Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za co nie lubi się Żydów?


  • Please log in to reply
335 replies to this topic

#1

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesuje mnie ta kwestia? Za co tak naprawdę się ich nie lubi? Ja usłyszałem na Języku Polskim tylko tyle że nie mają /nie mieli własnego państwa i są żądni pieniędzy.
Ale ja myślę że przyczyna leży gdzie indziej?
Może w tym że Żydzi są najmądrzejszym narodem na świecie i dlatego że są nowocześni? To moja teza.

#2

casanova.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kasa, kasa się dla żydów liczy, myślą że są narodem wybranym i mogą wszystko. Tyle na ten temat, osobiście nie znam żadnego żyda, więc nie mam zdania o nich jako ogóły, mowie o tzn. elicie.

#3

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za co się nie lubi? Powiem Ci. W moim przypadku za to że:
1. Przez pośredni ich wpływ zginął mój pradziad.
2. Mój dziadek tak samo pośrednio przez to ponad 3 lata swego życia był sierotą.
3. Sytuacja ekonomiczna Żydów po II WŚ poprawiła się ciągnąc pieniądze skąd się da.
4. W Polskim rządzie jest dużo Żydów kurczowo trzymających się stołków.

Wystarczy? A czy jestem antysemitą? Po części tak, z tego względu ze staram się o tym głośno mówić. Nie niszczę Żydowskich cmentarzy i nie ganiam za nimi krzycząc "Żydy won".



#4 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie bij Żyda, Żyd się przyda :D

lubie żydów za muzea poświęcone historii Żydów, do których nikt nie chodzi, oraz za
to że Żydzi przepraszają innych Żydów w imieniu Polaków za błędy i wypaczenia komunizmu, którego zrealizować się Żydom niestety nie udało. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Użytkownik nick edytował ten post 07.05.2008 - 15:35


#5

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też bym się chętnie dowiedział, bo śmieszą mnie Chrześcijanie antysemici.

#6

gangbang23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapytaj się Tatika. On wie wszystko na każdy temat.

#7

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zanim rozpocznie się świniobicie w tym temacie proponuję aby głos zabrały osoby które rozumieją pojęcie antysemityzmu. Większość ludzi powiela tylko marnej jakości pomyje medialne które niestety krzywdzą nie tylko samych Żydów lecz także Polaków. Antysemityzm w pojęciu naszych mediów to wręcz totalna ignorancja, nieznajomość tematu oraz po prostu głupota. Antysemityzm to sprzeciw skierowany do określonego wąskiego odłamu religii Judaistycznej która powstała chyba około 300-400 lat po Chrystusie. Chodzi o wyznawców Talmudu którzy przez prawdziwych Żydów uznawani są za sektę. Różnica polega na tym że wyznawcy Talmudu są zdania iż Dekalog został stworzony tylko i wyłącznie dla nich a reszta religii (Chrześcijanie Żydzi Muzułmanie) są ich niewolnikami.
Tak więc zanim zaczniecie myśleć antysemistycznie proponuję troszkę się podszkolić gdyż można zaszkodzić wielu przyzwoitym Żydom. Oraz doprowadzić do niepotrzebnej sprzeczki.

Na początek proponuję poszukać faktów na temat zamordowania Icchaka Rabina Premiera Izraela (przez żydowskiego nacjonalistę Jigala Amira) który podpisał pokojowe porozumienie z Palestyną (łatwo zauważycie jakim ugrupowaniom to przeszkadzało). Bez częściowego rozeznania się w sytuacji panującej w Izraelu nie można wypowiadać się w kwestii antysemityzmu.



#8

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nikt nie lubi żydów za to, że ich 'elita' żąda od wszystkich odszkodowań nie wiadomo za co. Tak naprawdę to tylko kilku żydów psuje opinię wszystkim innym.

#9

Spec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za co się nie lubi? Powiem Ci. W moim przypadku za to że:
1. Przez pośredni ich wpływ zginął mój pradziad.
2. Mój dziadek tak samo pośrednio przez to ponad 3 lata swego życia był sierotą.
3. Sytuacja ekonomiczna Żydów po II WŚ poprawiła się ciągnąc pieniądze skąd się da.
4. W Polskim rządzie jest dużo Żydów kurczowo trzymających się stołków.

Wystarczy? A czy jestem antysemitą? Po części tak, z tego względu ze staram się o tym głośno mówić. Nie niszczę Żydowskich cmentarzy i nie ganiam za nimi krzycząc "Żydy won".

Wszystkiemu zlu winni sa Zydzi, masoni i cyklisci. Przede wszystkim. Jaki to posredni wplyw mieli na smierc czlonkow Twojej rodziny?
Pytanie, jak uwazasz: Czy jesli pare osob jest porwanych, ktoras z nich dogaduje sie z inna ze sprobuja uciec. Atakuja porywaczy, w wyniku ich dzialan porywacze zabijaja wszystkich. Czy oni sa winni smierci tamtych?

Sytuacja ekonomiczna Zydow poprawila sie po IIWS? Poprzyj to jakimis statystykami, czymkolwiek!
Zreszta, wojna to nic innego jak sposob na wyjscie z okropnej sytuacji gospodarczej, jaka mialy Niemcy po IWS (kontrybucje wojenne etc.)

Zydzi w polskim rzadzie (przymiotniki piszemy z malej litery) kurczowo trzymaja sie stolikow. Ktorzy? Moze dobrze, ze sie trzymaja, bo cos w tym rzadzie robia?

Czekam na Twoje odpoweidzi!

#10

tom89.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za bardzo sie panoszą niech iran rozwali ten ***ciach*** twór jakim bez watpienia jest izrael tam powinna byc palestyna a nie jakies ***ciach*** zydowisko

Nie tolerujemy na forum antysemityzmu pod jakąkolwiek postacią. Zostałeś właśnie nagrodzony tygodniowym urlopem od forum, masz czas na przemyślenie swojego postępowania...

Ten Wredny Brzydki I W Ogóle Zły Mod Ivellios


#11

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

że ich 'elita' żąda od wszystkich odszkodowań nie wiadomo za co.


Kolejny absurd Rząd PRL (nie pamiętam w jakich latach-poszukam) przez kilkanaście lat prowadził akcję rekompensat dla Żydów. Każdy Żyd który złożył pozew i udowodnił swoje roszczenie otrzymywał rekompensatę. Dodatkowo porozumienie RFN Izrael zrealizowało sporo roszczeń za ziemie zagarnięte przez III Rzeszę. Mogę Wam zagwarantować że z tych pieniędzy które teraz odda Tusk ani grosz nie trafi do prawdziwego Żyda. Ta kasa jest potrzebna do czegoś innego :o

Ponieważ zaistniał temat w którym można w sposób kulturalny wytłumaczyć sobie na czym polega problem polskiego antysemityzmu prosze o niezamieszczanie typowo kiepskiej jakości postów jak powyżej.



#12

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myślę,że większość ludzi ma poprostu wrodzoną nienawiść. Jak widzę małe dzieci biegające i krzyczące "HWDP" albo " Je..ć Żydów" to aż mnie krew zalewa;/ Takie realia teraz. Mochery straszą swoje wnuki, rodzice wmawiają od małego jakie to Żydy pazerne na kase, a już kibice są najgorsi "Żydy z ŁKS-u!"," Widzew - Żydzew" i tak dalej;/ W ogóle z kąd wiadomo ,że każdy Żyd jest pazerny? To tak jakby powiedzieć, że każdy Francuz wpieprza na śniadanie żabie udka,a prawda może być taka,że większość wymiotuję na sam widok ślimaków czy tych żab..

#13

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żydzi umieją robić interesy. A inni nie. Wnioski są proste. Po za tym większość ludzi nawet nie wie kto to Żyd oprócz tego, że ich nie lubił pewien specyficzny wąsacz.

#14

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czas na moją wypowiedź: ci, którzy już nieco mnie znają, wiedzą jaki mam do tego stosunek, zaczynam więc:

- Po II wojnie światowej, 14 maja 1948 została proklamowana niepodległość państwa Izrael – państwa, które nie powinno istnieć z racji tego, że nie było go na mapie od dwóch tysięcy lat. Idąc tym tokiem myślenia i oddając im te ziemie, należałoby oddać Macedonii ziemie do Indusu, w końcu podbił wszystko Aleksander Wielki, a nam oddać sporo z terenów Litwy i Ukrainy.

Zacytuję fragment felietonu pana Rafała Ziemkiewicza:

„Akurat w czasie mojego pierwszego w życiu pobytu w USA przypadła pięćdziesiąta rocznica wyzwolenia KL Auschwitz. Dla jej uczczenia urządzano w Waszyngtonie rozliczne imprezy, między innymi spotkania z tzw. Survivors, czyli ludźmi, którzy przeżyli holocaust. Na jedno z nich udał się mój amerykański przyjaciel, Bob, człowiek pozbawiony jakichkolwiek uprzedzeń i, jak większość współczesnych Amerykanów łączący kompletny brak wierzy o pozaamerykańskim świecie z dobrotliwą naiwnością. Wrócił zdziwiony. Owoż, jak mi opowiadał, tytułowy survivor, w wieku bardzo już podeszłym, opowiadał, jak to staruszkowie, mocno nieskładnie, na jednym oddechu łącząc sprawy bardzo ważne i błahe wspominki o pierwszym balu czy cukierni za rogiem. Przedwojenną Polskę wspominał bardzo miło, mówił, że Polacy zawsze okazywali jego rodzinie życzliwość, a polscy ułani byli niezwykle dzielni i umieli skakać na swych koniach przez każdą przeszkodę (...)
W pewnym momencie organizatorzy spotkania nie wytrzymali. Żydowski aktywista, który żadną miarą nie mógł pamiętać nie tylko wojny, ale nawet marca 1968, odebrał staruszkowi mikrofon i zrobił widowni wykład, prezentując typowe intelektualne wyposażenie żydowskiego aktywisty z USA. Polacy, wyjaśnił, są i zawsze byli antysemitami, prześladowali Żydów od niepamiętnych czasów, najbardziej przed wojną, a potem chętnie współpracowali z nazistami (nazistami – w tym środowisku wszystkie prawdziwe i urojone winy przypisuje się bez ogródek Polakom jako narodowi, ale hitlerowców nikt nigdy nie nazywa Niemcami). Polskie wojsko wcale się nie broniło, przeciwnie, wspólnie z hitlerowcami likwidowało warszawskie getto i dokonywało pogromów, a obozy założono w Polsce właśnie dlatego, że tutaj mógł Hitler liczyć na współpracę miejscowej ludności... Staruszek ponoć usiłował protestować, ale organizatorzy po prostu go zakrzyczeli. (...)”


I dalej o tym:

(...) Swoje zapewne robią kompleksy. Żydzi amerykańscy w czasie Zagłady zachowali się wobec współwyznawców z krajów okupowanych jak ostatnie świnie. Szmul Zygielbojm w ostatniej rozpaczy popełnił samobójstwo, chcąc zwrócić uwagę świata na dokonującą się tragedię – i też nic to nie dało. W tym samym czasie żydowskie organizacje w USA wręcz starały się o to, by prześladowaniom Żydów przez Hitlera nie nadawano nadmiernej rangi, bo mogłoby to odwrócić uwagę od sprawy dla nich najważniejszej, a mianowicie założenia w Palestynie żydowskiego państwa (...)
Ci pomordowani przez Hitlera i innych prześladowców dla dzisiejszych Żydów z krajów bezpiecznych i bogatych są po prostu kapitałem akcyjnym. Ogrom zbrodni, której się wobec nich dopuszczono, służy dziś uprzywilejowaniu wpływowych ośrodków żydowskich (...)


Póki co tyle, w razie potrzeby przepiszę więcej.

Z mojej strony jeszcze jedna rzecz: polecam poczytać o książce „Przedsiębiorstwo Holocaust”.

#15

Spec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj szanuje poglady innych ludzi. W ostatnim tygodniu rozmawialem z kolesiem z USA, ktory nie wierzy w holocaust. Mowi, ze wiele smierci bylo sfabrykowanych i w ogole. Z tego co pisze mi tu Wiki, to wiele argumentow potwierdzajacych ta niesmieszna teze jest bardzo naciaganych. Ale jesli mozesz skontaktowac sie z jakims Zydem, ktory np. uciekl z obozu, naprawde zrob to i porozmawiaj o obozie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych