Skocz do zawartości


Zdjęcie

Życie przed życiem. Gdzie byłeś, zanim przyszedłeś na świat?


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#46

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

próbowałam 2 razy, chyba na mnie nie działa, był tylko jeden moment który zapamiętałam i mnie rozśmieszył xD : "rozkoszuj się przyjemnością kiedy wchodzi..i wychodzi" - chodziło tu o powietrze przelatujące przez nos...
a tak poza tym to nic nie widziałam, może dlatego że się skupić nie mogłam, bo miał taki denerwujący głos.. ;)
  • 0

#47

Draenei.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe , sprobuję i napiszę co doświadczyłem
  • 0

#48

Mandy.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam małą kuzynkę, która w wieku 1,5 roku zapytana o to, gdzie była przed tym, jak przyszła na świat, mówiła: "W brzuszku mamusi. Było ciemno, ciepło i pływałam".
  • 0

#49

marijak.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja spieszyłam się na ten świat, chociaż mnie nie chcieli ( i nie miało mnie być ;p ) Ale co było przed tem to nie wiem... ;( a chciałabym...

Jak powstrzymać się od mechanicznego odruchu śmiechu w czasie wprowadzania w stan hipnozy???
po opanowaniu się udało, raczej nie widziałam na maxa wszystkiego, ale troche dałam rade... byłam hrabiną, albo kimś takim bogatym... umierałam w łóżku z gromadką dzieci i wnuków do okoła, miałam meża i kogos innego chyba kochałam bo widziałam innego mężczyznę niż mój mąż-> wiem, ze to nie był on... I piękny kościół był i ślub miałam piękny... z karącą ciągniętą przez dwa białe konie... i park... cudowny park...
  • 0

#50

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[...] Miliardy lat temu gdy chodzili jeszcze ludzie pierwotni to ich było mniej niz nas teraz. Wiec gdzie były te dusze wszystkie? Te które teraz zamieszkuja wszystkich ludzi? Moze jednak zwierzęta maja dusze? [...]


W myśl teorii reinkarnacji zwierzęta mają dusze, z tym wyjątkiem, że zbiorowe, w przeciwieństwie do nas ludzi.
Co do "osiedlania" człowieka na Ziemi, pierwotni hominidzi byli zbyt mało rozwinięci na inkarnacje. Dusze przed wcielaniem się na Ziemi wcielały się w innych bytach.

To co mówi poddany regesji hipnoycznej i ogólnie w hipnozie, średnio ma się w rzeczywistości. Często może opisywać sen, znane fakty historyczne, fantazje. Jest taka zasada, człowiek zahipnotyzowany nie powie niczego czego bu się nie nauczył, a w innym przypadku będzie improwizował. [...]


Jak wytłumczaczysz wobec tego zbieżność relacji setek "regresowanych" osób, z relacjami choćby Bruce'a Moena.
I Moen i regresowani pacjenci opisują świat duchowy bardzo ale to baaardzo podobnie.
Może zmowa co ? :o
  • 0

#51

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm.. znam jedna rybe, ale cos w to nie wierze, ze to tej ryby ostatni etap reinkarnacji. raczej jeden z pierwszych :P


No nie no, weź nie ubliżaj rybom xDD nie wszystkie są takie uczuciowe i walnięte jak to się mówi.

Dołączona grafika
  • 0

#52

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie no, słuchałem tego, byłem całkowicie odprężony, w momencie, w którym było "podnieś teraz wzrok i przygotuj się na to, co zobaczysz" serce zaczęło mi walić jak oszalałe, i później nieźle się wnerwiłem, ponieważ w odtwarzaczu się w tym momencie wyczerpała bateria ;/ Jestem pewien, że coś by się działo dalej.Ale przynajmniej czuję się doskonale, tylko jestem trochę roztrzęsiony.
  • 0

#53

goodwill.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link dla facetgow mi nie dziala - moglby ktos wrzucic na rapida?

edit:sorry dziala :) wlasnie sciagam i za chwile obczaje co to
  • 0

#54

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściągnęłam, zapisałam... Mam tylko jedno pytanie. Proszę, nie śmiejcie się ze mnie, ale czy jeśli podczas hipnozy ktoś nagle wyrwie człowieka z tego stanu np. nagłym wtargnięciem do pomieszczenia, krzykiem, bodźcem dotykowym, nie odbije się to negatywnie na jego psychice? Bo słyszałam kiedyś, że podczas takiego prawdziwego seansu, jeśli cię prawidłowo nie wyprowadzą z hipnozy, można "nie wrócić" czy coś takiego.
  • 0

#55

Świlo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dotąd nie wierzyłem w to że po śmierci rodzimy się w innym ciele, ale słyszałem i czytałem dużo o tym. Również tutejszy tekst i powiem że trochę zaczynam w to wierzyć. I nawet jedno pytanie dręczy mnie od lat. Czy jeśli umrzemy i narodzimy się w jakimś ciele to czy... Hmmm... Nie umiem tego wytłumaczyć ale spróbuję...

Czy jeśli umrzemy i narodzimy się w jakimś ciele to czy...nadal będziemy tą samą osobą ( chodzi mi o duszę). Czy będziemy mieli ten sam charakter i to wszystko co teraz i tylko będziemy nie pamiętać poprzedniego życia ?
  • 0

#56

Sonia.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ma ktos moze te nagrania? poniewarz tu nie dzialaja :-)
z gory dziekuje :-)
  • 0

#57

Wilczyca666.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja Babcia kiedyś stwierdziła, że mój kuzyn był w poprzednim życiu mordercą.
Wiem, brzmi głupio, ale sama nie jestem przekonana, czy można się czegoś dowiedzieć o swym poprzednim życiu... :]
  • 0

#58

MP-ror.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najbardziej prawdopodobna wersja, to że w jajkach mojego ojca :D


  • 1

#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha czyli uznajesz, że człowiek powstaje z męskiego plemnika. To znaczy, że masz braki w wiedzy.
  • 0



#60

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak w połowie, to ma rację.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych