Skocz do zawartości


morda w kubeł


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ostatnio padłem ofiarą ograniczenia wolności słowa na skutek nadinterpretacji regulaminu forumowego, a nawet zostałem ukarany ostrzeżaniem za wklejenie tekstu:

Brytyjscy muzułmanie będą mordować i gwałcić chrześcijan?

Twierdzą, że zintegrowali się z zachodnim społeczeństwem. Ale czy takie słowa można nazwać poszanowaniem cywilizowanych zasad? Abdul Makin, imam z Londynu, twierdzi, że Allah wybaczy każdą zbrodnię popełnioną na niewiernym. Nawet gwałt i morderstwo chrześcijanina.

"Niewierni są winni, bo nie wierzą w Allaha" - twierdzi imam. Dlatego obiecuje muzułmanom, że Allah na pewno nie będzie ich karał za popełnione na niewiernych zbrodnie. "Przecież sami sobie na to zasłużyli" - mówi imam.


Naprawdę przerażający akt nietolerancji z MOJEJ STRONY bo to JA głoszę, że Allah wybaczy zbrodnie.


Dostałem ostrzeżenie z punktu:

7.6 Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowych i szerzących nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum.


Ja nawet nie wyraziłem w tej sprawie swojej opinii.


AHAAAA już wiem o co chodzi!!! Jakbym obrażał chrześcijaństwo, a zwłaszcza katolicyzm to nawet takie wstawki Na miejscu bliskim nie bał bym się mieć czyjejś krwi na rękach, w tym wypakdu tego ksiedza
Osobliwe przypadki wypadaja osobliwych działań...
uszłyby na sucho.


Na podany powyżej cytat NIKT nie zareagował bo autor jest cool bo nienawidzi katolicyzmu mimo tego, że kodeks karny ma paragraf na podżeganie do zabójstwa.

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Popieram Cię, ale zmień nazwę tematu - trochę klasy i opanowania.

#3

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że dział "Religii" zasługuje na prawdziwego moderatora, a nie 3 super moderatorów, którzy z doskoku próbują go nadzorować, wywołując przy tym więcej problemów od tych, które sam temat by stwarzał.

Teraz zauważmy, że wiele tematów z "Religii" zawierało informacje na temat tego, jak wyznawcy Allaha mordują innych. Dlaczego nie zostały zamknięte? Dlaczego nie było ostrzeżeń?

A na koniec powiedzmy prawdę - zamieszczanie informacji nie jest niczym złym i w żaden sposób nie może pobudzać do nienawiści, ani nie może być przejawem nietolerancji. Informacja ta jest INFORMACJĄ, co innego, gdyby była OPINIĄ.

#4

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że dział "Religii" zasługuje na prawdziwego moderatora, a nie 3 super moderatorów


Tu tkwi największy problem, akurat Przemo choć kontrowersyjny ;) to jednak się udziela.
Wielu moderatorów odwala swoje z doskoku co łatwo wychwycić na liście aktywności użytkowników.
Pojawiają się forum chwilowo robią swoje i przechodzą do innych zajęć. Jeśli nie mają czasu to po jakie licho podejmowali się tej funkcji ?



#5

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tatik, nie zgodzę się. Jest wielu moderatorów, którzy dobrze spełniają swoje zadanie i dużo czasu spędzają na forum. Może kilku jest takich, którzy tego nie robią. Większość działów jest dość dobrze moderowanych, a "religia" jest pozbawiona moderatora i cierpi na tym.

Wracając do tematu. Osobiście uważam, że temat został niesłusznie zamknięty. Autor nie wyrażał swojego zdania, ale cytował cudzy artykuł. Nie wydaje mi się, żeby to było jakiekolwiek nawoływanie do nienawiści. I nie widzę tu żadnego sensownego powodu do zamknięcia.

#6

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jak poprzednik nie widzę tu powodu do zamykania tematu. Sens takiego poczynania? Strach? A może to po prostu przejaw ignorancji? Nie wiem i jesli powiem że nie wnikam, to skłamię. To dotyczy kazdego z Nas. Jeśli temat nie nawołuje do gwałtów i zabijana niewiernych a autor cytuje cudze słowa, uważam to za przejaw ignorancji i "olewkowego" podchodzenia do userów.

P.S. Dziękuję ....



#7

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Również uważam, że temat został niepotrzebnie zamknięty.

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niesprawiedliwość, bowiem nie widzę tu żadnego przejawu nietolerancji, bo to CYTAT. Czyżby dla kogoś bardzo niewygodne?

#9

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko nie zaczynajcie teorii spiskowych, może po prostu modowi łatwiej było zamknąć temat niż kasować co 5 min wulgarne posty :)

#10

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !
Miałem już nie pisać w tym portalu,ale poruszę pewną sprawę.Siania pozytywnych wątpliwości nigdy dość.
Sprawa mimo,że dotyczy czego innego jest podobna.
W swoim czasie Wojewódzki umieścił polską flagę narodową w psim gównie. I Co i nic !
Był to przejaw tolerancji,postępu na drodze ku światłej Europie,walki z katolickim Ciemnogrodem i w ogóle wszystkim co dobre.
A teraz wyobraźcie sobie,że Rydzyk w telewizji Trwam umieszcza tak samo flagę Izraela ?
I nie chodzi mi o to ,czy ktoś lubi O.Rydzyka.Może być to ktokolwiek inny,nawet sam Wojewódzki.
Proszę zauważyć,że nie byłby to żaden antysemityzm,gdyż Wojewódzkiego nie skazano za antypolonizm.
Co wtedy ?
Czy szanowni modzi zaraz zamkną pewnie temat ?

#11

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem użytkownikiem wielu for tematycznych, ale zamykanie wątków i rozdawanie banów tutaj jest największa.
Moim skromnym zdaniem jak mi się coś nie podoba bo idę gdzieś indziej i po sprawie ...

#12

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AntyuE - coś w tym jest...

Co do tematu to mi się wydaje, że gdyby nie został zamknięty to jednak na pewno pojawiłoby się opinii o muzułmanach, które już mogłyby być uznane za rasistowskie. Z drugiej strony, dopóki takich opinii nie było to temat mógł pozostać otwarty.

#13

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem tak. islam jest przesiąkniety złem wystarczy przeczytać c a ł y koran żeby się o tym przekonać. a jeżeli ktoś w imię źle zrozumianej tolerancji zamierza tego niezauważać a nawet karać osoby które zwracają na to uwagę to po prostu jest głupcem. jest na tym forum wiele osób które nienawidzą chrześcijaństwa - zapewniam was że islam jest stokroć gorszy. sam nie jestem religijny do kościoła nie chodzę od kilkunastu lat ale przypisywanie chrześcijaństwu całgo zła na świecie jest "deczko" nieuzasadnione. jeżeli ktoś zamierza spokojnie czekać aż miłujący pokój muzułmanie poderzną mu gardło to jego sprawa ale niech nie odbiera głosu tym którzy nie chcą skończyć w taki sposób.

#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja przypisuję całe zło ludzkości. A Islam mnie nie obchodzi, bo żyję w kraju katolickim.

#15

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szanowny Piechu,owszem zgadzam się,jeśli byłyby to treści rasistowskie.
Trzeba jeszcze ustalić co jest na prawdę rasistowskie,a co się pod to podciąga.
Poruszanie faktów,prawdy niewygodnej dla pewnych kręgów podciąga się pod anty...,rasizm,wszystko po ty by zamknąć gębę.
A inne anty ...jak walka z chrześcijaństwem,polskością przechodzą bez echa,często są nawet wychwalane jako cnota.Wielokroć z resztą na życzenie tych samych czynników.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych