Skocz do zawartości


Zdjęcie

PŁEĆ MÓZGU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twój wynik: 110 pkt.

 

     Wyniki pokrywające się, to znaczy między 50 a 60 punktami, oznaczają zgodność w myśleniu obu płci.

     Wyniki mężczyzny poniżej 0 i kobiety powyżej 100 punktów wskazują na mózgi uformowane skrajnie odmiennie od mózgów płci przeciwnej... ale różnice też są atrakcyjne.

     

 

atrakcyjność ~_~, -  10 punktów 





#17

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ha ha ha :D Ja jestem przynajmniej zgodna :D Ale to też plus. bo można zrozumieć lepiej własnego partnera przynajmniej i być lepiej zrozumiałą dla niego :D w końcu nasze mózgi nadają na podobnych falach, co nie? :D :beer2: ... pomimo faktu , że się jest atrakcyjnym zerem :szczerb: :facepalm:





#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toż to tylko test ^^, z odrobina atrakcji *-*,
Weź czysty żeński + czysty męski (czyli czystą symetrię) + 5% atrakcyjności = Aidil.

 


Użytkownik Aidil edytował ten post 08.07.2016 - 07:02




#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyszło mi 15 pkt
Nie wiem jakie wy mieliście pytania ale ja miałem o miauczeniu kota. Tak się składa że z kotami mam tyle doczynienia co z aborygenami to moja odpowiedź była wymyślana.



#20

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat kota to ja potrafię szybko zlokalizować. Ma się to  doświadczenie :D Swój swojego wyczai od razu he he :D


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 06.07.2016 - 15:36




#21

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Nic, czego bym się nie spodziewał. :P

Y.... Spodziewałeś się? A po czym to wnioskowałeś? :D Masz o 15 pkt więcej ode mnie. A ja. może nie wiecie, jestem dziewczyną :D Na początku jak ten test rozwiązywałam , to wyszło mi 40  :facepalm:  , ale jak się dłużej nad tymi pytaniami zastanowiłam, to już nieco inaczej odpowiedziałam i wtedy dopiero wyszło 50 :D

 

Wnioskowałem to, bo zobaczeniu:
"7. Spostrzegasz miejsce na parkingu, ale musisz wjechać na nie tyłem, a miejsce jest dość wąskie:"
Pomijam już fakt, że ostatni raz jeździłem półtora roku temu na piąty raz oblanej praktyce. :P
Pomijam też, że prowadzenie mnie nudzi, męczy i nie lubię tego robić.
Ale! Do dzisiaj pamiętam, że cokolwiek na wstecznym to katorga. Zawsze się musiałem zastanawiać się, w którą stronę pojedzie samochód na wstecznym, kiedy przekręcę kierownicą w daną stronę.
Jakby wystarczająco stresujące nie było egzaminatorowe "skręć w prawo", zawsze bez sprecyzowania "o które prawo chodzi". :D

oraz:
"8. Po trzech dniach spędzonych w nie znanej ci miejscowości ktoś cię pyta gdzie jest północ:"
Generalnie jak mi powiesz, gdzie jest północ, pokażesz palcem, a potem obrócisz mną o 180 st. to bardzo prawdopodobne, że już tej północy nie odnajdę... :P
Jak przejdę ulicą z końca A na koniec B, a na drugi dzień z B na A to prawdopodobnie będzie to dla mnie nowa ulica i stwierdzę, że jestem na niej pierwszy raz.

Więc idąc powszechnymi opiniami o tym, że faceci lepiej prowadzą i mają lepszą orientację w terenie, na podstawie moich odpowiedzi na powyższe pytania wywnioskowałem, że będę miał wynik idący w kobiecą stronę.





#22

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Więc idąc powszechnymi opiniami o tym, że faceci lepiej prowadzą i mają lepszą orientację w terenie, na podstawie moich odpowiedzi na powyższe pytania wywnioskowałem, że będę miał wynik idący w kobiecą stronę.

Z tym samochodem to wiedziałam , że zakreśliłam damską opinię. Ja nie pakowała bym się tam :D. i wolałabym poszukać innego miejsca.

Z tym rozeznaniem w tym mieście , to bym musiała trochę się rozejrzeć, bo gdybym nie zwracała uwagi na otoczenie, to też bym poległa.  Jednak zawsze warto spojrzeć w słońce. Gdy ustawisz się przodem do wschodu słońca to automatycznie wiesz, że po lewej masz północ a po prawej południe.  Gorzej jak taka sytuacja zdarzy w samo w południe kiedy słońce jest w takim punkcie , że jakby było nad tobą. Wtedy rozglądam się po budynkach i kieruję się intuicyjnie.  Za to w nocy , jak znasz rozłożenie gwiazdozbiorów, też można określić kierunki. Dlatego zaznaczyłam opcje, że chwile muszę sie zastanowić :D


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 06.07.2016 - 18:22




#23

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyszło mi 15 pkt
Nie wiem jakie wy mieliście pytania ale ja miałem o miauczeniu kota. Tak się składa że z kotami mam tyle doczynienia co z aborygenami to moja odpowiedź była wymyślana.

 

 Tu chyba nie chodziło o koty, tylko o umiejętność lokalizowania niezbyt intensywnego dźwięku.

 

@Edric

 

 

Ale! Do dzisiaj pamiętam, że cokolwiek na wstecznym to katorga. Zawsze się musiałem zastanawiać się, w którą stronę pojedzie samochód na wstecznym, kiedy przekręcę kierownicą w daną stronę.

 

 Ja parkuję zawsze tyłem. Tak jest łatwiej, zwłaszcza gdy masz mało miejsca.

 Gdy miejsca jest dość, parkuję tyłem gdyż łatwiej jest później wyjechać. (Chodzi o widoczność).

 

 

"8. Po trzech dniach spędzonych w nie znanej ci miejscowości ktoś cię pyta gdzie jest północ:"

Po trzech dniach orientuje się mniej więcej z której strony wstaje słońce. Nawet gdy się nad tym nie zastanawiam. I to wystarczy. Oczywiście gdybym znalazł się w całkowicie nowym miejscu, nie śledząc drogi jaka przebyłem, miałbym z tym problem, ale pytanie jest tak skonstruowane, że domniemać można iż troszeczkę zna się najbliższą okolicę.





#24 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Twój wynik: 65 pkt

Nawet nie wiem czy ocenić to jako pozytywne czy negatywne.

 

 

Rzucają się w oczy błędy w pisowni oraz konstrukcji zdań.  Wybacz, że zwracam na to uwagę ale rzuca się to w oczy.

 

Poza tym pytania te są dziwne i niemal na każde pytanie wolałbym odpowiedzieć swoimi słowami, zaznaczanie gotowych opcji da jakiś rezultat ale bez żadnych szczegółów.

 

Ja nawet w swojej miejscowości nie wiem gdzie jest północ albo w którą stronę do tego czy tamtego miejsca. Dla mnie to wiedza zbędna więc jej nie pogłębiam. Nie przyswajam czegoś co uznaję za nieprzydatne niezależnie od tego jak ważne to wydaje się dla innych.

 

Co do miejsca na parkingu, łatwiej jest znaleźć nowe miejsce niż wciskać się pomiędzy dwa auta, kwestia wygody, a może lenistwa. U mnie z reguły szybciej jest zajechać 10 metrów dalej niż wjeżdżać pomiędzy upchnięty szrot z reguły parkujący przy sklepach.


Użytkownik critter edytował ten post 06.07.2016 - 19:28


#25

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ja nawet w swojej miejscowości nie wiem gdzie jest północ albo w którą stronę do tego czy tamtego miejsca. Dla mnie to wiedza zbędna więc jej nie pogłębiam. Nie przyswajam czegoś co uznaję za nieprzydatne niezależnie od tego jak ważne to wydaje się dla innych.

 

 No i pewnie stąd ten wynik. Ja zawsze wiem. Nie zastanawiam się nad tym, ale gdy ktoś zapyta to wiem. Nawet gdy w pogoni za grzybami zakręcę się kilka razy w koło, i odkrywam że nie wiem skąd przyszedłem, wystarczy chwila skupienia, i wiem w którym kierunku mam iść. A przecież w lesie wszystkie drzewa takie same. Dla mnie to nie jest wiedza. Tak czuję.

 

 

Co do miejsca na parkingu, łatwiej jest znaleźć nowe miejsce niż wciskać się pomiędzy dwa auta, kwestia wygody, a może lenistwa. U mnie z reguły szybciej jest zajechać 10 metrów dalej niż wjeżdżać pomiędzy upchnięty szrot z reguły parkujący przy sklepach.

 No chyba że,

mieszkasz w Londynie. ;p

 

Tutaj łatwiej jest podróżować autobusem niż znaleźć miejsce parkingowe.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 06.07.2016 - 21:27




#26

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

@Edric

 

 

Ale! Do dzisiaj pamiętam, że cokolwiek na wstecznym to katorga. Zawsze się musiałem zastanawiać się, w którą stronę pojedzie samochód na wstecznym, kiedy przekręcę kierownicą w daną stronę.

 

 Ja parkuję zawsze tyłem. Tak jest łatwiej, zwłaszcza gdy masz mało miejsca.

 Gdy miejsca jest dość, parkuję tyłem gdyż łatwiej jest później wyjechać. (Chodzi o widoczność).

 

Nie jest łatwiej, o tym pisałem... gdy cofam nigdy nie wiem bez głębszego zastanowienia, w którą stronę pojedzie samochód, gdy skręcę. Zresztą dwa razy oblałem na rękawie przy cofaniu, bo zahaczyłem pachołek, więc ma też awersję do tego i nieszczególne przekonanie co do moich umiejętności manewrowania na wstecznym.
 

 

 

 

"8. Po trzech dniach spędzonych w nie znanej ci miejscowości ktoś cię pyta gdzie jest północ:"

Po trzech dniach orientuje się mniej więcej z której strony wstaje słońce. Nawet gdy się nad tym nie zastanawiam. I to wystarczy. Oczywiście gdybym znalazł się w całkowicie nowym miejscu, nie śledząc drogi jaka przebyłem, miałbym z tym problem, ale pytanie jest tak skonstruowane, że domniemać można iż troszeczkę zna się najbliższą okolicę.

 

Ja tak jak Critter, gdyby nie kołatało mi się gdzieś wspomnienie, gdzie ojciec mówi mi, że mam okna w pokoju od południa to bym nawet na to uwagi nie zwracał. U siebie mieszkam całe życie, czyli 24 lata i nie mam pojęcia, z której strony słońce wschodzi, mogę to jedynie wywnioskować na podstawie informacji o oknach od południa...
Nie znam też z reguły za bardzo nazw ulic z mojej okolicy, a nawet jeśli znam to nie jestem w stanie pokierować nikogo, jeśli zapyta o drogę.
Jeśli mam się nie zgubić w lesie to musiałbym się na to od początku nastawić, wyznaczać jakieś punkty odniesienia, liczyć mijane drzewa, obliczać kąt pod którym skręcam... robiłem już takie rzeczy i wiem, że wtedy nie przepadnę w czeluściach drzew, ale jednak jest to zasobożerne. :D





#27

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja mam chyba kompas w głowie he he  :D bo przestrzennie to się orientuje.

gdzieś czytałam , że faceci maja widzenie tunelowe a kobiety widzą szerzej- lepsze widzenie peryferyjne itp.  Co wy o tym sądzicie?





#28

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój wynik to 30.



#29

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdy tu rzuca 30, 50, a mi 15 wyszło, to bardzo męski jestem czy co?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych