Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opiekun


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy Opiekun jest Aniołem?
Nie Opiekun jest wyższa istota świetlistą niż Anioł.



Kto jest nad aniołami?
  • 0



#32

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opiekun jest wyższą istota niż anioł biorąc pod uwagę nasze podziały ale tam to nie ma żadnego znaczenia.To chciałem napisać :) .
  • 0

#33

mareczos.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kończę czytać książkę Darka Sugiera " Miłość i wolność POZA CIAŁEM". bardzo ciekawa książka polecam!!
Zobaczyłem ten temat i postanowiłem coś napisać. Na początku będę się wzorował na Darku a potem napisze coś od siebie.
Więc co do tematu to opiekunowie zawsze nam pomagają. KOCHAJĄ NAS! zawsze dają nam miłość jakiej nie można opisać słowami. Darek nazwał je "IN" - istoty niefizyczne. Pisze w książce że przychodzi do niego raz kobieta, mężczyzna o czasem ale to bardzo rzadko przychodzi do niego jak to nazwał "Gigant" On jest jakby ich przywódca jest najsilniejszy itd.
Z czasem opiekunowie stają się wymagający, ale robią to dla naszego dobra. Przychodzą właściwie tylko wtedy gdy my ich potrzebujemy np. aby pomóc nam wyjść z ciała. Są anonimowi rzadko coś mówią, mężczyzna jest "dowcipnisiem" lubi się śmiać a kobieta jest łagodna. Są bardzo tajemniczy...zawsze gdy się pojawiają to czuć jakby wibracje i narastająca miłość.


Teraz coś od siebie
Opiekunowie obdarzają nas wielka miłością. Są cudowni. Niestety bazuję tylko na doznaniach Darka a nie własnych przeżyciach.
  • 0

#34

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukam i szukam opiekuna, w końcu go znajdę ;]

D. Sugier opisuje SWOICH opiekunów. Każdy ma własnego, innego. Więc tak naprawdę o opiekunach nie możemy opowiadać dopóki sami nie spotkamy się z nimi. Wiem tyle - dbają o nasz rozwój i nas kochają (chociaż również nie wiem tego z własnego doświadczenia).
  • 0

#35

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie jest znaczenie Imienia Opiekuna lub Anioła ?

Każda wyższa istota ma swoje imię i gdy je poznamy możemy przywołać dana istotę do nas wystarczy zawołać jej imię w myślach jeśli sie ma mentalny kontakt z opiekunami to tam gdzie widzisz opiekunów przybędzie ta istota.Jeśli wołasz swojego własnego opiekuna on od razu na ciebie spojrzy.

Nie wiem jak ma na imię mój / moja opiekun/ka jak to sprawdzić?

Usiądź wygodnie lub połóż sie zacznij medytacje po jakimś czasie powiedzcie ...Opiekunie jesteś ? Dalej prosimy o kontakt naszego opiekuna swoimi słowami jeśli nie słyszysz odpowiedzi nie martw sie usłyszeć ich jest ciężko.Potem poproś o 1 literę jego imienia wycisz sie nie myśl o niczym po chwili bardzo możliwe ze przyjdzie ci coś do głowy lub zobaczysz to w swoim umyśle.Przy końcu zobaczymy cale słowo lub przestaną sie pojawiać litery.
Proszę wykazać przy tym trochę rezerwy i cierpliwości :) .

Kolejnym sposobem na dowiedzenie sie jest OBE tam sprawa wygląda chyba trochę łatwiej:
Należy sie zatrzymać i poprosić opiekuna o pojawienie sie może nie zadziałać za 1 razem ale jak ktoś jest uparty to i tak w końcu opiekun przyjdzie.

W sumie we śnie tez można opiekuna zawołać u mnie we śnie było tak ze szedłem po ulicy zrobiło mi sie przykro bo nie chciał przyjść i zaraz zrobiło sie niesamowicie jasno i zobaczyłem go na horyzoncie złapałem go za rękę i pytałem 3 razy kim jesteś ... powiedział mi tylko "przyszedłem odebrać telefon".
Ktoś zapyta dlaczego akurat to powiedział? Dlatego ze moja koleżanka mi kiedyś mówiła "wiesz to tak jakbyś dzwonił wołasz i czekasz na odpowiedz...".
Opiekuni używają słów i gestów w komunikacji z czlowiekiem zawsze jest tak ze sie bardzo dobrze rozumie opiekuna dlatego ze on używa tego z twojej własnej głowy...
  • 0

#36

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opiekun ? a to dobre . Za Duzo Star Wars'a. Prawda taka ze nie wieze w opiekuna.
  • 0

#37

Ashwalker.
  • Postów: 91
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opiekun ? a to dobre . Za Duzo Star Wars'a. Prawda taka ze nie wieze w opiekuna.

Nie rozmawiamy tu o tym, kto wierzy, a kto nie. Rozmawiamy tu o obliczu Opiekunów. Jeśli w niego nie wierzysz (nie widziałeś go) to odpuść sobie i idź poszukać UFO na niebie, albo zawołaj swojego Przewodnika - może wpadnie wieczorem. ^ ^
  • 0

#38

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prędziej Znajde UFO niz tego wymyslonego Opiekuna x]
  • 0

#39

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wierzysz, więc nawet nie będziesz szukał, a tylko ten znajdzie kto szuka.
  • 0



#40

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie będe sie kłucił bo wiem ze macie większe doswiadczenie w tych sprawach.
Moze mi wytlumaczysz na czym polega to szukanie.
  • 0

#41

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie takie proste, sam musisz do tego dojść indywidualną drogą.. w parapsychologii nigdzie nie ma gotowego przepisu.. szukanie, to znaczy wytrwale pracować, wierzyć w sukces, 'szukać' celu, szukać źródła, szukać miejsca, osoby, szukać tego kogo / czego chce się znaleść, mając na celu odkrycie, wykrycie czegoś, kogoś.
  • 0

#42

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie kłóć się, a jak szukać sam musisz do tego dojść. Człowiek całe życie się uczy więc masz dużo czasu.
  • 0



#43

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asieńka mądrze mówi :)
  • 0

#44

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry ludzie ale nie wydaje mi się żebyśmy byli pod opieką jakiegoś niewymiarowego źródła materii jakim teoretycznie jest opiekun. Nie czarujmy się we wszechświecie jesteśmy zdani na siebie i żadna instancja (chyba prócz Boga) nad nami nie czuwa.
  • 0

#45

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno Mi będzie odnaleźć swojego opiekuna, ciagle sie waham czy wierzyć w to że Bóg istnieje.
Mam mętlik w głowie.

Edit: Asieńka. Proszę korzystaj ze słownika.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych