Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy iluzjonista świata - Cyril Takayama


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#31

mistrzu.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam jak parę lat temu widziałem na AXN tego Crissa Angela , numer z pierścionkiem, a raczej brylantem z pierścionka czy jakoś tak. Potem był ten Takayama i numer z hamburgerem , wtedy marzyłem o kompie aż chciałem się z nim skontaktować i dać mu kompa na ulotce w skali 1:1 i żeby mi go wyciągnął :D
Oto link pokazujący numer z hamurgerem:

Ten Takayama ma na pewno sporo godzin treningu...
Co do tego przełamania grawitacji łatwo by to opanować jakoś super wytrzymałą linką, i mozna by wykorzystać prawo Archimedesa o kołowrotkach, robią to na złomowiskach. Stalowa lina jest poprowadzona przez kilka/kilkanaście kołowrotków i przymocowana do samochodu, a po lekkim pociągnięciu samochód się unosi. Drastycznie zmniejsza to ilość siły koniecznej do podniesienia złomu. Tak samo mogło być przy trzymaniu tych iluzjonistów.

Tutaj na plaży (chodzi mi o to że żadne podczepianie linkami niewidzialnymi nie ma tu miejsca, bo niby do czego się podczepił...do chmur? )

Na molo raczej a nie plaży , wokół sporo zabudowań i latarni ale jak to zrobili nie mam pojęcia. Trzeba dodać że ta japonka wcale nie machała ręką pod iluzjonistą tylko przed nim, za krótką kończynę miała żeby machnąć pod nim. Ta sztuczka jest rzeczywiście dziwna :/
  • 0

#32

Boro007.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie sztuczka zjawiskowa, zastanawia tylko jedno dlaczego zawsze podnosi tylko prawą nogę. Lewa stopa jest zawsze w tej samej pozycji. Wygląda to jakby "siadał" na czymś i też zawsze na podobnej wysokości ( lewa noga jest mniej więcej tak samo zgięta) lewą nogą wykonuje jakby szarpnięcie końcem buta jak "siada" nawet pod koniec w studio. Trzeba by to zobaczyć na żywo albo w dużo lepszej jakości niż na youtube.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych