Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mary Miller Jason


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ayan.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mary Miller Jason miała pomagać ludziom, przez ważenie ziół i oczyszczanie domów z duchów w swym życiu. Umarła w 1774 roku i czasami da się ją dostrzec.

,,Mój przyjaciel próbował się z nią porozumieć, wierzylismy że się uda. Ten film jest tego dowodem..."







PS

Mogły nastąpić pewne błędy w tłumaczeniu, ale wydaje mi się, że przetoczyłem główny wątek
  • 0

#2

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wygląda mi to na ściemę, ale z drugiej strony mógł to być jakiś dym który przypominał ludzką postać...

Zawsze mogła to być profesjonalna obróbka. Moim zdaniem, jeśli to nie fake, to pewny dowód na istnienie duchów ^^.
  • 0

#3

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mroczna muzyka jak w jakimś horrorze. Zero reakcji osoby nagrywającej po pojawieniu sie ducha, chyba że w trakcie nagrywania zjawy nie było widać. Moim zdaniem fake...
  • 0

#4

Ayan.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Im więcej razy to oglądam, coraz bardziej mi się wydaje że to fake... :|
  • 0

#5

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zero reakcji osoby nagrywającej po pojawieniu sie ducha, chyba że w trakcie nagrywania zjawy nie było widać.

Hmm... cosik mi tu nie pasuje..
primo: rzeczywiście zero reakcji
secundo: widać wyraźnie celowe zbliżenie kadru w sposób sugerujący, że coś tam jest
tertio: więc te dwie rzeczy się wykluczają a do tego to jakoś takoś jak dla mnie dziwnie sztuczne zachowanie osoby nagrywanej..
eeee..coś mi się to nie widzi
  • 0

#6

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

troche to wasze filozofowanie nie trzyma sie kupy

po pierwsze - muzyka - oczywiscie dograna do filmiku - nie ma to zadnego wplywu na ocene wiarygodnosci nagrania
po drugie - zachowanie osoby nagrywanej - co tu jest nienaturalnego ? - mozna sie smiac przed kamera, krepowac, robic glupie miny

po trzecie - slyszeliscie cos kiedys o montazu filmu ? to zblizenie to nie musi byc zblizenie operatora kamery - a montazysty - kadrowanie ujecia juz w studiu - podobnie sie robi ze zdjeciami gdzie przybliza sie cala fote do zalozmy czyjejs twarzy - czy to ma podwazac wiarygodnosc w jakis sposob - ? - watpie

ostatnie - absolutnie nie twierdze ze film jest badz nie jest autentyczny - moj post jest tylko odpowiedzia na irracjonalne argumenty w jedna badz druga strone - troche logiki panowie ...

pozdro
  • 0

#7

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co tu jest nienaturalnego ? - mozna sie smiac przed kamera, krepowac, robic glupie miny


raczej sie nikt nie wygłupia gdy modli sie przed grobem zapewne bliskiej mu osoby...
  • 0

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a skąd wiesz że był to dla tego gościa ktoś bliski?...
  • 0



#9

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo gdyby nie był mu bliski to by sie przed jego grobem nie modlił :P oczywiście mógł sie tylko tam pomodlić na cel zrobienia tego filmiku...
  • 0

#10

Ayan.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Em... On się chyba nie ,,modlił" tylko ją przywowływał... Tak przynajmniej wynika z tego drugiego tekstu...

A ten duch jest jakiś taki... Zmontowany? :o
  • 0

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bo gdyby nie był mu bliski to by sie przed jego grobem nie modlił :P oczywiście mógł sie tylko tam pomodlić na cel zrobienia tego filmiku...

...a to pochowana osoba musi być bliska, żeby można się było pomodlić przy jej grobie?

Ileż to razy ludzie się modlą przy grobach osób całkowicie im obcych. I jakoś nikt im nie *piiiiik* że robią to na potrzeby filmu.
  • 0



#12

Devis.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm mi to wyglada na fake a ta "postac" wyglada na galaz albo cos.
Chociaz z drugiej storny wygladalo to jakby podziekowanie za modlitwe.
  • 0

#13

r3I3orn.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie może być żaden dym czy gałąź.

Te ruchy są zbyt płynne...

Nie powiem bo filmik fajny i zastanawiający.
  • 0

#14

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zero reakcji osoby nagrywajacej poniewaz nikt tego nie nagrywal x] Wyraznie jest napisane ze jego kolega poprosil go o opuszcze nie miejsca i zostawienie wlaczonej kamery....
  • 0

#15

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam widzę mgiełkę bez wyrazu. Filmik zbyt krótki, słaba jakość - jak dla mnie żaden dowód.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych