Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić, aby przyśniła nam się dana osoba/zdarzenie?


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi wystarcza mocne myslenie przed snem o tej osobie, rozne "filmy" z nią związane i marzenia :P .
sprobuj bardzoooooooooo ! mocno się na niej skupic :) . wyobrazaj sobie, marz...
... to w koncu poskutkuje :) ! albo tez po prostu sprobuj tego LD.

PS. przepraszam za glupie pytanie, ale to mnie zawsze ciekawilo - czy jesli bede miala LD z ta osobą, to czy ona cos potem bedzie wiedziala, czy odczuwala, czy nie wiem? czy tak jakby to byl zwykly sen? wiem, ze durne, ale no nie wiem, a wole sie upewnic :D . ( nie, tu nie chodzi o sceny erotyczne :P )
  • 0

#17

urkas.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie to jest tak, że jak jestem czymś bardzo pochłonięta to na 100% będzie mi się to śnić.
Halloween dlaczego tak Ci zależy żeby przyśniło Ci się coś konkretnego???
Ja odkąd zaczęłam się zmieniać na lepsze moje sny wyglądają inaczej. Wcześniej we śnie ogromną przeszkodą była dla mnie drabina, schody... Teraz nie mam koszmarów, chyba żebym obejrzała jakiś straszny film to może... Ale nie oglądam i mam nadzieję ze do moich snów nie powrócą wydarzenia których bałabym się :)
Pozdrawiam ;)
  • 0

#18

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PS. przepraszam za glupie pytanie, ale to mnie zawsze ciekawilo - czy jesli bede miala LD z ta osobą, to czy ona cos potem bedzie wiedziala, czy odczuwala, czy nie wiem? czy tak jakby to byl zwykly sen? wiem, ze durne, ale no nie wiem, a wole sie upewnic :D . ( nie, tu nie chodzi o sceny erotyczne :P )


Nie , nie będzie. O ile będzie tylko postacią z twojego snu. (Bo może ci się przytrafić też dreamwalking czyli możesz wkraść się do czyjegoś snu ale to już inna śpiewka i raczej nie przytrafia się to bez naszej wiedzy w trakcie LD)
  • 0



#19

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halloween dlaczego tak Ci zależy żeby przyśniło Ci się coś konkretnego???


Ponieważ chcę znaleźć na to działający/najlepszy sposób, ale nie jest to związane z tym, że np. się w kimś zakochałem i chcę aby mi sie przyśniła ta osoba ;)
  • 0

#20

paczek1262.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest dokonca tak ze myslisz przed snem i Ci sie to sni. U mnie jest np w ten sposob, ze gdy mysle juz o tej kolezanca np w poniedzialek to sni mi sie ona w piatek lub w przyszlym tyg nigdy nie w te noc ktora chce. Ostatnio znalazłem sposob na to zeby sny miec noc w noc... Po prostu mało sypiac i poznio klasc sie spac (nie mowie ze to zdrowy sposob;))
  • 0

#21

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No. Od 3 dni marzyłam o tym żeby mi się pewna osoba przyśniła i się wreszcie udało. Dzięki temu ,że przed zaśnięciem skupiłam sie i naprawdę intensywnie o niej pomyślałam ;) . Sposób działa. Trzeba tylko myśleć naprawdę intensywnie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych