Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwy kosmita???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

DUCHOŁÓW DŻEMIARZ.
  • Postów: 19
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Oto link do filmu przedstawiającego sekcje kosmity.
Uważam, że to prawdziwy kosmita. Jest mały i nie wygląda na dziecko. Odpiszcie mi co o tym myślicie.
Może to prawdziwy kosmita przykryty ciemną zasłoną rządu lub NASA??? 8)

edit [22.04.08] AlienGrey
Poprawiłem link, nie wyświetlał się poprawnie ;)

  • 0

#2

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oj bardzo stary fake
  • 0

#3

DUCHOŁÓW DŻEMIARZ.
  • Postów: 19
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto jest na tym zdjeciu? Czemu Fake? Skąd ten film? Jak dawno go opublikowano?

odpowiedz na pytania (w szczególności na drugie) to zaczne z tobą negocjować.
  • 0

#4

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I to jeszcze jaki fake. Ci, którzy to zrobili chyba nawet nie zadali sobie trudu przeczytania chociaż książki jak się robi sekcje zwłok (obejrzenia przynajmniej filmu od nich nie wymagam). Wygląda to jakby koleś ciął tę lalkę nożem do smarowania masłem tudzież skalpelem kupionym na Stadionie X-lecia w Wa-wie.
  • 0

#5

DUCHOŁÓW DŻEMIARZ.
  • Postów: 19
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tnie tak jak w szpitalach lub lecznicach (widziałem). Nie będe się opierał na swoim twierdzeniu o tym, że to prawdziwy kosmita. To nie lalka. Ale sposób cięcia jest rzeczywiście błędny. Powinno być to cięcie proste, anie taka literka "T". TO JEST SKALPEL A NIE NÓŻ DO MASŁA I TA OSOBA TRZYMA GO POPRAWNIE!!!

Dajecie Za mało argumentów na dowiedzenie tego że to fake.
  • 0

#6

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Człowieku jak to jest poprawna sekcja zwłok to ja dziękuję za taką sekcję. Wszystko jest źle. Tnie jakby to był kawał drewna. Coś mu przeszkadza to po prostu to usuwa i odrzuca czego nie robi sie nigdy. Do tego słychać dźwięki, więc jeżeli była by to poprawna sekcja patomorfolog ma za zadanie informować co robi po kolei. Zresztą on tym skalpelem parę razy tnie to samo miejsce, choć skóra wydaje się cienka jak papier. To bardziej przypomina sekcję w ruskiej kostnicy, którą kiedyś widziałam, gdzie przypominało to oprawianie zwierząt.
I racja. W literę "T" się nie przecina skóry tylko w "Y". Ten film to ściema i tyle. Ktoś to wypuścił do netu i narobił zamieszania i tyle.

P.S. Ja wiem, że to skalpel. Nawet paręset w życiu skalpeli widziałam :) Tylko problem taki, że o jakiś tępy skalpel, który powinno sie już dać z powrotem do przetworzenie. No tudzież poużywać do smarowania masła.
  • 0

#7

DUCHOŁÓW DŻEMIARZ.
  • Postów: 19
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o sekcje to mnie przekonaleś. Ale wielokrotne cięcie w jednym miejscu jest stosowane w każdych operacjach ponieważ aby dostać się do brzucha tniesz wiele warstw (widziałem i pomagałem).


Gadamy o sekcjii, ale zostało jeszcze to czemu uważasz że to nie kosmita tylko lalka?
  • 0

#8

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio widziałem program na Discovey odnośnie UFO, kosmitów i tegoż filmu.
Analizowali go stosunkowo dokładnie i musze stwierdzić, że bardzo dużo rzeczy się zgadzało z rzeczywistością. Brali pod uwagę meble, zegar, który wisi tam na ścianie, skafandry osób tam przedstawionych, etc.
Następnie analizowano prace lekarzy. Sposób trzymania skalpela, sposób cięcia, etc. Tam również nie znaleziono większych nieścisłości odnośnie ich pracy.
Na samym końcu zajęli się analizą obcego. Zwrócono uwagę na nadzwyczajną głębie oczu, naturalną wyrazistość i wiele innych elementów przemawiających za tym, ze nie jest to fake!
Jedyną rzeczą która odbiegała od rzeczywistości to zachowanie się ciała czy tez skóry aliena gdy go cięto. Podczas sekcji skóra, czy też ciało ewidentnie się rozszerza, z kolei na filmie tego nie widzimy.
Jest to jeden z nielicznych "powodów-dowodów" dla których ten film został uznany za Fake.
Z drugiej strony trudno stwierdzić jak będzie się zachowywało ciało obcej istoty poddane "obróbce" ! To tak jak by ... załóżmy w innej sekcji Kosmity zauważono, np. dwa serca! Dla większości osób byłby to fake (lalka) ponieważ dwa serca do absurd...itd.
Możemy się też zastanawiać w jakim celu ktoś spędził tyle czasu by zrobić tak doskonałą mistyfikację, nie wspominając o kosztach sięgających zapewne bagatelnych sum.

To moja taka uwaga co do tego tematy.
Pozdrawiam!

Edit: Teraz wyszła na jaw moja ignorancja. Oczywiście chodziło mi o tą sekcję zwłok http://pl.youtube.co...h?v=WjOSRWP8IS8
Chyba jedna z najpopularniejszych.
Przepraszam za mój błąd!
  • 0

#9

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wiem, że sie nacina skórę parę razy, ale nie tak rzeźnickim sposobem. A czemu to lalka? Bo jeżeli to ufo ty chyba jeszcze musiał być ciepły jak zaczęli to kroić, a w to wątpię. Jeżeli tak było to byłaby to sekcja zrobiona w warunkach polowych po wyciągnięciu tego czegoś ze statku, a nie uwierzę, że tak było. No chyba, że obcy po śmierci nie sztywnieją :]

Redhouse... ty chyba piszesz o filmie z Roswell, bo tu nie ma ani zegara, ani skafandrów itp :)
  • 0

#10

DUCHOŁÓW DŻEMIARZ.
  • Postów: 19
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aylin... redhousecośtam ma racje. Być może to fake, ale małe prawdopodobieństwo. Sekcja była nieprawidłowo wykonana, ale zastanów się to kosmita, a on nie musi być taki sam jak my. Skóra mogła dostosować się do warunków na jego planecie (nie mówię że jest z tamtąd). Nie nosił skafandra, bo nie pokazali. Musiał mieć inną skórę. Sekcje się od siebie różnią, u ludzi wycina się taką klapkę. Nie pokazali całego pomieszczenia bo może chcieli to utajnić. Mogło do być w karetce polowej. Na discovery oglądałem film i było tam o grupie ludzi zajmującej się badaniem sowieckich satelitów. Był to oddział ludzi z wojska. Kiedyś spadło ufo i gość mówił o ufokach, których wynieśli lludzie w skafandrach. Czemu w skafandrach i czemu były karetki? Może uważali, że satelity mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Skafandry mogli mieć dlatego że obawiali się toksycznego paliwa???
Nie był sztywny bo go zaczeli od razu ciąć. Nakręcili bo takie rzeczy się robi, gdyby nie one nie gadali by o tym na discovery.


Mój wniosek: Ufo prawdzie, ale moge sie mylić. Spróbuj udawadniać ja znajdę argument.

papa :lol
  • 0

#11

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio widziałem program na Discovey odnośnie UFO, kosmitów i tegoż filmu.
Analizowali go stosunkowo dokładnie i musze stwierdzić, że bardzo dużo rzeczy się zgadzało z rzeczywistością. Brali pod uwagę meble, zegar, który wisi tam na ścianie, skafandry osób tam przedstawionych, etc.
Następnie analizowano prace lekarzy. Sposób trzymania skalpela, sposób cięcia, etc. Tam również nie znaleziono większych nieścisłości odnośnie ich pracy.
Na samym końcu zajęli się analizą obcego. Zwrócono uwagę na nadzwyczajną głębie oczu, naturalną wyrazistość i wiele innych elementów przemawiających za tym, ze nie jest to fake!
Jedyną rzeczą która odbiegała od rzeczywistości to zachowanie się ciała czy tez skóry aliena gdy go cięto. Podczas sekcji skóra, czy też ciało ewidentnie się rozszerza, z kolei na filmie tego nie widzimy.
Jest to jeden z nielicznych "powodów-dowodów" dla których ten film został uznany za Fake.
Z drugiej strony trudno stwierdzić jak będzie się zachowywało ciało obcej istoty poddane "obróbce" ! To tak jak by ... załóżmy w innej sekcji Kosmity zauważono, np. dwa serca! Dla większości osób byłby to fake (lalka) ponieważ dwa serca do absurd...itd.
Możemy się też zastanawiać w jakim celu ktoś spędził tyle czasu by zrobić tak doskonałą mistyfikację, nie wspominając o kosztach sięgających zapewne bagatelnych sum.

To moja taka uwaga co do tego tematy.
Pozdrawiam!

Edit: Teraz wyszła na jaw moja ignorancja. Oczywiście chodziło mi o tą sekcję zwłok http://pl.youtube.co...h?v=WjOSRWP8IS8
Chyba jedna z najpopularniejszych.
Przepraszam za mój błąd!



Film jest nieprawdziwy w 95%. Po za tym tu masz TEMAT
  • 0

#12

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o sekcje to mnie przekonaleś. Ale wielokrotne cięcie w jednym miejscu jest stosowane w każdych operacjach ponieważ aby dostać się do brzucha tniesz wiele warstw (widziałem i pomagałem).


Gadamy o sekcjii, ale zostało jeszcze to czemu uważasz że to nie kosmita tylko lalka?


sam sobie odpowiedziales
piszesz zeby dostac sie do jamy brzusznej trzeba przecinac wiele warstw i masz racje
cialo to nie papierowa skora ktora odchodzi od reszty bez zadnego problemu
ja sie pytam gdzie sa miesnie gdzie sciegna i inne czesci ciala ktorych ta laleczka nie ma

oczywiscie za chwilke ktos napisze ze to kosmita i ze nie musi byc taki jak organizmy na ziemi ale w takim razie dlaczego jego krew jest czerwona :)
  • 0

#13 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

może nie na temat ale warto to zobaczyć do końca

  • 0

#14

jaceek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

In My Opinion (IMO) stare, fake, do zamknięcia :D
  • 0

#15

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

RedHouse, ja też oglądałem ten program i chyba coś Ci się pomyliło [; Bo na discovery wyciągneli wniosek, że nie jest to prawdziwa sekcja zwłok prawdziwego kosmity - natomiast podobno jest to remake takiej sekcji, ale oryginału nikt na oczy nie widział.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych