Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt BLUE BEAM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#91

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matko jakie bzdury. Zawsze mnie ciekawiło w tych wszystkich teoriach spiskowych dotyczących NASA itp. skąd jest aż tyle informacji na ten temat. Ten cały "Blue Beam" przerósł jednak moje oczekiwania. Nie dość, że są to bajki jakich nawet nie czytałem w żadnej książce sf, to jeszcze autor tematu wypunktował nam ze szczegółami, jak owy projekt będzie przebiegał. Nie no spoko - szkoda, że jeszcze nie ma dat tych wydarzeń...
  • 1

#92

1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz to bzdury, ale tak samo było kiedyś z samolotami, telefonami, energią elektryczną, medycyną itp. ;)
Gdybym jakiś chirurg przeniósł w czasie do średniowiecza i przyszył komuś uciętą rękę, to zostałby uznany za wysłannika Boga :D (albo spalony na stosie za czary :)) )
  • 0

#93

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze, ale nie zmienia to faktu, że autor podał nam na tacy i wypunktował przebieg projektu, który teoretycznie (jeśli by oczywiście istniał) byłby najbardziej tajną operacją na świecie. Skąd w ogóle wiadomo o tym projekcie "Blue Beam". Powie mi ktoś?
  • 0

#94

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Informacje nie są mało wiarygodne/prawdopodobne, raczej wyssane z palca. Zawsze by uzyskać większą wiarygodność miesza się fakty z własnymi przypuszczeniami. Czytamy:

Skutkiem tych kataklizmów mają być nowe odkrycia archeologiczne ukazujące wszystkim ludziom "błąd" leżący u podstaw wszystkich doktryn religijnych. Sfałszowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane.


Odnajdujemy oryginalną wersję Biblii z początku naczej ery. Zawarte słowa muszą zdumiewać, najdoskonalsi tłumacze nie byliby w stanie poprawnie przenieść treść między wieloma językami. Po za tym zakładanie, iż kościół nie interweniował przy zawartości obecnej Księgi Ksiąg jest niedorzeczne. W pewnym sensie to jest jakby oskarżony był jednocześnie sędzią i naczelnym detektywem. Nie ma ŻADNEJ pewności odnośnie jego niezawisłości, natomiast na 99% aktywnie uczestniczył w "ustawianiu prawdy".

Krok IV ma także na celu ukazanie walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca "uratować" ludzkość. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest new age. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu do tego celu elektroniki dostępnej w każdym domu - zjawisk takich jak projekcje energetyczne - złe duchy, poltergeisty - co doprowadzi ludzi do szaleństwa i masowych samobójstw. Po "Nocy tysiąca gwiazd", światowa populacja będzie gotowa na "nowy porządek" bez względu na koszta.


Jakieś dowody?

New Age doskonale dopasowuje się do takiej wizji przyszłego świata. Podobne odczucia mam odnośnie zjawisk paranormalnych które składają się na projekt BB. Znaleźliśmy wytłumaczenie na częste oberwacje ufo, wiemy skąd wzięły się porwania itd. Wydaje się, że ktoś wziął wszystkie niewytłumaczalne przypadki i wepchnął je do jednego projektu niesamowicie koloryzując, wzbogazając o zaawansowaną fantastykę.
  • 0

#95

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie byłem w kłopocie czy dać ten filmik na „ Wydzielone z "Czyżby kolejny cud w Fatimie?", czy na „Chemtrails – coś wisi w powietrzu” na „Matka Boska (?) objawia się na afrykańskim niebie” a może „Projekt BLUE BEAM” właśnie.
Gdyż technologia holograficzna na pewno jest na tyle rozwinięta, że można by pokazać bardziej spektakularne obrazy na niebie, chyba że jest to wszystko jakimś preludium przygotowującym społeczeństwa do coraz to odważniejszych manifestacji obrazów obiektów i świętych osób.

TYTUŁ FILMU: Fatima 13 Maio - 13 May 2011 - Fenómeno estranho em redor do sol - Parte 1
LINK:
CZAS TRWANIA: 1,42 min.

MUNDUS VULT DECIPI, ERGO DECIPIATUR. POZDRAWIAM ERIK
  • -4



#96

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie byłem w kłopocie czy dać ten filmik na „ Wydzielone z "Czyżby kolejny cud w Fatimie?", czy na „Chemtrails – coś wisi w powietrzu” na „Matka Boska (?) objawia się na afrykańskim niebie” a może „Projekt BLUE BEAM” właśnie.

Najlepiej byś zrobił, jakbyś przejrzał ostatnie tematy na forum. ;)
Znalazłbyś wtedy to.
  • 0



#97

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mylisz się kolego, przeglądanie wszystkich tematów należy do moich obowiązków, tak więc wiem o czym się tutaj pisze, tak zresztą jak podałem na początku mojego wpisu to „zjawisko” równie dobrze mogło by być związane z każdym wspomnianym przeze mnie tematem. („ Wydzielone z "Czyżby kolejny cud w Fatimie?", czy na „Chemtrails – coś wisi w powietrzu”)
Wiem, że dla poniektórych jest to jedynie zjawisko optyczne i wcale nie mówię, że tak właśnie nie może być.


Mariush napisał

Zwykłe halo wokółsłoneczne powstałe na cirrostratusach.


Jest to niewątpliwie halo ale czy jego przyczyną są jedynie chmury?
Dziwne jest tylko jeszcze to, iż to zjawisko wystąpiło właśnie w kolejną rocznicę objawienia (czyżby kolejny przypadek?)

TYTUŁ FILMU: Blue Beam Holographic Testing in Sierra Vista, AZ FT Huachuca 1/2
LINK:
CZAS TRWANIA: 1,49 min.

TYTUŁ FILMU: Blue Beam Holographic Testing in Sierra Vista, AZ FT Huachuca 2/2
LINK:
CZAS TRWANIA: 2, 52 min.

TYTUŁ FILMU: Project Bluebeam Proof?
LINK:
CZAS TRWANIA: 0,56 min.




MUNDUS VULT DECIPI, ERGO DECIPIATUR. POZDRAWIAM ERIK

Użytkownik Erik edytował ten post 14.05.2011 - 22:49

  • 0



#98

rafalkozlowski.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktos z komentujacych moj wywiad w NTV janusza zagorskiego napisal o tym ze to jest to co dzieje sie ze mna
http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-–-planowany-przekret-wszechczasow/
i to wszystko co tam jest opisane jak uzywa sie tej technologi jest prawda. odczuwam to kazdego dnia, usypiaja mnie kiedy chca, budza kiedy chca i zmieniaja moj sposob myslenia zebym nie doszedl do siebie, i zmienili moje zycie w maly koszmar zebym sie poddal (jak juz teraz rozumiem) temu projektowi. tak to sie u mnie zaczelo. 2-3 tygodnie po tym jak to sie zaczelo w lipcu 2011 uslyszalem glos od boga ktory powiedzial zebym byl posluszny bogu i sluchal glosu boga. a kiedy mowilem 3 dni z rzedu NIE zaczeli mnie straszyc armagedonem i tym ze ja moge nawrocic ludzi do boga i wtedy oni zostana oszczedzeni i przezyja wielki potop i apokalipse. jak to nie pomoglo zaczeli straszyc mnie projekcjami szatana i jego rzekomych slugasow czyli diabelkow. w koncu wyladowalem u osoby gleboko wierzacej (juz teraz wiem dlaczego kiedys ja poznalem, zebym mial do kogo pojsc w takiej chwili-juz nie mowiac o tym ze u tej osoby mialem silna iluzje jezusa na krzyzu, czulem jego krew na swojej glowie i wystraszylem sie wtedy tego jak diabli i mialem od tamtej pory byc pod ochrona jezusa- w co osoby gleboko wierzace wierza uparcie) ze WE MNIE JEST ZŁO.... dalej dostalem od niej nowy testament i mialem to czytac na glos bo wtedy prawda nowego testamentu jest slyszana przez szatana a on nie znosi prawdy..... i kiedy to czytalem mialem spokoj zebym uwierzyl ze to pomaga..... i mialem zyc z bogiem, ubrany w szaty jak jezus i isc do ludzi, stanac na ulicy i cytowac ludziom pismo swiete, zeby was nawracac.... mialem zostawic materializm i prosic ludzi o schronienie i zywnosc, tak jak robil to jezus(dowiedzialem sie tego czytajac pierwsza polowe nowego testamentu)..... i mialem mowic ludziom zeby byli z bogiem i zapewne wtedy kiedy bym tam chodzil technologia starala by sie o to zeby ci ludzie doznali boskiegop uniesienia, ktorego sam doznalem u tej gleboko wierzacej osoby takiego "uniesienia" w czasie modlitwy o swoja dusze, zeby uwierzyli ze ja jestem jakims poslancem od boga..... wmawiano mi ze jestem bytem archaniola Rafaela i pokazywano mi przekazy jak to w zamierzchłej przeszłosci jako aniol dprowadzalem i zamykalem slugów szatana w piekle..... itd. i mozna tak pisac jeszcze dlugo. teraz zamierzam naprawde poprosic janusza zagorskiego jeszcze raz o cale 2 godziny i opowiem wszystko co dzialo sie od lipca 2011 do dzisiaj, tego jest bardzo duzo. i przed chwila zdalem sobie sprawe z tego ze na mnie uzywa sie projektu BLUE BEAM. to co tam jest opisane jest dokladnie tym co bylo mi mowione i co mialem w swoich przekazach, mialem ten przekaz wizualny o tym ze kiedys ludzie na calym swiecie uslysza glos boga, i nie sposob mi teraz ogarnac tego ile z tych informacji ma zwiazek z PROJEKTEM CHEOPS. brakuje mi slow na to jakiej manipulacji dopuszczaja sie na nas jacys ludzie ktorzy rzadza tym swiatem. mam zamiar mowic o tym glosno bo to jest juz przesada! jesli ktos ma podobne doswiadczenia – NIE SLUCHAJCIE TEGO. TO JEST MANIPULACJA. NIE MA ZADNEGO BOGA. TO JEST TECHNOLOGIA. BRAK MI SLOW. KIEDY CZLOWIEK ZDAJE SOBIE SPRAWE W JAK ZAKLAMANYM SWIECIE ZYJE RECE OPADAJA!!!

i chce jeszcze dodac linki:







ten z 27.04 jest wlasnie o tym. i bede staral sie powiedziec wiecej na ten temat
  • -2

#99

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)Wielu podobnych obserwatorów regularnie śledzi wiadomości i najprzeróżniejsze doniesienia próbując dostrzec w tym ukryty sens. Nie bez powodu wielu z opisywanych w Encyklopedii Spisku autorów to osoby, które przez wiele lat pracowały jako dziennikarze. Podobnie jest również w przypadku dzisiejszego bohatera, który do końca lat 80-tych XX wieku pozostawał uznanym kanadyjskim dziennikarzem. Wszystko jednak zmieniło się w momencie kiedy Serge Monast postanowił wyjawić swoje dotychczasowe odkrycia opisując funkcjonowanie organizacji masońskich i powstawanie Nowego Porządku Świata. By pozostać niezależnym od zewnętrznych wydawców Monast założył własną, niezależną agencję prasową, International Free Press Agency (AIPL, l’ Agence Internationale de Presse libre). To właśnie nakładem tego wydawnictwa w 1994 roku ukazała się jego najważniejsza publikacja, książka „Project Blue Beam (NASA)” opisująca wykorzystanie amerykańskiej agencji kosmicznej do stworzenia wielkiej manipulacji, która ostatecznie zniewoli ludzkość.

Czym był Projekt Blue Beam?

W swojej książce Monast zwraca uwagę na fakt, że chcący utworzyć globalną władzę Iluminaci muszą również ustanowić jedną globalną, nie przypominającą żadnej z dotychczasowych religię, która usankcjonuje ich panowanie nad światem. Religia ta będzie zbliżona do współczesnych wierzeń z kręgu New Age, które zostały stworzone właśnie po to, by ten proces ułatwić. Bez jednej panującej na całym świecie religii niemożliwym się stanie ustanowienie trwałego Nowego Światowego Porządku. Rolą NASA będzie dokonanie nowych „objawień”, w które ludzkość uwierzy.

Dołączona grafika

W obecnym czasie mamy całą masę filmów, nagrań i obserwacji UFO. Czy te manifestacje można połączyć z projektem Blue Beam?
Powoli masowe media wprowadzają do swoich programów informacje na temat tych fenomenów i dzieje się to na coraz szerszą skalę

W pierwszej kolejności jednak konieczne będzie zdyskredytowanie dotychczasowych wyznań, przede wszystkim chrześcijaństwa, islamu i judaizmu. By tego dokonać na Ziemię zesłane zostaną nowe „plagi” wywołane w sposób sztuczny między innymi przy użyciu broni HAARP. Równocześnie jednak dokonane zostaną niezwykłe odkrycia, które podważą najważniejsze dogmaty tych religii sprawiając tym samym, że większość wiernych zakwestionuje to w co wierzono przez stulecia. Za pomocą odpowiednio spreparowanych „odkryć”, które następnie zostaną wyjawione opinii publicznej podjęta zostanie próba zdyskredytowania panujących religii.

Zdaniem Serge’a Monasta zapowiedź tych „odkryć” można dostrzec także w pop-kulturze, przede wszystkim w literaturze i filmach science fiction, takich jak „Star Trek” (twórca serii Gene Rodenberry ma być czynnym masonem) czy „2001: Odyseja kosmiczna” gdzie znalezienie tajemniczego obelisku sprawia ma świadczyć o pozaziemskiej inteligencji, która odpowiada za ewolucję rodzaju ludzkiego.


Masowa hipnoza
Kiedy to się powiedzie , dojdzie do kolejnej odsłony największego oszustwa w historii ludzkości. Przy pomocy NASA Iluminaci stworzą bowiem ogromny, trójwymiarowy hologram, który przedstawiać będzie w różnych częściach świata ogromny obraz a ludzie usłyszą „głos Boga”. Niebo stanie się wielkim ekranem, na którym wyświetlą się niezwykłe obrazy, będą one nawiązywać do wierzeń i dziedzictwa kulturowego ludów żyjących na danym terenie, każdy będzie rozumiał język, w którym będzie nadawany komunikat, w końcu zaś objawi się „nowy Mesjasz”. Będzie on równocześnie Chrystusem, Buddą, Mahometem, Kriszną i każdym innym bogiem czy prorokiem, w jakich wierzą ludzie. Nie będzie to miało znaczenie, gdyż w rzeczywistości będzie to jedna osoba – Antychryst, który ogłosi ludzkości, że dotychczasowe pisma zostały źle odczytane i stare religie były fałszywe. Ta zbiorowa hipnoza wywoła zbiorową histerię i wielką światową anarchię, do powstrzymania której wkroczy jedyna siła zdolna nad tym zapanować – jeden światowy rząd uformowany na fundamencie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rząd ten ustanowi religię „nowego Mesjasza” religią panującą a wszystkie pozostałe spotkają prześladowania do tej pory w historii nieznane.

Jak twierdzi Monast przygotowania do realizacji tego wielkiego planu trwają co najmniej od końca II Wojny Światowej i brały w tym udział wielkie rywalizujące ze sobą światowe potęgi, które nieświadomie działały na rzecz jednej grupy ludzi. Autor zwraca uwagę między innymi na rolę jaką odegrało wykorzystanie satelitów szpiegowskich do zdobycia informacji o zwyczajach i specyfice poszczególnych kultur, zaś rozwój psychologii doprowadził do niezwykłych wręcz osiągnięć zdolnych zaślepić tłumy. Nawet obserwowane od końca lat 40-tych UFO mają swoje uzasadnienie, gdyż zdaniem Monasta nie było to nic innego jak tylko testy urządzeń holograficznych.

Dołączona grafika

Publikacja powyższych rewelacji nie skończyła się dla ich autora dobrze. Wkrótce po tym pozbawiono go opieki nad dziećmi, które przez ostatnich kilka lat edukował samodzielnie w domu, a następnie został zatrzymany przez policję i spędził noc w areszcie. Następnego dnia po powrocie zmarł nagle w swoim domu w Montrealu w wieku zaledwie 51 lat. Podobno był to atak serca, które nie wytrzymało ogromnego napięcia jakie przyszło mu znosić przez ostatnie kilka dni. Nie wszyscy jednak zgadzają się z taką wersją wydarzeń, w końcu elokwentny publicysta, który nie bał się mówić tego co myśli mógł stać się osobą zbyt niewygodną by pozwolić mu żyć.


Cytat z LINK

Projekt Blue Beam czy coś więcej?

http://www.youtube.com/watch?v=WSPVpUKqVSU

http://www.youtube.com/watch?v=0Y_H0W7DHbI

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 13.12.2013 - 12:24

  • 0

#100

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie ze to miks wszystkich teorii spiskowych.
  • 1



#101

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy to się powiedzie , dojdzie do kolejnej odsłony największego oszustwa w historii ludzkości. Przy pomocy NASA Iluminaci stworzą bowiem ogromny, trójwymiarowy hologram, który przedstawiać będzie w różnych częściach świata ogromny obraz a ludzie usłyszą „głos Boga”


Będzie on równocześnie Chrystusem, Buddą, Mahometem, Kriszną i każdym innym bogiem czy prorokiem, w jakich wierzą ludzie. Nie będzie to miało znaczenie, gdyż w rzeczywistości będzie to jedna osoba – Antychryst, który ogłosi ludzkości, że dotychczasowe pisma zostały źle odczytane i stare religie były fałszywe


Jak w końcu, nasa czy antychryst? Niech się zdecydują. A może nasa zadzwoni do antychrysta i powie żeby się objawił, biorąc jakąś opłatę za udostępnienie mu transmisji na żywo.

Czego to ludzie nie wymyślą.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 13.12.2013 - 21:08

  • 1



#102

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zauważyłeś jakie jest podobieństwo religijnych fanatyków do wierzących w tą teorię? Jak jednym powiesz że ten świetlisty krąg to zwykłe halo, to nie uwierzą, powiedzą "to na pewno cud, przecież widać jakie to niesamowite"; drudzy nie uwierzą i powiedzą "to efekt działania Blue Beam, przecież widać jakie to nienaturalne".
  • 0



#103

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zauważyłeś jakie jest podobieństwo religijnych fanatyków do wierzących w tą teorię? Jak jednym powiesz że ten świetlisty krąg to zwykłe halo, to nie uwierzą, powiedzą "to na pewno cud, przecież widać jakie to niesamowite"; drudzy nie uwierzą i powiedzą "to efekt działania Blue Beam, przecież widać jakie to nienaturalne".

http://www.youtube.com/watch?v=gDoUKQdFXN0
  • 0

#104

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakiś komentarz?
  • -1



#105

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślałem że jest zbędny. Filmik potraktowałem jako uzupełnienie cytatu.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych