Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrowersyjny ksiądz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po tym co napisał Reflex nie jestem w stanie uwierzyć w prawdziwość tego co zostało napisane w tym temacie... Jeśli jednak, to ten ksiądz albo powinien zostać zamknięty w wariatkowie, albo jako jeden z nielicznych zna prawdę :3
  • 0

#32

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ponadto powiedział o Westerplatte jakoby polacy byli tchórzami, ponieważ w 39 oddali w końcu tę ziemię.


220 polskich żołnierzy wyposażonych w 1 działo 75 mm, 2 działka przeciwpancerne 37 mm, 4 moździerze 81 mm oraz karabiny maszynowe i broń ręczną.

Niemcy-około 1500 żołnierzy z kilku różnych jednostek, w tym kompanii szturmowej marynarki wojennej, batalion saperów, oddziały gdańskiej Heimwehry oraz SS. Wspierane były one m.in. przez 2 baterie haubic 150 mm (8 dział), baterię moździerzy 210 mm (4 moździerze) oraz artylerię okrętową – 4 działa 280 mm z pancernika Schleswig-Holstein i działa kalibru 105 mm z torpedowców i okrętu towarzyszącego flotylli kutrów trałowych. Dodatkowym wsparciem było około 60 Stukasów z pułku Immelman 2 z Piławy.

Ten gość nie jest godzien potomkom tamtych żołnierzy czyścić buty :devil: !
  • 0



#33

MaWro.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fanatyk z tego księdza, dobrze, że w mojej okolicy takich nie ma...
  • 0

#34

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ten gość nie jest godzien potomkom tamtych żołnierzy czyścić buty


Dokładnie. Wspominałem już w jakimś temacie o ''mądrym'' księdzu, który krytykował muzykę metalową. Co ciekawe - 2 lekcje później w obronie Radia Maryja mówił, że nie powinno się krytykować czegoś o czym nie ma się pojęcia. Cóż, hipokryzja na każdym kroku.

A ten osobnik, który głosił te brednie powinien być zamknięty w jakimś zakładzie dla takich ludzi. Nawet boje się myślec, że są osoby, które podzielają jego opinie i wierzą w to co on mówi.
  • 0



#35

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tia. Każde zajęcie które nie jest klęczeniem w kościele i modleniem się do Bozi - są szykanowane przez kościół i prowadzą do szatana - no LUDZIE. To się już paranoja zaczyna robić. Wschodnie sztuki walki otwierają drogę szatanowi i prowadza do opętania - a to Ci dopiero ŻART. Żeby tak 1/4 księży była zdyscyplinowana i DOBRA jak ludzie kultur dalekiego wschodu - to by było lepiej w tym kraju.

Użytkownik apo5 edytował ten post 14.03.2008 - 09:38

  • 0

#36

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- kolor czarny jest zły,


jeżeli ten ksiądz tak sądzi to wg. tego oni wszyscy są źli, przecież każdy ksiądz nosi sutannę.


miliony ludzi na świecie nosi czarne ciuchy. też noszę. bo mi czarny pasuje. i co?
  • 0

#37

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I jesteś diabłem :lol : ale nie przejmuj się ja też, bo jestem zagorzałym fanem metalu, chodzę na czarno i jak mam wolny czas to siedzę przy kompie (no chyba że pogoda ładna to na rower i hop w góry :) )
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych