kilku forumowych pokemonów i mamy ekstra reklamę forum. :D



#13

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Biedacy myślą, że na takim forum jak nasze to aż się roi od 'niezwyklych' przypadków heh.

Niech zrobia odcinek poswiecony orbom na zdjeciach. Takich paranormalnych zjawisk u nas duzo.



#14

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja się zgłaszam. Co prawda mnie nie uprowadzili ale po mieszkaniu mi biegają. Tylko mam nadzieję że dobrze płacą, aktorka jestem całkiem niezła więc co mi tam i tak nikt mi nie uwierzy pomyslą, że zwariowałam, więc mogę gadać co mi ślina na język przyniesie.
Myślę że przez forum łatwiej przejść wszelkie eliminacje, bo poprzez internet z pewnością multum ludzia się zgłasza, zmyślają by tylko im zapłacili.

Ps Smoku to co jedziemy do Krakowa? ;)



#15

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z miłą chęcią pojadę. Tylko kiedy i gdzie?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych