Skocz do zawartości


Zdjęcie

List norweskiego polityka dot. 2012


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#31

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Broken
Zalanie podczas ocieplenia zależało by jeszcze od tego jak bardzo te ocieplenie wpłynie na lodowce i jak dużo ich sie rozpuści. Ocieplenie podobne do tego średniowiecznego raczej by nam nie zaszodziło wcale.
Dołączona grafika
Ta mapa przedstawia Polską hipsometrie - duże ryzyko iż tereny północne oraz okolice Wisły zostały by zalane, ale połowa kraju raczej mogła by spać spokojnie...
  • 0

#32

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Broken
Zalanie podczas ocieplenia zależało by jeszcze od tego jak bardzo te ocieplenie wpłynie na lodowce i jak dużo ich sie rozpuści. Ocieplenie podobne do tego średniowiecznego raczej by nam nie zaszodziło wcale.
Ta mapa przedstawia Polską hipsometrie - duże ryzyko iż tereny północne oraz okolice Wisły zostały by zalane, ale połowa kraju raczej mogła by spać spokojnie...


No tak, może zalanie to może nie, ale zmiany klimatyczne mogły by być tragiczne. To raczej tego należy się obawiać. Do tego, być może doszło by, do małych ale gwałtownych ruchów tektonicznych a to wiadomo czym może grozić.
  • 0

#33

nibiru2.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak czytam wypowiedzi tego typu jak np.Mango to ogarnia mnie przerażenie.
Kochani jak możecie być tak łatwowierni.
Czy myślicie że jakiekolwiek rządy interesuje co się z nami stanie?
Oni martwią się tylko o siebie i swoje rodziny by przeżyć nie bądżcie aż tak naiwni!!!
Tu nie chodzi jak niektórzy myślą o globalne ocieplenie, które trwa dziesiątkami i setkami lat.
W tym przypadku chodzi o tzw.planetę X lub jak kto woli Nubiru / planetę przejścia/ która znajduje się w naszym układzie słonecznym od tysięcy lat.
Nie wiele o niej wiemy bo jej orbita obiegu naszego słońca jest szalenie wydłużona i jej jeden obieg trwa 3600 lat naszego czasu.
W przeszłości jej przejścia w naszym układzie powodowały zawsze jakieś kataklizmy, ostatnim jednym z najbardziej znanym był Bibilijny potop.
Niestety jak myślę żadna z cywilizacji które mają kontakt z nami / o tych kontaktach niestety się nie informuje opinii publicznej / nie potrafi zapobiec temu zjawisku.
Podobno jak twierdzą niektórzy jest możliwość w jakimś zakresie zmniejszenia skutków owego kataklizmu.
Zainteresowanych odsyłam do strony" Projekt Cheops"
  • 0

#34

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mysle ze nie dal do mediow bo media sa kontrolowane i w zyciu nie zrobily by z tego uzytku pozatym w 2012 musi sie cos wydarzyc, za duzo rzeczy na to wskazuje




Dokładnie,mass media są pod pełną kontrolą.Światem rządzą elity i to one decydują co ma byc pokazywane a co skrywane. Co raz więcej się o tym ostatnio czyta i mówi,te 4lata do 2012 będą niezmiernie ciekawe.
  • 0

#35

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak czytam wypowiedzi tego typu jak np.Mango to ogarnia mnie przerażenie.
Kochani jak możecie być tak łatwowierni.
Czy myślicie że jakiekolwiek rządy interesuje co się z nami stanie?
Oni martwią się tylko o siebie i swoje rodziny by przeżyć nie bądżcie aż tak naiwni!!!
Tu nie chodzi jak niektórzy myślą o globalne ocieplenie, które trwa dziesiątkami i setkami lat.
W tym przypadku chodzi o tzw.planetę X lub jak kto woli Nubiru / planetę przejścia/ która znajduje się w naszym układzie słonecznym od tysięcy lat.
Nie wiele o niej wiemy bo jej orbita obiegu naszego słońca jest szalenie wydłużona i jej jeden obieg trwa 3600 lat naszego czasu.
W przeszłości jej przejścia w naszym układzie powodowały zawsze jakieś kataklizmy, ostatnim jednym z najbardziej znanym był Bibilijny potop.
Niestety jak myślę żadna z cywilizacji które mają kontakt z nami / o tych kontaktach niestety się nie informuje opinii publicznej / nie potrafi zapobiec temu zjawisku.
Podobno jak twierdzą niektórzy jest możliwość w jakimś zakresie zmniejszenia skutków owego kataklizmu.
Zainteresowanych odsyłam do strony" Projekt Cheops"


I ja się z Panem Zgadzam... :)
  • 0

#36

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak czytam wypowiedzi tego typu jak np.Mango to ogarnia mnie przerażenie.
Kochani jak możecie być tak łatwowierni.



A mnie ogarnia pusty śmiech gdy czytam wypowiedzi ludzi o tym, że koniec świata faktycznie nastanie. No rzeczywiście, wielka zagłada niebawem, a wiedzą o niej tylko ci, którzy siedzą na forach o paranormalnych zjawiskach, łał.
  • 0

#37

y.@.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się tylko zastanawiam, na ile te wszystkie teksty o 2012 są prawdą. Z jednej strony wydaje mi się to całkowicie nieprawdopodobne, z drugiej, całkiem możliwe, że rządy państw wiedzą o wszystkim. Chociaż z jeszcze innej strony, gdyby to było faktem, rządom zależałoby na ocaleniu jak największej ilości ludzi.



No nie wiem jakby mieli to przekazać... Wyobraź to sobie(np. w 2010), siadasz o 19.00 na wiadomości, a tu ci przekazują wiadomość że mamy 1,5 roku , żeby się schować... panika że ....
  • 0

#38

Neross.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam jestem nowy na forum... powiem jedno: Jestem swiecie przekonany ze w roku 2012 cos sie wydarzy... ale:

"W 2009 roku powstanie rząd Partii Postępu (FrP) a premierem zostanie Siv Jensen." - Chcialbym Wam powiedziec ze taka partia juz istnieje i jej przewodniczacym jest wlasnie Siv Jensen. - Tylko czekac az dojda do wladzy...
Zobaczymy jak to bedzie... juz nie dlugo...

Oto dowod:
<a href="http://no.wikipedia.org/wiki/Frp" target="_blank">http://no.wikipedia.org/wiki/Frp</a> - po norwesku.
<a href="http://en.wikipedia....s_Party_(Norway)" target="_blank">http://en.wikipedia....s_Party_(Norway)</a> - po angielsku.

Mieszkam w Norwegii i z budowaniem tych tuneli moge powiedziec tylko jedno, to jest PRAWDA! Buduja tunele "drogi" zeby mozna szybciej sie dostac do swojego celu. Gdyby nie te tunelu ludzie musieliby objezdzac wszystkie gory... Ale kto wie czy nie ma nic glebiej...
Moim zdaniem maja idealna "przykrywke".
  • 0

#39

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby nie te tunelu ludzie musieliby objezdzac wszystkie gory...
Moim zdaniem maja idealna "przykrywke".

A moim zdaniem maja poprostu za duzo kasy i robia skroty przez te gory.Tak jak to robia na calym swiecie wydrazajac tunele,ktore oszczedzaja duzo czasu.
  • 0

#40

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak czytam wypowiedzi tego typu jak np.Mango to ogarnia mnie przerażenie.
Kochani jak możecie być tak łatwowierni.
...
W tym przypadku chodzi o tzw.planetę X lub jak kto woli Nubiru / planetę przejścia/ która znajduje się w naszym układzie słonecznym od tysięcy lat.
Nie wiele o niej wiemy bo jej orbita obiegu naszego słońca jest szalenie wydłużona i jej jeden obieg trwa 3600 lat naszego czasu.
W przeszłości jej przejścia w naszym układzie powodowały zawsze jakieś kataklizmy, ostatnim jednym z najbardziej znanym był Bibilijny potop.
Niestety jak myślę żadna z cywilizacji które mają kontakt z nami / o tych kontaktach niestety się nie informuje opinii publicznej / nie potrafi zapobiec temu zjawisku.
Podobno jak twierdzą niektórzy jest możliwość w jakimś zakresie zmniejszenia skutków owego kataklizmu.
Zainteresowanych odsyłam do strony" Projekt Cheops"

Jak czytam wypowiedzi tego typu, to ogarnia mnie przerażenie.
Kochany, jak możesz być tak łatwowierny...
  • 0



#41

Neross.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem pewny w 100% ze cos sie wydarzy...

Ostatnio czytalem artykuly o piramidach... podobno jedna z nich ma nas "oslonic" przed planeta X.
  • 0

#42

siuneq.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe to że kopią tunele to normalne jest, jeśli chcesz dowodów czy robią coś tam więcej wystarczy tam zaglądnąć i się przekonać ;)

nie jestem jakimś sceptykiem i do wszystkiego obiektywnie podchodzę, po prostu nie wierzę we wszystko co mi ktoś napisze, będzie 2012 to się dowiemy czy się coś wydarzy.
ostatnio w pewnym katalogu z ksiązkami widziałem pewną o tytule mniej więcej takim: "Co się wydarzy w 2024 roku?" więc już widzicie że pożyjemy kolejne 12 lat dłużej ;) :D
  • 0

#43

Neross.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe to że kopią tunele to normalne jest, jeśli chcesz dowodów czy robią coś tam więcej wystarczy tam zaglądnąć i się przekonać ;)


Niestety zatrzymywanie sie w tunelu jest zabronione :) Ani nie pojde sobie na "spacer" :)

nie jestem jakimś sceptykiem i do wszystkiego obiektywnie podchodzę, po prostu nie wierzę we wszystko co mi ktoś napisze, będzie 2012 to się dowiemy czy się coś wydarzy.
ostatnio w pewnym katalogu z ksiązkami widziałem pewną o tytule mniej więcej takim: "Co się wydarzy w 2024 roku?" więc już widzicie że pożyjemy kolejne 12 lat dłużej ;) :D


Wiesz to o 2024 moze byc tylko dla tej garstki osob co przezyja... :P
  • 0

#44

Carmen.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teorii o dniu zagłady było wiele.
Miał być w 2000 roku, w 2007 i w wielu wielu wcześniej.
Skoro istnieje ta strona i piszemy tu na forum to jasny dowód, że takiego dnia nie było.
Jeżeli będzie, no to przynajmniej niech poczeka na obronę mojej pracy magisterskiej, bo przypada ona na 2012 :)
  • 0

#45

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak chcecie się uratować, to postarajcie się o obywatelstwo Szwajcarskie. Oni mają miejsce w bunkrach dla każdego i jeszcze SPORO miejsca wolnego.

Co do zdania "a wiedzą o niej tylko ci, którzy siedzą na forach o paranormalnych zjawiskach" to się nie zgadzam. Coraz więcej szarych obywateli wie o co chodzi: kabarety robią sobie jaja, ludzie gadają o tym na ulicach, a w Szkle Kontaktowym często w SMSach widać do tego nawiązania (prowadzący do tego nie dają komentarzy, czyżby byli elementami międzynarodowego spisku mediów? Pozdrowienia dla Searcher of a hidden sense).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych