Skocz do zawartości


Zdjęcie

chyba widziałem ufo jak miałem około 10 lat :D (teraz 17)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie nie pamiętam ile miałem lat i w którym to roku było ale bardzo dobrze pamiętam pewne zdarzenie.
Gdy byłem u mojego kolegi który jest moim sąsiadme graliśmy u niego na podwórku w piłke.
Gdykończyliśmy była podajże godz 18-20 coś w tych godzniach i jak już on wszedł do swojego omu ja idąc dalej widziałem na niebie żółty obiekt który wyglądał jak słońce. Świecił mocno i sie poruszał nie był to napewno samolot ani helikopter bo nawet nie słyszałem żadnego dźwięku.
Zaczełem biedz oczywiście do domu i to cały czas sie poruszało przedemną ale gdy juz byłem w domu pobiegłem do okna w kuchni i juz tego nie widziałem.
Czy miałem jakieś halucynacje czy może to było UFO albo coś innego ??

PS: jeśli ktoś widział filmik gdzie trzy swięcoące kule tworzą kregi w zborzu to to światło które widziałem było podobne
POZDRO ALL
  • 0

#2

-przemooo-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

twoja ortografia daje do myslenia ... moze kiedy miales te 10 lat byles porwany przez ufo dlatego robisz takie bledy ... :/
  • 0

#3

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że moja ortografia jest do bani
Sorki jeśli tu kogoś tym uraziłem
Chciałem dopisać do tamtego tematu żeby nikt nie zwracał uwagi na ortografie i forme mojej wypowiedzi. Zapomniałem o tym :)
  • 0

#4

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pociesze cie ja jestem jeszce gorszy z ortografi :smile: .Przechodząc do tematu gdy byłem mały conajmniej dwa razy widziałem cos przypominajacego ufo
  • 0

#5

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat nie jest poświęcony ortografii, dyskleksji, więc piszcie na temat. Głosi teoria, że małe dzieci (2-3-letnie) widzą kule ORBS. Może ty jako hmm tzw. opóźnione dziecko widziałeś te kule ?
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych