Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to miało być !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

matt177.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Po głębszym przemyśleniu sprawy napiszę co dziś w nocy miało miejsce.

Kładłem się spać o ok. 1:20 w pokoju trzymam ponad 20 ptaszników i mam inkubator z młodymi które ogrzewam 15 watowa żarówką która daje czerwone światło i trochę mi to przeszkadza w zasypianiu wierciłem się kręciłem z 30 min aż się odpowiednio ułożyłem. Przez zamknięte oczy "widać" że coś świeci ( jak zamknie się w dzień a w nocy oczy jest różnica)
po chwili zrobiło się ciemno poczułem zimno w nogach czułem że się pocą ale są zimne próbowałem nimi poruszać lecz nie mogłem nic zrobić. Po tym jak zrobiło się perfidnie ciemno jak by żarówka już nie świeciła słyszałem szum w uszach on narastał czułem że ciało mi drętwieje i nie mogę się ruszać i otworzyć oczu. Szum narastał i dostałem drgawek które nasilały się w raz z szumem w końcu głos ten szum był nie do wytrzymania głowa mnie rozbolała rzucało mną na lewo i prawo chciałem otworzyć oczy ale nie mogłem nagle zrobiło się biało jak bym był w białym pomieszczeniu bez skazy i zobaczyłem ogromną głowę oraz szyję kolor szarawy reszty nie widziałem oczu nie widziałem uszu też jak by kontur nie wiem jak to nazwać. Chciałem krzyczeć próbowałem słyszałem jak tylko wydaje dźwięk ale nie otwierając buzi i to nagle znikło. otworzyłem oczy nogi były zimne spocone głowa mnie bolała uczy to już masakra popatrzyłem w okno i zobaczyłem dziwne coś okrągłe jakieś 200 m nad oknem mam pokój na poddaszu okno skierowane w górę i widziałem obiekt który jak by jedna jego część wewnętrzne koło kręciło się w przeciwną stronę niż wskazówki zegara a druga wewnętrzna tak jak wskazówki zegara i migała na żółto kręcąc się. To było nie miłe uczucie po 1 minucie ból znikną a po otwarciu oczu nie bałem się dopiero kiedy spojrzałem w okno po 5 sek sparaliżowało mnie patrzyłem na to postało w miejscu z 5 sek i po 5 sek znikło mi z pola widzenia bałem się podejść do okna po 30 sek strach jak by odszedł spojrzałem na zegarek była 2:20 Nie życzę nikomu tego uczucia w ogóle to było straszne z jednej strony się boję a z drugiej nie bardzo dziwne w ogóle nie czułem żebym spał nie wiem co to ma znaczyć ale mam nadzieję że już nic takiego nie zobaczę bo chyba zwariuję !!
  • 0

#2

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Paraliż senny. Nic groźnego, nie bój się, to nie jest choroba. To po prostu zdarza się.
  • 0



#3

matt177.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja mam nadzieje że to był ten paraliż tylko ten obiekt za oknem mnie dobija :/ to w ogóle masakra jakaś, pamiętam wszystko dobrze odczucia były niemiłe. Przed położeniem sie do łóżka nie myślałem o ufo ani o tych rzeczach. Często przed snem w późnych godzinach odwiedzałem te forum i czytałem różne rzeczy i zaraz po tym szedłem spać i myślałem o ufo rozważałem to często się bałem, jednak ostatni raz przeglądałem forum jakieś 2-3 tyg temu

Użytkownik matt177 edytował ten post 13.03.2008 - 00:29

  • 0

#4

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On pisze, że widział spodek, więc to nie był paraliż, chyba że podkolorował historię lub ją zmyślił. Polecam konsultację z psychologiem.

Użytkownik Sashori edytował ten post 13.03.2008 - 00:33

  • 0

#5

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ciekawe jest to, ze niby widzial cos po tym calym paralizu w oknie. Ciekawe czy to wymyslil, czy tak bylo, a jesli bylo, to czy to widzial, czy sie zdawalo... Ciekawe...
  • 0



#6

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może miał realistyczny sen xP, chyba że jest pewien, że był na jawie. Czasem mam takie sny, że np. następnego dnia przypominam go sobie, ale nie jestem pewien czy to był sen czy nie (np. takie coś że był wypadek samochodowy), ale zazwyczaj po pewnym czasie rozmyślań, zdaję sobie sprawę, że to się nie wydarzyło.
  • 0

#7

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może po prostu został uprowadzony. Po co pisać o psychiatrach i paraliżach senny. To było porwanie po prostu :) Pozdro dla ptaszników od człowieka z arachnofobią ;)
  • 0

#8

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta czerwona lampka od pająków nadal się świeciła?
  • 0

#9

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może po prostu został uprowadzony. Po co pisać o psychiatrach i paraliżach senny. To było porwanie po prostu :) Pozdro dla ptaszników od człowieka z arachnofobią ;)

Pisałem o psychologu, bo nawet przy prawdziwym porwaniu by coś pomógł. W końcu to ma podłoże psychologiczne, a on jest od tego specjalistą...
  • 0

#10

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proste pytanie: Znalazłeś na swoim ciele jakieś rany/blizny itp. może masz implant? ;) sam już niewiem co o tym sądzić...
  • 0

#11

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proste pytanie: Znalazłeś na swoim ciele jakieś rany/blizny itp. może masz implant? ;) sam już niewiem co o tym sądzić...

Implant? Przecież kosmici z taką technologią implant robią na pewno niewidzialne dla ludzkiego oka... tak jak to mini radio ziemskie.
  • 0

#12

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

matt, na wszelki wypadek przeszukacj ciało i wydłub cos podejrzanego - jesli bedzie głebiej to do chirurga, fota i od razu na forum wrzucaj !!!
  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Implant? Przecież kosmici z taką technologią implant robią na pewno niewidzialne dla ludzkiego oka... tak jak to mini radio ziemskie.


No wiesz ale może są ograniczenia wielkości co do przesyłania informacji na inną planete/statek/baze x]
  • 0

#14

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To na pewno był paraliż senny... x|

Po prostu po całym zajściu wystąpiła paranoja i urojenia. Zwane potocznie "schizami, "jazdami", albo "nakręceniem". Miałem raz podobnie, tyle, że po moim pokoju hasała chupacabra, a potem uciekła przez okno. Kiedy paraliż się skończył, wydawało mi się, że chupacabra sobie skacze przy moim oknie.

Nic niezwykłego.
  • 0

#15

Marvin.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje że to wszystko zmyśliłeś :P , mam nawet wrażenie że kiedyś to czytałem. To mógł też być paraliż senny, a co do tego ufo za oknem to pewnie sam go sobie wymyśliłeś i nawet o tym niewiesz :P dopiero co się obudziłeś, byłeś na pewno po tym przeżyciu zmęczony, jeszcze trzeźwo nie myślałeś, a jeśli jesteś fanem UFO to odrazu sobie z tym wszystko skojarzyłeś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych