Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiem co to bylo !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#16

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

łoł...

[ Dodano: 2006-02-07, 14:33 ]
faktycznie dziwne...
  • 0

#17

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czasem mnie to przeraża...to niezwykły dar, że czasem coś widzę, słyszę, a inni nie. Z resztą...sami pewnie wiecie z własnego życia.
  • 0



#18

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety... ale "inni" tak mają... że ludzi ich nie rozumieją... ja tak mam... ;)
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przestań, my Cię rozumiemy. ;) Ale powróćmy do tematu :P
  • 0



#20

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HeHe... wracając do tematu...

[ Dodano: 2006-02-07, 21:10 ]
Może to była działalnośc Sukkuba jakiegoś... skoro myślałeś nad dziewczynami która najładniejsza :wink:

[ Dodano: 2006-02-07, 21:11 ]
I jeszcze coś... czy twoja rodzina jest głęboko wierząca w Chrześcijaństwie... ??
  • 0

#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co ja wiem to sukkuby nie przebieraja w środkach. ;) Dlaczego myślał o dziewczynach? Może dlatego, że po przebudzeniu mózg nie myśli jeszcze do końca jasno, mogło to zatem nie miec żadnego znaczenia, a to była pierwsza rzecz, która przyszła mu do głowy...
Jeżeli chodzi o pisk...nie wiem jak to wytłumaczyć w odniesieniu do tego tamatu. Jak ktoś tam napisał na godzinę 3.00 rano przypada nasilenie działalności demonów. Może zatem dziewczyna to przypadek, pisk to demon?
  • 0



#22

khenji.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie pierwszy raz mnie coś takiego spotkało- uczucie, że jestem obserwowana i ktos/coś za mną idzie. Ale po raz pierwszy to było tak widoczne, realne. Godzina 22, ciepła letnia noc, stałam w otwartych drzwiach do łazieni, gdy nagle poczułam czyjś wzrok na sobie spojrzałam, a z drugiego końca korytarza szedł ktoś wzrostu mniej więcej mojego taty, myślałam że to on więc się uśmiechnęłam. Jednak... po chwili miało się okazać, że to nie on. Postać, która zmierzała w moim kierunku miała jasne, żółte włosy, prawie tak jasne jak widok rozpalonego słońca, w upalny letni dzień. Jej, a raczej jego oczy były tak błękitne, jak niebo, ubrany był w czerwoną koszulę z długim rękawem i niebieskie spodnie. Gdy był jakieś 15cm ode mnie spojrzałam mu głęboko w oczy. Przeszywał je gniew i strach. Za chwilę zniknął, przenikając przez drzwi.
Nie wiem, co to dokładnie była za postań, tzn skąd przybyła i dlaczego się pojawiła, dlaczego akurat w tym miejscu, o tej godzinie i akurat mi. Nie wiem jaki był cel jego podróży. Bardzo chciałabym poznać odpowiedzi na te pytania, lecz niestety chyba nigdy nie dowiem się dlaczego tak się stało. [/i] :cry:
  • 0

#23

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może spróbuj sobie przypomnieć, czy nie miałaś w rodzinie osoby tak wyglądającej, a już nie żyjącej. Albo też...jakiś poprzedni wlaściciel domu, osoba, która wcześniej tam mieszkała.
  • 0



#24

khenji.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja babcia z dziadkiem byli pierwszymi właścicielami tego domu. Po dzień dzisiejszy z nimi mieszkam, jeżeli chodzi o zmarłą osobę z rodziny, od jakiś 8 miesięcy przed tym zdarzeniem nikt nie umarł z mojej rodziny. Po tym zdarzeniu minęło dobre 6 miesięy zanim umarł mój wujek. Ale ta postać, która przeszła przez moje drzwi wyglądałą bardzo młodo może na 20-25 lat. Nie przypomina nikogo z mojej rodziny. Ale to nie jedyna rzecz jaka mi się w tym mieszkaniu przytrafiła.

Odkąd sięgam pamięcią po dziś często ja i moi sąsiedzi zauważamy dziwne cienie, jakby prędko "pędzące" przelatujące z jednego pokoju do drugiego. Także często gdy kłade się spać słysze charczenie koło siebie, albo głośne sapanie. Większość moich sąsiadów zaznała tego doświadczenia. Nie raz ludzie mówili, że gdy się budzili jakaś czarna postać stała nad ich łóżkiem, jakby cień.

Mój blok, a raczej większa część osiedla powstała na starym poligonie, podejrzewam, że podczas wojny wielu ludzi tu zginęło, Stargard jest jednym z najbardziej zniszczonych miast w Polsce na skutek 2 wojny światowej. To miasto należało kiedyś do terenu niemiec. Zainteresowałam się tym bardziej i okazało się, że znajdowało się tu jakieś cmentarzysko, jaby ogromna mogiła...
  • 0

#25

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli mogą przebywać tam dusze ludzi...Ja bym przeprowadził eksperymenty. Np. ten z nagrywaniem głosów, który poruszony został w innym temacie.
  • 0



#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ustawic kamere na noc, albo przynajmniej mikrofon. a co do tych cieni to czesto tak jest, ja widzialem kilka z nich bedac na wakacjach nad morzem
  • 0



#27

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o kamere to mozna skierowac na telewizor włączony na odbiór obrazu z kamery
  • 0



#28

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

to rzeczywiscie bardzo tajemnicze......
  • 0

#29

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o kamere to mozna skierowac na telewizor włączony na odbiór obrazu z kamery


A kamera filmuje - powstaje wtedy "obraz w obrazie w obrazie w obrazie w obrazie..." itd. jeżeli ustawisz kamerę pod odpowiednim kątem, otrzymasz nieskończoną ilośc obrazów. Widziałem takie nagranie - chwilami widać na nim rozmazane twarze.

[ Dodano: 2006-04-22, 17:47 ]

Na 3 rano podobno przypada nasilenie działalności demonów.
Pozdr
Aczkolwiem najczęściej kłade sie po 3 jak dzisiaj i nie zauważyłem jakiś zależności.


Naukowcy odkryli, że około godziny trzeciej w nocy mózg ludzki jest wyjątkowo wyostrzony na bodźce z zewnątrz, jednocześnie zaś na tę godzinę przypada okres największego zmęczenia (Instynktownie chce się człowiekowi spać.). Możliwe więc że owe demony itp. to po prostu majaki zmęczonego umysłu.
  • 0

#30

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak tu Traper pierwszy odp o swoich nocnych przezyciach to i ja żekne.Miałem taki okres ze budziłem się kilka razy w nocy i czułem że się dusiłem.Nie mogłem oddychać.W końcu przechodziło i szedłem spać.I tak przez pare dni.To mi się przytrafia raz,dwa razy na rok.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych