Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za co nie lubi się Żydów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
335 odpowiedzi w tym temacie

#316

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja nie lubię ich bo to banda @$#@% i terrorystów

Dołączona grafika

Przekleństwa z wykropkowaną jedną literą to dalej przekleństwa.

/mylo


#317

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja nawet lubię żydów, oczywiście tych normalnych a nie tych na wysokich szczeblach. To nie jest tak, że jak ktoś jest żydem od razu jest zły. Fajnie mi się zawsze kojarzyły żydowskie tradycje, kabała, ten taniec (zapomniałem jaki) Jedzenie koszerne, obrzezanie. Dla mnie to jednak raczej element egzotyki. Coś jak murzyni. Fajnie to to wygląda jak trzyma się ode mnie z daleka.

Wielu żydów ma brzydkie twarze przez co budzą niechęć. Żydówki już ładniejsze trochę, a nawet śmiem twierdzić że lepiej się kojarzą od polek i nie mają zmian na genitaliach Xp Do złych cech żydów należy to, że kojarzą się z takim czymś dziwnym śmierdzącym i zepsutym jak ser. Takim jakimś sterylnym brudem sklepików. Jak by się nie kojarzyli to by nie było źle. Ogólnie są dobre żydy i złe żydy. To tak jak z cyganami. Element folkloru, temat do żartów, jakaś odmiana. A poza tym powiedzmy sobie szczerze. Gdyby Polacy nie mieli kogo nienawidzić zaczęli by się żreć sami ze sobą. Dlatego żydzi są potrzebni.

#318

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i nie mają zmian na genitaliach Xp


Mógłbyś rozwinąć temat ? Rozumiem, że znasz go z autopsji :>

To tak jak z cyganami. Element folkloru, temat do żartów, jakaś odmiana.


To akurat żadna odmiana czy folklor tylko istna plaga - zresztą dżek będzie się mógł na ten temat nieco więcej wypowiedzieć.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 11.02.2012 - 14:03




#319

smile.dog.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ej no żydzi nie mają napletków no to jest chore ._."

#320

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

podobno zdrowe :D

#321

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i się dłużej bzyka

#322

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Współczuję żydom, którzy czytają ten temat :D

#323

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Żydzi pewnie mają własne fora frustratów, gdzie wyładowują się na ludziach innych nacji, więc spokojnie, Alembik_Vina, nie martw się- z pewnością odreagowaliby to sobie :))

W każdym narodzie są i kretyni i wartościowi ludzie.

Użytkownik Po_prostu edytował ten post 11.02.2012 - 19:32


#324

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też tak myślę i apeluję o koniec tego offtopa o napletkach i bzykaniu. ;)



#325

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za co? Zwykle nie mając argumentu w tej sytuacji, mówi się: "bo to Żydy!". Zwykle Polak nie lubi tego, który ma więcej, więc nie lubimy Żydów, bo zawsze umieją się nachapać.

Użytkownik real FOX edytował ten post 11.02.2012 - 21:10




#326

Pędnik Nie-Łągiewki.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pytanie za co nie lubi się Żydów, czyli skąd się bierze nienawiść etniczna do tej grupy narodowościowej, nie sposób odpowiedzieć jednym zdaniem, gdyż problem jest złożony i rozsiany.
Antysemityzm - bo tak ogólnie nazwano awersję do tej akurat grupy etnicznej - nie opiera się li tylko na nienawiści stricto etnicznej! To nienawiść złożona - jest w niej wszystkiego po trochu, a wątek etniczny jest bodaj najsłabszym z wątków! Gdyby nie żydowskie: przebiegłe cwaniactwo, etniczno-religijna hermetyczność i swoista "nieprzemakalność"(są jak kamienie - mimo że "leżą" w "strumieniu dziejów" i omywani są kulturalnym i etnicznym strumieniem dorobku innych kultur przez setki lat - wewnątrz pozostają suchymi...), ich zachłanna, wręcz genetyczna chytrość, namolne pchanie się przedstawicieli tego narodu do władz państw-gospodarzy na najwyższe z możliwych stanowiska, przebiegłość w ponadnarodowej maści mechanizmie "ekonomicznego podbijania" świata, wreszcie ich nie do przyjęcia przez inne narody - religijnie motywowane! - wywyższanie się jako Naród Wybrany ponad inne Narody Niewybrane i traktowanie ich jako "sług sług swoich" - pewnie ani Holokaustu, ani antysemityzmu w formie nam znanej w ogóle by nie było!Obiektywnie rzecz ujmując trudno lubić i hołubić osobnika czy nację, któr(y)a wynosi się ponad inne nacje, a goszczon(y)a w czyimś "domu"(diaspora) - wynosi się ponad Gospodarza...O ile wierzyć powiedzeniom-mądrościom narodów nie mających innych mądrości - "Historia kałem się tuczy", a to oznacza, że "ostatni" Holokaust wcale ostatnim nie był, a jedynie jednym wielu jakie były przed nim i jednym z kolejnych, jakie będą po nim, gdyż, "jak uczy Historia - Historia jeszcze nikogo i niczego nie nauczyła".

#327

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Miałem w rodzinie żyda, z tymi dziećmi na mace to tak nie do końca było, jak ludu gadali.

#328

tworzywo2.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak samo jak nie lubicie w większości "katolandu"- "tak zwykł mówić mój były szef", tak samo za to nie lubicie naszych braci żydów. Ja osobiscie znam Żyda i wiecie co ,jest taki sam jak ja ,ty ,my wszyscy. Problem jest z tymi u góry pseudoplitykami, którzy wszystkich nas, dzielą na gorszych lub lepszych. Żyd, Chrześcijanin, Muzełmanin, Buddysta są źli ? Żadną miarą !!! My jako Homo sapiens powinniśmy w końcu zacząć korzystać z muzgu i powiedzieć "KONIEC", koniec podziałom na religię, nas lepszych i gorszych, na czarnych i białych, i.t.p.
p.s.
Większość naszych braci Żydów tak naprawde nie chce wojen i dominacji, chce pokoju ze wszystkimi narodami a to co kreowane jest w Mediach to kłamstwo
"bo ważne jest by konflikt nigdy nie wygasł"

#329

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej nie wróży innym dobrze myślenie o nich jako o gorszych a tak żydowska religia mówi o nie-żydach.Naród wybrany+reszta przyrody,ewidentna forma rasizmu.



#330

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Większość naszych braci Żydów tak naprawde nie chce wojen i dominacji, chce pokoju ze wszystkimi narodami a to co kreowane jest w Mediach to kłamstwo
"bo ważne jest by konflikt nigdy nie wygasł"


G**** prawda. Kogo obchodzi, że większość żydów jest przeciwko wojnie? Ważne jest to co robi ich rząd. Jeśli oni wybierają takich a nie innych polityków i nawet jak się z nimi nie zgadzają to nic nie robią, więc to tak jakby by byli za wojną. Jak dostaną w tyłek od Iranu to może przestaną podskakiwać.

Pozdrawiam


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych