Skocz do zawartości


Bitwy nad naszymi głowami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Podaję link do strony człowieka który obserwuje od długiego czasu UFO na naszym niebie.
Robi to używając noktowizora - jakość może nie jest oszałamiająca, ale ciekawe jest to co mówi.
A mówi nie o pojedynczych przypadkach lecz szykach bojowych i szwadronach toczących bitwy nad naszymi głowami.
Zaiste pocieszający to fakt że nie tylko jaszczury interesują się tą planetą...

UFO przez noktowizor
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

radoslaw czy wiesz co to jest noktowizor jak dziala i do czego sie przydaje?
co twoim zdaniem ten gosc obserwuje przy pmocy tego urzadzenia?
dlaczego obserwuje niebo przy pmocy noktowizora i co takiego mozna tam zobaczyc przy jego pomocy czego nie mozna zobaczyc golym okiem oraz dlaczego nie widac tego golym okiem?
  • 0

#3

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dlatego od czasu do czasu coś spada z nieba. Albo przedmiot albo czerwony deszcz. Ten ostatni akurat badany był przez jakiegoś naukowca w Indiach, który stwierdził, że są to jakieś komórki ale bez DNA co oznaczałoby, że istnieje replikacja z wykluczeniem DNA, ale, że spadło z deszczem :o

Gość jest niezły, NASA żeby coś zobaczyć wysyła w przestrzeń teleskop Hubbla a tu jakiś - pewnie - majsterkowicz ma noktowizor i ogląda to czego inni jakoś nie potrafią :)
  • 0

#4

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Those night vision goggles cost up to 5 grand! Heard him on Coast to coast Am, last night. Kinda creepy whats up there beyond our vision. Remember! UFO's don't exist! (and L.Oswald acted alone :] )" - ktos z youtube pod filmem

Radek orientujesz sie jak dlugo ta stronka jest w sieci ? Ciekawy jestem kiedy doda jakies nowe filmy. Z tego co pamietam na jednej z konferencji J.Maussan'a byly pokazywane nagrania niezidentyfikowanych obiektow latajaych - filmowane kamera na podczerwien. Temat ciekawy tylko skad zorganizowac podobny tylko tanszy sprzecik :) Szkoda ze juz nie przyjezdzaja do nas Rosjanie handlowac bo oni zawsze mieli ciekawy asortyment :)

Update:

"Uwaga: na terenie Polski prawo zabrania sprzedaży noktowizorów 3 i 4 generacji." ;p Chocby ktos wylozyl 15k PLN to i tak w sklepie sie nie kupi :)
  • 0

#5

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego zabrania sie sprzedazy takich noktowizorów? o_O Skoro to tylko "widzenie w nocy jak w dzien" :>
Nie widzę, na tym filmie, żeby się ktoś z kimś strzelał [; Przelatuje jakis obiekt ale równie dobrze to mogła byc jakaś ważka czy cóś.
  • 0

#6

MrFraktal.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakos mnie to nie przekonywuje .....bym musial sam popatrzec przez te gogle ;]
  • 0

#7

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radoslaw, kon waszcz wstydu oszedzc. Twoje prowokacje sa juz ponizej krytyki :E

Mnie to nie przekonuje. Bitwy nad nasza planeta, ehhh ludzki egocentryzm zaczyna mnie juz przerazac..
  • 0

#8 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę Inside że mnie polubiłeś, nic dziwnego - wszyscy mnie lubią.
Fopa z tym noktowizorem, za co przepraszam speców od sprzętu - zmęczony już byłem walką z jaszczurami w astralu.
  • 0

#9

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radosławie, opowiedz nam o tym, co robią jaszczury w astralu? Twoja bohaterska walka na pewno nie przejdzie bez echa.
  • 0

#10

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Walczysz z jaszczurami w astralu? Za pomocą, jak to szło... Bezwarunkowej i bezgranicznej miłosci? Znaczy- on na ciebie z nienawiścią w oczach i bronią w łapach, a ty "Bracie mój, radujmy się, niech cię uściskam!"?

Prowokacja, te "bitwy" to pewnie kryształki lodu i meteoryty spadające i spalające się w atmosferze..
Po co walczyć o małe mrowisko?
Żeby zdobyć osiągnięcia tego, co litościwie nazywamy "cywilizacją"?
  • 0

#11

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co się orientuję, chodzi tutaj o widzenie w podczerwieni. Obserwowanie przez noktowizor nieba w dzień jest pewnie wygodniejsze niż np. kamerą czy aparatem... Dziwie się, że nikt z was o tym nie napisał ;p Sam chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście w podczerwieni widać jakieś istoty żyjące gdzieś w atmosferze ;| ale wiadomo, kasa : ) w sumie za 1000 zl można już kupić kamere/aparat z funkcją podczerwieni czyli nightshot : > btw. i tak wiem, że to dziwne, że kupe ludzi ma taki sprzęt i nikt jeszcze nie nagrał UFO.... powody mogą być różne, może niewiedza albo poprostu obych tutaj nie ma ;>
  • 0

#12

SnoozE.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w sumie za 1000 zl można już kupić kamere/aparat z funkcją podczerwieni czyli nightshot : > btw. i tak wiem, że to dziwne, że kupe ludzi ma taki sprzęt i nikt jeszcze nie nagrał UFO....


hehe ;-) W materiale mowili ze trzeba miec noktowizor 3 lub 4 generacji. W sumie jak ktos ma jakis dobry 2 generacji to tez moze probowac ;p Co do zwyklego aparatu to pobawilem sie moim cannonem a720IS i udalo mi sie wylapac satelite. Normalnie nie bylo jej widac. Troche podjasnilem ale ze wzgledu na kompresje (waga) jakos jest slaba ;/ W kazdym razie wrzucilem Mozna sie pobawic ale do profesjonalnego sprzetu ma sie to raczej marnie ;p
  • 0

#13

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podaję link do strony człowieka który obserwuje od długiego czasu UFO na naszym niebie.
Robi to używając noktowizora - jakość może nie jest oszałamiająca, ale ciekawe jest to co mówi.
A mówi nie o pojedynczych przypadkach lecz szykach bojowych i szwadronach toczących bitwy nad naszymi głowami.


Ja bym raczej stawiał na owady toczące w nocy "bitwy". Takie stwory jak ćmy i inne takie paskudztwo np. nietoperze i sowy (ptaki i ssaki), które po nocy się wałęsają po naszym niebie :mrgreen:

Poważnie. Ten noktowizor musiałby mieć jakąś silną lunetę/lornetkę. Skąd wiadomo co on zaobserwował ? Tego typu aparatura daje widoczność na jakieś 600 metrów maximum. Zerknij na strony sklepów, które sprzedają taki sprzęt.
  • 0

#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba dlatego wyszczególnione jest, że trzeba mieć noktowizory 3 albo 4 generacji...
  • 0



#15

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wam mówie ;> nie trzeba mieć żadnego noktowizora 3,4 generacji, juz bardzo dawno temu jakiś człowiek robił zdjęcia ufo z filtrem jakimś IR czy cos. Na youtube pełno jest filmików z UFO które zostały nagrane metodą na podczerwień, wystarczy w aparacie czy kamerze ustawić nightshot i obserwować ;] dam wam jednego linka takiego ciekawego :




Mówił też o tym ten meksykański badacz UFO i przedstawił to na konferencji nie pamietam czy w 2005 czy 2007 roku ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych