Skocz do zawartości


Zdjęcie

O co zapytać księdza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#151

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak teraz ma nieść ten krzyż do końca życia, ale pamiętajmy, że może coś z tym zrobić np pójść z nim na terapię.
I moim zdaniem mogła też coś robić wcześniej myślę, że normalny człowiek nie popada w alkoholizm z powodu straty pracy.
  • 0

#152

Pietka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle ze pytac powinienes o rzeczy ktore Cie na prawde interesuja a nie dla szpanu...
Ale skoro tak : Ja spytalem pare razy ksiedza [takiego nie pasibrzucha ^^] o rozne sprawy, to odpowiadal bardzo okrezna droga... BARDZO okrezna droga. Probowal mowic o rzeczach prostych w sposob, ktorego mialem nie rozumiec. haha Tak czy inaczej rozmowy z ksiedzem moga nas duzo nauczyc! [Musze zaznaczyc ze jestem nie wierzacy, ale traktuje biblie jako filozofie zyciowa]

Pierwsze pytanie : Nie zabijaj? Czy wg biblii powiedzmy powstanie listopadowe bylo złe?
Nastepnie : Co by zrobil gdyby ktos w konfesjonale przyznal sie ze ma zamiar popelnic samobojstwo?
I na koniec [moje ulubione] : Czy czlowiek ktory NIE LUBI ludzi, potepia ich zachowanie [korupcja, oszustwa itp], nie toleruje ich slabosci moze zostac Ksiedzem?
  • 0

#153

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapytaj sie czemu matka boska częstochowska nie pomogła matce boskiej fatimskiej w ratowaniu papieża przed zabójcą , sama matka boska fatimska ledwo dala rade i tylko zepchnac lekko kule z toru, a gdyby tak razem sprobowaly to kto wie, moze sprawili by ze kula w ogole by nie trafila.

edit by Hellmaker
Dobre :D Dostajesz 2 tygodnie ciszy w ramach nagrody :) A to dlatego, że to nie pierwszy taki post.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych