Skocz do zawartości


Zdjęcie

W Brazylii rozbiło się UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma około metra średnicy, jest idealnie okrągły i nikt nie wie, co to takiego. Taki właśnie niezidentyfikowany obiekt latający rozbił się w środkowej Brazylii. Narodowa Komisja Energii Nuklearnej ostrzega, że tajemniczy obiekt może być radioaktywny. Inspektorzy dokładnie go badają.

Dołączona grafika



Okrągły obiekt spadł w prowincji Goias, około 150 metrów od domów. Natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie mieszkańców całej okolicy.

Dziwny okrągły obiekt znalazł Sebastião Marques, który natychmiast wezwał strażaków. A ci dokładnie przyjrzeli się temu, co wylądowało na polach farmerów. Okazało się, że obiekt trochę się odkształcił po uderzeniu w ziemię.

Narodowy Instytut Badań Kosmicznych uspokaja - to nie musi być UFO. To może być jakiś fragment tak zwanych kosmicznych śmieci - złomu, który krąży wokół naszej planety. Od czasu do czasu jakiś odłamek może przedostać się przez atmosferę i narobić zamieszania.

Ostrożniejszy jest brazylijski odpowiednik naszego sanepidu. Kontrolerzy radzą wszystkim mieszkańcom okolicy, by na razie nie zbliżali się do tajemniczego obiektu. Przynajmniej do czasu, aż specjaliści od energii atomowej nie sprawdzą, czy nie jest radioaktywny.
Źródło
  • 0



#2

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zobaczymy co tam wybadają. Jak wojsko nie przyjechało od razu na miejsce tylko strażacy, to pewnie żaden z tego statek kosmiczny ^^
  • 0

#3

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda jak taki większy bączek :) .
  • 0

#4

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kiedy to coś spadło z nieba ? Przynajmniej są jakieś zdjęcia, a nie tak jak zazwyczaj nic, ale rzeczywiście, wygląda jak jakiś kosmiczny bączek
  • 0

#5

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczymy co tam wybadają. Jak wojsko nie przyjechało od razu na miejsce tylko strażacy, to pewnie żaden z tego statek kosmiczny ^^

w brazyli straż pożarna jest częścią armi. zdarza się nawet że strażacy chodzą uzbrojeni. to coś na zdjęciu przypomina mi gniazdo os albo jakieś naczynie plecionkę.

Użytkownik Vorlon edytował ten post 25.03.2008 - 14:10

  • 0

#6

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Całkiem możliwe że jest to jakis śmieć który oderwał sie od wahadłowców lub sond kosmicznych chociaż ma bardzo ciekawy kształt
  • 0

#7

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że jest tylko jedno zdjęcie tego obiektu.
Artykuł jest ze wczoraj [naszego dzisiaj] na tej stronie brazylijskiej, spadł więc niedawno.

Link do artykułu w oryginale.
  • 0



#8 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Przydało by się więcej zdjęć. Ale ja pozostanę sceptyczny i myślę, że Narodowy Instytut Badań Kosmicznych ma rację w tej sprawie. Ale pożyjemy, zobaczymy. ;)
  • 0

#9

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie ciekawi dlaczego jest tylko jedno zdjecie?
gdybym ja trafil na cos takiego zapewne byloby kilkadziesiat zdjec
obcykalbym to dziwo w kolo z bliska i z daleka

mysle ze mamy do czynienia z jednym zdjeciem z prozaicznego powodu
to najzwyklejsza tania sensacja a zdjecie wykonane z drugiej strony obiektu wyjasniloby co to jest
  • 0

#10

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Patrząc na trawę można dojść do wniosku, że ma to średnicę 10 cm... szkoda, że nie 10 m ;)
  • 0

#11

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrząc na trawę można dojść do wniosku, że ma to średnicę 10 cm... szkoda, że nie 10 m ;)



dokładnie popatrzcie na rozmiar trawy :D guzik z marynarki :))
  • 0

#12

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jakas mała ta trawa :o
  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

racja gdyby to był guzik to trawa była by owiele wyższa... według mnie obiekt jest "normalny" wielkością a to poprostu taki gatunek trawy :P
  • 0

#14

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To taki gatunek trawy...

Obiekt lub cokolwiek to jest ma ok. 1,5m szerokości. Odpowiada to wielkości balona meteorologicznego.

Pewna teoria (uwaga!: moja)

Pokrycie obiektu na pewno nie jest niczym twardym, a w szczególności tworzywem metalowym lub żelazopodobnym. Kiedy pierwszy raz na to spojrzałem, pomyślałem... "worek na śmieci". Sama budowa przypomina mi poniekąd budowę papierowych kloszy często wstawianych do dziecięcych pokojów (myślę, że wiecie co mam na myśli).

Dołączona grafika


Skoro dostęp do obiektu jest wolny to raczej na pewno nie jest to nic tajnego ani wartego uwagi "siłom wyższym" ;) .

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 25.03.2008 - 15:38

  • 0



#15

LOCK.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś zbieracz (owoców ,korzonków,ziół itp.)zaprotestował z powodu zbyt niskich zarobków, zostawił ten kosz na polu i poszedł do domu.Ot i po problemie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych