Skocz do zawartości


morda w kubeł


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po co pytasz jak wiesz :)



#32 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

To tylko informacja..., informacja pokazująca Islam i muzułmanów poprzez patologię. Autor cytuje cudze słowa w określonym celu, w tym samym w jakim zakłada tematy dyskredytujące Islam.
Każda informacja w mniejszym lub większym stopniu zawiera jakiś ładunek emocjonalny, który wywołuje u odbiorcy określoną reakcję – w tym w przypadku również. Wypowiedzi nawiedzonych fanatyków powodują agresję, nienawiść, nietolerancję zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Można to było zauważyć w wypowiedziach w tamtym temacie.


Kilka tematów, które nie zostały zamknięte bo wspierały jedynie słuszny pogląd, w sposób oczywisty dyskredytujące chrześcijaństwo/katolicyzm.

Ojciec Pio Szarlatanem ?

Paradoksy religii chrześcijańskiej

Dogmaty katolickie niezgodne z Pismem Świętym

Dupa Henryka

Dziesięć Przykazań to narkotyczna wizja"

Katolickie pogaństwo

Jezus nie jest Bogiem, katolicyzm to fałsz

Jezus nie był pacyfistą

Jesus i marihuana

Największe kłamstwo wszechczasów. Biblia.

Dalej nie chce mi się szukać.



To tylko informacja..., informacja pokazująca Islam i muzułmanów poprzez patologię. Autor cytuje cudze słowa w określonym celu, w tym samym w jakim zakłada tematy dyskredytujące Islam.



Czemu więc ten temat na przykład, będący prawie identycznym pod względem kontekstu, nie został zamknięty??



Dziwne, że w tym temacie wpis "Też bym tych klechów pozabijał." nie razi po delikatnych oczkach.

#33

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zachowujecie sie jak dzieci w przedszkolu. A dlaczego moj temat zamkniety, a Kuby niee, a dlaczego on napisal ze nie lubi i pisze dalej, a ja mam warna?
Gdybyscie rozumieli co czytacie nie stawiali byscie takich pytan i uzyli czasem 'Raportuj ten post'

Poprosze o konstruktywna krytyke, a nie obrazanie modow, drwiny i insynuacje w takim stylu jak te:

Trzeba w końcu ograniczyć wpływ takich forumowych cenzorów jak np. Przemo albo Asieńka zaprzestać tanich plebiscytów na moderatorów, i na nowo wybrać spośród użytkowników opiekunów działu religia ludzi conajmniej ogarniętych.

Michal masz jakies propozycje jak przeprowadzic wybory, skoro obecny sposob uznajesz za tani plebiscyt?



#34 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Zachowujecie sie jak dzieci w przedszkolu. A dlaczego moj temat zamkniety, a Kuby niee, a dlaczego on napisal ze nie lubi i pisze dalej, a ja mam warna?


Co za argument. Chcesz nas obrażać? Skoro tyle osób mówi jednym głosem to chyba nie jest wszystko O.K.

Gdybyscie rozumieli co czytacie nie stawiali byscie takich pytan i uzyli czasem 'Raportuj ten post'


To do nas czy odnośnie tej wypowiedzi?

nietolerancję zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Można to było zauważyć w wypowiedziach w tamtym temacie




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych