Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt LHC - Wielki Zderzacz Hadronów - CERN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
303 odpowiedzi w tym temacie

#61

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A jesli czarna dziura ktora moze powstac w LHC to nibiru ? :x :P
  • 0

#62

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jesli czarna dziura ktora moze powstac w LHC to nibiru ? x-face1.gif tongue1.gif


Nie no, padłam po prostu. Najpierw sobie poczytaj o różnicach między czarną dziurą a planetą (bo do takiej pretenduje owa Nibiru). Poza tym planetą x może być dowolny planetopodobny twór z Pasa Kuipera - są ich tam setki milionów...
A nawiasem mówiąc, dziś kilkakrotnie opadły mi ręce czytając nasze szacowne forum.

Poza tym żadnej czarnej dziury nie będzie i nie wietrzcie w poważnym projekcie naukowym taniej sensacji.
  • 0



#63

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten tekst będzie laureatem złotej maliny xD a wie ktoś czy coś się udało im zrobic??
  • 0

#64

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zawiodłem sie. Czekałem na ten cholerny maj, oczekując jakichś ciekawych efektów, a tu przenieśli termin -.-
Centralny paradoks... Myśl o tym że sami możemy sie unicestwić utrzymuje mnie przy życiu :P
  • 0



#65

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eh co wy za farmazony pieprzycie jakie 3 godziny, jeszcze 52 dni mi pisze, tutaj na stronie
  • 0

#66

sumek.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eh co wy za farmazony pieprzycie jakie 3 godziny, jeszcze 52 dni mi pisze, tutaj na stronie


czytam czytam i nei wiem o co chodzi z ta godzina ? ;p jak tu jeszcze sporo czasu do pierwszego odpalu machiny
  • 0

#67

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uwaga! zostało nam 52 dni życia :mrgreen:
  • 0

#68

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci naukowcy sa nienormalni pewnych granic nie nalezy przekraczac i ja po prostu nie wiem co powiedziec.To moze okazac sie ogromna tragedia nie potrzeba nam zadnych wirusow ani meteorytow wystarczy ludzka glupota aby nas zgubic.Jak by to wszystko wyjebalo w powietrze[juz naprawde mnie to zdenerwoalo] to moze ludzie by sie nauczyli aby nie igrac z rzeczami ktore maja zostac niezmienne.Najgorsze jest to ze w przyszlosci pewnie znow wpadna na pomysl ktory moze doprowadzic do zniszczenie naszej planety.Ciekawosc prowadzi do piekla. I w tym zdaniu jest troche prawdy.

BYY@KU
  • 0

#69

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

udzie by sie nauczyli aby nie igrac z rzeczami ktore maja zostac niezmienne


A gdzie jest tak właściwie napisane co ma być nie zmienione? :o
  • 0

#70

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No chyba czas i zmiany jakie moga zajsc na ziemi jezeli jakis czlowiek chce manipulowac czasem to na pewno nie powienien tego robic bo moze to wywolac zmiany w terazniejszosci.Ludzie nie powinni przekraczac niektorych granic teraz rozumiesz

BYY@KU
  • 0

#71

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No chyba czas i zmiany jakie moga zajsc na ziemi jezeli jakis czlowiek chce manipulowac czasem to na pewno nie powienien tego robic bo moze to wywolac zmiany w terazniejszosci.Ludzie nie powinni przekraczac niektorych granic teraz rozumiesz

osobiście nie wierzę w możliwość podróży w czasie, ale jeśli to nigdy się nie dowiemy czy coś zostało zmienione w przeszłości, nawet gdybyś się cofnął i zabił pradziadka to nikt nie wiedziałby że coś zostało zmienione, najwyżej jeśli zmiana miałaby spowodować że w przyszłości nie będziesz mógł się cofnąć wystąpiłyby jakieś problemy, a jeśli teoria równoległych wszechświatów jest prawdziwa to niema się czym martwić :)

co do LHC to mam nadzieję na jakieś spektakularne odkrycia i na cofnięcie o kolejne ułamki sekund możliwość wiary w ingerencje boga w ten cały burdel :P
  • 0

#72

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem ale zupełnie się z tym nie zgadzam :) Gdyby człowiek w przeszłości nie ryzykował i nie próbował robić nowych rzeczy dziś dalej polowali byśmy na mamuty albo inne zwierzątka i mieszkali w jaskiniach. Poza tym to o czym mówisz podpada trochę pod paradoksy czasowe a przecież są teorie wyjaśniające, że nie możemy ingerować we własna przyszłość (lub teraźniejszość) tylko co najwyżej w przyszłość innego, bliźniaczego wszechświata powstałego w momencie podróży w czasie. Ofc, to tylko teorie ale nie wyssane z pala.

A tak w ogóle to jak na razie nie będzie żadnej podróży w czasie, ewentualnie pojedynczy cząsteczki. Media za bardzo sieją panikę i potem ludzie sie boja nie wiadomo czego, czasem wystarczy poczytać i okazuje się, że tak naprawdę nie ma sie czego bać. :)
  • 0

#73

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Media za bardzo sieją panikę i potem ludzie sie boja nie wiadomo czego, czasem wystarczy poczytać i okazuje się, że tak naprawdę nie ma sie czego bać.


To media nie mogłyby poczytać? ;p Chyba na tym polega ich -->TOERETYCZNA<-- rola, na tym żeby dować prawdziwe informacje. A nie jakieś wzbudzające histerie banialuki.
  • 0



#74

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie mogły a to, że nie poczytały to już ich wina w każdym razie dezinformacja jest ogromna. W pierwszym lepszym artykule na temat tego zderzacza hadronów pojawia sie pytanie typu "czy to ostatnie chwile ziemi" albo nagłówek "naukowcy budują generator czarnych dziur"... nawet jeśli autorzy tych newsów mają jakąś wiedzę na ten temat to przekazują ją w dziwny sposób ale w końcu to sie sprzedaje więc jest jak jest.
  • 0

#75

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeciez nawet naukowcy sie wypowiadaj ze moze to zagrozic planecie nie koniecznie media i jesli kiedykolwiek udaloby sie ludziom cofnac w czasie to zapwene wywolalo by to zmiany poniewaz terazniejszosc do ktorej by wrocili moglaby byc zupelnie inna zalezy co w przeszlosci zostalo by zmienone :s .

BYY@KU
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych