Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to wytłumaczyć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jacobo.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Jestem nowy na forum i po raz pierwszy czytam w ogóle forum tego typu.Do napisania tutaj natchnęło mnie moje hehe sam nie wiem jak to nazwać "przeczucie"(?).

A więc tak:Mam "takie coś" że jak np. sobie pomyśle "oo dawno tego filmu nie było w TV chciał bym go zobaczyć" to patrze za parę dni a tu zapowiadają ten film x] Nie wiem czy jest to coś niezwykłego ale zdarza mi się to dość często :) Podobnie jest w innych sytuacjach gdy np chcę coś znaleźć na internecie a długo tego poszukiwałem i nie mogłem znaleźć :o

P.S Z góry przepraszam jeśli był już taki czy podobny temat ale jestem nowy i nie "znam" forum :D I proszę kogoś bardziej doświadczonego w "tych sprawach" ode mnie o pomoc :)

Dziękuje.

Użytkownik Jacobo edytował ten post 27.03.2008 - 11:49

  • 0

#2

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobnie jest w innych sytuacjach gdy np chcę coś znaleźć na internecie a długo tego poszukiwałem i nie mogłem znaleźć :o


Prawo Murphy'ego: "to, czego szukasz, znajdziesz kiedy nie będzie ci już potrzebne" ;)
  • 0

#3

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tudzież kilka innych praw:
"szukajcie a znajdziecie", "prawo sekretu - mysl o czym intensywnie a sie to sprawdzi" itd :)
  • 0

#4

Jacobo.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak to z internetem można jako tako wytłumaczyć ;) Ale to z TV mnie zadziwia za każdym razem x]
  • 0

#5

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie z TV mam tak samo.
  • 0

#6

Phil Hellmuth.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, również tak mam, też mnie to ciekawiło :)


Korzystając z okazji chciałbym jeszcze wspomnieć o moim przypadku w tym wątku :D
Często, gdy coś piszę, np. w zeszycie, na komputerze, w telefonie - w radiu, w telewizji albo od jakiejś osoby słyszę to, co pisałem.
Np. piszę "choreografia", to w tym samym momencie słyszę to słowo. Jest to bardzo dziwne odczucie :D
Czemu tak się dzieje? ;>
  • 0

#7

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tv to normalka, powtarza mi sie regularnie :) a co do internetu to jak przestaniesz tego szukac, to samo sie znajdzie. ja np mam to samo gdy szukam w domu jakiejs rzeczy i nie moge znalezc, a jak przestane bo sie wkurze, to odrazu znajduje :D
  • 0

#8

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pff... Nie przebijecie mnie i mojego kolegi z ławki
Matma, nudzimy się, udajemy, że słuchamy
Nagle padają słowa nauczycielki "Do tej bety alfa Prima", a my obaj, jednocześnie, bez zastanowienia "Ibuprom"
Telepatia. (PS. Skoro psychokineza zamiast telekineza, to może psychopatia? ;p )
A tutaj spontaniczna prekognicja chyba.
  • 0

#9

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No więc nie Jesteś Sam, wieli ludzi miewa coś takiego, natomiast nikt chyba niewie jak to wytłumaczyć.
Może to błędy w matrixie :D
  • 0



#10

Emkacf.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielu ludzi tak ma :) ja często mam tak,że zaczynam coś nucić pod nosem albo w myslach i moja koleżanka zaczyna to śpiewać albo zaczyna to lecieć w radiu :) nie wiem jak to okreslić :D hmm...krótkoterminowe przepowiadanie
  • 0

#11

noer.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaaaaa tam po prostu zbieg okolicznosci bo np. ja tez tak mam a wytlumaczenie tego logiczne jest takie:
mozg czlowieka zapamietuje mniej wiecej w jakim czasie film leci a telwizja puszcza sredni co rok filmy a jak dlugo nie puszcza to tym bardziej mozg sie steskni :)) ;) x| :rotfl: :))
  • 0

#12

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze o uwage! Ja mam taka sytuacje ze jak sobie o czyms pomysle to to sie nie zdaza! dotyczy to glownie blachych sprawa ale czasem tez powaznych
O co kaman?
  • 0

#13

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwykłe zbiegi okoliczności ;) Nie ma się co przejmować takimi błachymi rzeczami.Myślę,że może być to związane z podświadomością-podświadomie myślisz o tym,jak może wyglądać dana sytuacja,a potem,gdy rzeczywiście jest taka to natychmiast odnosisz wrażenie,że przecież to przewidziałeś.Ja też tak mam często,zresztą jak prawie każdy człowiek.
  • 0



#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystkim którzy uważają ,że ich tego typu przeczucia się sprawdzają radzę zastanowić się ile razy takowe przeczucie się nie spełniło ;) . Dużo więcej, tylko po prostu nie zwróciliśmy na to uwagi. Taki już człowiek jest. Zapamiętuje tylko to co w jakiś sposób wydaje mu się dziwne. 100 słów powiemy i żadnego słowa nie powtórzą po nas w radiu, 101-sze słowo powtórzą i właśnie to zapamiętamy zapominając o 100 poprzednich.
  • 0



#15

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej, ja tez jetem nowa tutaj tzn czytałam bardzo wiele tematów na tym forum ale pierwszy raz pisze... O sobie moge powiedzieć że jestem doświadczona jeśli chodzi o te sprawy.... Bkilka razy widzialam najprawdziwcze duchy i bardzo często słyszę portegaisty. 2 razy widzialam ufo < jako NOL > a to o czym piszesz to dla mnie nic nowego bo ja mam to przez prawie cały dzień codziennie! Na początku troche mnie to przerażało potem przywykłam.Kilka razy nawet udało mi się poruszyć przedmiot za pomocą siły woli < telekineza >. Także widzie orby... nie na zdjęciach tylko gołym okiem... Bardzo interesują mnie sprawy paranormalne i sporo o nich już wiem. Wiem że brzmi to jakbym zmyślała ale to czysta prawda! To o czym piszesz w temacie to taki rodzaj przeczucia... U mnie przeczucia pojawiają się na 3 sposoby: 1- prezeczuwam coś i sie to dzieje 2- powiedzmy że wpływam na myśli innych 3- mam wizje jako obraz przed oczami napisza czy masz tylko 1 obiaw czy inne tez. czekam na odp
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych