Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy psy widzą duchy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#31

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mojej sąsiadce umarła jej matka. Przed śmiercią widziała kobietę ubrana na czarno. Zaczęła pytać córce kim pani jest ta co stoi w kącie. Córka nikogo tam nie widziała. Po jakimś czasie o pierwszej w nocy pies zaczął wyć. W tym momencie dowiedzieli się, że umarła. Pies dziwnie się zachowywał i zamknęli psa na balkon.
  • 0

#32

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaczęła pytać córce kim pani jest ta co stoi w kącie.


Co znaczy to zdanie? ; / Sory, ale jak chcesz, żeby ktoś brał na poważnie to co piszesz - to pisz zrozumiale.
  • 0



#33

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Zaczęła pytać córce kim pani jest ta co stoi w kącie.


Co znaczy to zdanie? ; / Sory, ale jak chcesz, żeby ktoś brał na poważnie to co piszesz - to pisz zrozumiale.


Umierająca kobieta nie rozpoznała kobietę która stoi w kącie. Córka była przy jej łóżku i matka zaczęła pytać kim pani jest ta co stoi w kącie. Córka nikogo tam nie widziała to co jej matka pytała. Wiemy, że trudno umierającemu odróżnić żywego człowieka od nieżyjącej osoby.
  • 0

#34

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesteś obcokrajowcem, czy masz problemy z odmianą rzeczowników? : D Bo ja już zupełnie nie wiem.

Co do psa - jestem skłonny uwierzyć, że wył, ale ta osoba kącie - to chyba zostawię bez komentarza.
  • 0



#35

DarkAngel.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że coś w tym jest. Mój pies pewnego wieczoru dziwnie się zachowywał jakby przed kimś/czymś uciekał, a potem stanął w kącie (wyglądało to tak jakby przed nim coś było) i szczekał i jeżył sierść, a potem uciekł i przed całą noc się nie pokazywał. Zwierzęta, a szczególnie psy mają bardziej wyczulone zmysły, sądzę że to dlatego.
  • 0

#36

starmageddon.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem psy mogą widzieć duchy. Mojemu psu też coś takiego się zdarzyło ale się wtedy przestraszyłem !
  • 0

#37

cyco.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Córka nikogo tam nie widziała to co jej matka pytała.


Moja babcia (świętej pamięci) przed śmiercią też twierdziła, że widziała swoją matkę. Jednak była Ona chora na alchajmer wiec każdy myślał, że ma zwidy.

Co do psów; pies mojej siostry też czasem stanie i szczeka w jednym miejscu. Nie wiem co o tym myśleć, więc zgadam się z wypowiedzią kolegi wyżej (że słyszy coś, i tak jak człowiek nasłuchuje w miejscu, szczekając przy tym [ to drugie już odnośnie psa :-) ])
  • 0

#38

Duszek_14.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie!
W grudniu 2007r. mniej więcej przed Wigilią, gdy choinka była już ustawiona, mój pies podszedł do niej, ustał obok niej i zaczął szczekać w stronę ściany, a nic tam nie było... Wyglądał jakby coś widział i patrzył na to, i jak go zabrałem podbiegł do tego miejsca i dalej szczekał w tą samą stronę.

Czy to możliwe że wtedy mój pies widział ducha???
  • 0

#39

Smrodak100.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że to bardzo prawdopodobne. Duchy mogły przeniknąć do naszej materialnej sfery ściągnięte przez energię mistyczną wytwarzaną przez nas podczas świąt. Każdy ją wyczuwa, nawet my ludzie... nazywamy to "świąteczną atmosferą".

Pozdrawiam
  • 0

#40

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Smrodak, to miało być na poważnie, czy jaja sobie robisz? Bo chyba nie jestem pewien.
  • 0

#41 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

użyj programu z forum który tłumaczy szczekanie psa na polski i sie go zapytaj co widział, może
nic nie widział tylko sobie uznał zaszczekać (psy czasami tak mają, że szczekają).
--
Naukowcy opracowali komputer "tłumaczący" psie szczekanie
http://www.paranorma...showtopic=15826

Ps.
Jest temat zbiorczy o psach widzących duchy, w nim mogłeś pisać a nie tworzyć kolejny
robiąc w ten sposób śmietnik, imo temat do kasacji.
  • 0

#42 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

To się zdarza kiedy psy mają niższy iloraz inteligencji niż powinny... Poobserwuj go czasami i zwracaj głównie uwagę na takie wypadki jak chodzenie z wiadrem na głowie czy nawet ponowne szczekanie do ścian- jeśli odnotujesz takie anomalie, będziesz mógł być prawie pewny, że twój pies to idiota :)
  • 0

#43

romano.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opowiem Wam pewną historie!Sylwester 2007 godz 02:00 w nocy.Kłade sie spać,probuje usnąć,NIE MOGE!!!,przez psy.Szczekają,bardzo głośno,wstaje,patrze w okno,otwieram balkon próbuje uciszyc psy,nie ma sposobu,Musialem,wychodze z domu,ide do psów.Głaszcze,uciszam,,nic to nie daje,,zapala sie światło u mojego sąsiada,słysze krzyki,wychodzi sąsiad krzyczy że tata umarł...Tak więc psy przewidują smierc,słysza,cos takiego!!!
  • 0

#44 Gość_Lamb3rt

Gość_Lamb3rt.
  • Tematów: 0

Napisano

Coś w tym jest, mój pies często patrzy się w jeden punkt z lekko wystraszonym wzrokiem i nawet nie drgnie...
  • 0

#45

prophet.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psy potrafią wyczuć śmierć? Jak niby?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych