Skocz do zawartości


Zdjęcie

Déja vu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#46

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

heh dzis u nas w szkole byl "dzien sportu"

ide se z kolega sie spytac czy mozemy pilke od siatkowki zeby se pograc troche, fajnie bo to mi sie snilo przed jakimis 2 miechami :D zdalem se sprawe jak podeszlismy do wfisty

[ Dodano: 2006-06-04, 16:55 ]
nie wiem czemu ale znowu wrocilo do mnie deja vu. wczoraj bylem na koncercie COMY i akurat lecial jeden bardzo "skoczny" kawalek :P dziewczyna wziela mnie pod reke i zaczelismy skakac, w tym momencie jakbym sie nie bawil to chyba bym przystanal,

znowu to uczucie i fajnie bo nawet przypomnialem sobie kiedy to mi sie snilo :P
  • 0



#47

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też czaem mi się zdaża Déjà vu, ale konkretnych dat i sytuacji nie pamiętam :P
  • 0



#48

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dlatego to bylo takie dziwne, kazde moje deja vu zaczyna i konczy sie tym ze jest sytuacja ale kiedy to mi sie snilo czy juz kiedys to widzialem, nie wiem
  • 0



#49

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja czesto mam tak ze wide dana rzecz i nagle mi sie przypomina ze to zdarzenie mialo miejsce juz jakis czas temu i wiem co za chwikle sie stanie tylko nie wiem skad:/
  • 0

#50

saban.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Déja vu miałem kiedys kilka krotnie takie zdarzenie :-/ snilo mi to jakies 2-4 lata temu bylem w jakis miejscach w kturych nigdy nie bylem a po kilku nastu dniach moze tygodniach dziewilem sie skad znam to miejsce :smile: i niewiedzialem skad kilka dni potem przypominalem sobie ze mialem kidys taki sen :lol :
  • 0

#51

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi najbardziej zapadlo w pamieci jedno de javu, mianowicie mialem wtedy jakies 14-15 lat i siedzialem w pokoju i robilem zadania z matmy. Moja starsza przyszla mi pomoc, wtedy wrocil stary i cos zaczal gadac. Wiedzialem co powie kazde slowo itp i nawet gdy czytalem w tym momencie tresc zadania byla ona taka sama jak w ktoryms snie. Teraz juz mi sie to nie zdarza tak czesto, badz staram sie na to nie zwracac uwagi.
  • 0

#52

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie. Dziś podczas meczu miałem kolejne, a właściwie dwa. I to nie mogło się wydarzyć, bo nigdy nie byłem w tym miejscu. A jednak deja vu....dziwny jest ten świat.
  • 0

#53

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja miałem poczwórne deja vu (niezły combos). co tydzień, przez miesiąc widziałem ten sam autobus, z tym samym kolesiem w oknie, w tym samym miejscu. widziałem to mniej więcej o tej samej godzinie i w każdą środe po lekcjach. coż, nie sądzę żeby ten facet po prostu lubił siadać w tym samym miejscu... :]
  • 0

#54

Agusik.
  • Postów: 11
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam często deja vu, wydaje mi się, że coś już takiego było, ktoś już to powiedział itp. .............dziwne to jest, nie?
  • 0

#55

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ziaboiler
Jeśli to się będzie powtarzać, szybko rezejrzyj się, czy inne szczegóły też się zgadzają z poprzednikami. Może po prostu masz takiego farta że idealnie w tym samym miejscu widzisz tego samego kolesia
  • 0

#56

Johnny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam troche inaczej , śni mi sie cały dzień który nastąpi , i część zapominam, i mi sie przypomina dopiero w trakcie , a część wiem już rano budząc się.http://www.paranormalne.forall.pl/forumVRP/images/smiles/szok.gif
http://www.paranorma...smiles/szok.gif
Normalnie masakra, cholera tak sie boje , co sie ze mną dzieje?Czy da się to jakąś rozwinąć czy coś, są jakieś ćwiczenia??
  • 0

#57

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedy śpię, lub siędze sam, bezczynnie, wtedy mam przed oczyma dziwne obrazy.
W nastepnych dniach one się sprawdzają. Np. gdy do klasy J. Polskiego wchodziła pewna dziewczyna, i coś mówiła. W tym momencie uświadomiłem sobie, że to mi się kiedyś śniło! Dokładnie ta sama sytuacja. A to mi się zdarza nawet często.
  • 0

#58

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle ,że kazdy z nas miał stycznosc z deja vu w mniejszy lub wiekszym stopniu.Ja tez tak miałam np. czytam pierwszy raz ksiązke( nie czytałam jej wczesniej) a wiem jaki jest wątek,lub też widzę pierwszy raz czyjąś twarz a mam wrazenie ,że ją znam,lub jak pisaliscie znane miejsca.To wszystko jest taki dziwne ;<
  • 0

#59

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam w snach często de ja vu, dla mnie to norma ;-)
  • 0

#60

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja mialem ostatnio deja vu dwa razy pod rzad, w weekend pojechalismy do kolegi na dzialke (uczcic zakonczenie roku i koniec naszej kochanej klasy :mrgreen: )

w jednym momencie siedzac na fotelu spojrzalem jak kolega rozmawia z jedna dziewczyna i tu pierwsze deja vu, potem troche pozniej kolega wlacza telewizor i jest kolejne deja vu, siedzi przedemna a w tv leci znajomy program

oba te przypadki juz wczesniej mi sie przysnily, a dzialki kolegi nawet na oczy nie widzialem i snily mi sie duzo wczesniej zanim nawet dowiedzialem sie ze jest mozliwy taki wypad
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych