Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opiekun


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#46

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja niedawno (2 albo 3 dni temu) usłyszałem swojego opiekuna (opiekunkę właściwie). Obudziłem się wcześnie rano i od razu poczułem czyjąś obecność. Po chwili usłyszałem nieznany mi wcześniej kobiecy głos, który powiedział mi coś w stylu 'Kocham Cię bezgranicznie.`. Niestety, nie poczułem przy tym jakiejś wszechogarniającej miłości, tylko odpowiedziałem (wysyłając myśli przez serce przed siebie, taka wizualizacja) 'Ja też Cię kocham.'. Potem obróciłem się na bok i zasnąłem. W sumie nie wiem, czy to był jeszcze sen, czy to opiekun.
  • 0

#47

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziwne... Zacząłem medytację, ommmmm, ommmmm, i pytam Opiekunie jesteś?, po czym w "głowie" usłyszałem "Jestem przy tobie". Potem kontynuuję medytację i proszę o chociaż pierwszą literkę imienia. "D", "R", "I", V", "E". Trochę zdziwony imieniem Drive, pytam czy tak naprawdę ma na imię, słyszę "Tak". Po wszystkim proszę o znak czy tak na prawdę ma na imię, "dryń, dryń" komórka dzwoni. Teraz już naprawdę jestem zmieszany, czy to co słyszę od opiekuna to naprawdę on czy osobliwe rozdwojenie jaźni :D .
  • 0



#48

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ommm ommm ;p No to gratulacje, że zagadałeś z opiekunem. Ja póki co nie mam czasu na takie sprawy, dziki sezon na oceny jest. Ale w wakacje postaram się skontaktować się z moim opiekunem. Wyczuwam go, lecz nie umiem się z nim skontaktować(póki co:P).
  • 0

#49

Gabika.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele osob, ktore pragna doswiadczac OOBE i kroczyc droga duchowego rozwoju, zastanawia sie czy rozpozna swojego opiekuna. Mysle ze z rozpoznaniem nigdy nie ma problemu, jdnak mozemy miec problem by to przyjac do wiadomosci i pogodzic sie z tym, ze nasz opiekun wcale nie jest taki piekny jak by nam sie wydawalo.
Moja przygoda z opiekunem, zaczela sie jeszcze w dzicinstwie, ale wowczas jego wyglad nie robil na mnie wrazenia, w ogole nie zwracalam na to uwagi. Dodam ze opiekun pojawia sie w roznej formie i w roznych postaciach, jednak swoje prawdziwe oblicze tez nam okazuje i to prawdziwe moze byc trudne do zaakceptowania. Wspaniale sa te kiedy jest cieplym glosem, pieknym aniolem lub kula swiatla i ciepla, natomiast gdy pokaze nam swoja prawdziwa forme mozemy byc zaskoczeni. Slyszalam o postaciach w ciemnej szacie,z glowami przykrytymi kapturem tak ze nie widac ich twarzy, o aniolach w blasku swiatla i o blizej nieokreslonej formie mieszniny pylu i swiatla. Wszystkie te formy to jak by maskowanie prawdziwego wygladu, ukrywanie z troski o nas.
Poniewaz opiekunom nie da sie zrobic zdjecia gdyz pojawiaja sie raczej w astralu postanowilam swojego narysowac. Nie jestem plastykiem ale mam nadzieje ze troche wam przyblize jak opiekun moze wygladac.
obraz04.jpg

 

 


  • 0

#50

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co to ma być? W twoim poście są tylko dwa te same cytaty.
  • 0



#51

Mael.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale chciałbym poprosić o radę. Byłem związany z moim opiekunem od zawsze. Kiedy pamietam, bawiłem się z nim i radziłem się w trudnych sytuacjach. Doskonale wiedziałem jak wyglada (jego wyglad jest straszny i gdy zauważyłem go całego, bałem się). Jednakże, były dni w których sprawiał, ze byłem agresywny. W głowie było dużo obrazów w których torturuję ludzi, a on się uśmiechał. Powiedziałem to mej matce, ponieważ od zawsze posiadałem z nią dobry kontakt. Ona postanowiła zaprowadzić mnie do hipnotyzera, który miał mi pomoc w tym. Można powiedzieć, ze „wypędził” go. Z jednej strony pomogło, gdyż stałem się bardziej spokojny, a moje myśli nie są aż takie krwawe i brutalne, jednakże czuje pustkę i smutek. Hipnotyzer powiedział, ze to dusza która pasożytowała na mojej energii, ale ja wciąż wierze, ze było to coś dobrego! Dlatego proszę o radę.
  • 0

#52

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale o jaką radę chodzi?
A ten hipnotyzer to jakiś oszust.
  • 0



#53

Mael.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale o jaką radę chodzi?
A ten hipnotyzer to jakiś oszust.

Dlaczego oszust?
  • 0

#54

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo hipnotyzer nie powinien mówić klientowi jakichś bzdur o duszy pasożytującej. Wciskanie takich kitów jest żenujące. Następnym razem znajdź normalnego hipnotyzera, który opiera się na wiedzy. Hipnoza jest metodą terapii opartą na relaksacji i działaniu na podświadomości.
  • 0



#55

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę to wygląda jak szukanie kogoś, kto wziął by odpowiedzialność za nasze życie zamiast nas. Przytuli, ochroni i wszystko będzie dobrze... Mało dojrzałe moim zdaniem.


  • 0



#56

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hipnoza jest narzędziem który można wykorzystać w leczeniu i przekraczaniu barier a także  stref określanych jako fizyczne. 


  • 0



#57

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To znaczy jakich stref i co jest poza nimi? Tak przy okazji, ile książek o hipnozie przeczytałaś?
  • 0



#58

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To znaczy jakich stref i co jest poza nimi? Tak przy okazji, ile książek o hipnozie przeczytałaś?

 

A ty ile przeczytałeś? 


  • 0



#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie ja pierwszy zapytałem. No ale niech ci będzie. Przeczytałem 5 książek, z których jedna co prawda nie jest jest o hipnozie, ale jest tam duży rozdział na ten temat.
Teraz twoja kolej.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych