Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najprostszy sposob na oobe/ld


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poloz sie i spij jakies 5-6 godzin. Jak sie obudzisz to zamknij oczy i nie zasypiaj. Po chwili powinny najsc wibracje , moze byc pisk , lub bardzo glosne klikniecie.

Druga metoda jest taka sama tylko po tym jak sie obudzisz to przez godzine musisz sie rozbudzic. Umyj sie , zjedz cos , rob co chcesz.

Te dwie metody najczesciej daja skutki ( w moim przypadku pierwsza , zalezy co na Ciebie bedzie dzialalo)
  • 0

#2

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz Cię jakiś uduchowiony miszcz zje żywcem za to że w OOBE wchodzisz bez medytacji

szkoda że dla mnie zamknięcie oczu, zwłaszcza po 5 godzinach snu = zaśnięcie natychmiastowe :)
  • 0

#3

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak sie po 5 godzinach budze to jedyne o czym marze to spac dalej. Juz nie raz chcialem wlasnie cos takiego zrobic. Raz nawet nastawilem sobie budzik zebym sie przebudzil w polowie nocy. I zareagowalem tylko tym, ze budzik momentalnie wylaczylem i wszyskie "LDa i ooba" mialem w powazaniu :D . Tylko o tym zeby dalej spac myslalem.
  • 0

#4

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

szkoda że dla mnie zamknięcie oczu, zwłaszcza po 5 godzinach snu = zaśnięcie natychmiastowe :)


to staraj sie nie zasnac :P . ta metoda jest najlepsza bo wyjsc mozna w pare sekund.

Użytkownik ---- edytował ten post 09.03.2008 - 23:42

  • 0

#5

Ashwalker.
  • Postów: 91
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O lol... -.-

Klasyczne 4+1, co to rewolucja? ^ ^ Anyway źle opisałeś czekanie na wibracje: "nie otwieraj oczu" to stanowczo za mało opisane. Budząc się, najlepiej rano, nie wolno wybudzać się do końca, tylko po odzyskaniu świadomości pogłębić paraliż, a LD będzie na bank, na OBE trzeba by się nieco postarać, a samo wystąpienie wibracji temu się nie równa...

Pozdrawiam
  • 0

#6

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie. To jedna ze starszych metod, nic odkrywczego.
  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zawsze metod jest wiele. Z czasem każdy będzie miał swoją. Chcę tylko przypomnieć że W ten stan możemy wchodzić nie tylko wchodząc w stan snu, lub z niego wychodząc.
Można usiąść wygodnie w fotelu wejść w ten stan zaplanowawszy sobie podróż i .... w drogę. Czego i wszystkim życzę.
  • 0



#8

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o to , ze odkrywcza - do tych co mowia.

To , ze ty ja znasz nie znaczy ze wszyscy inni ja znaja.
  • 0

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne.
Ci co ją poznali, znają drogę. Masz całkowitą rację.
Masz rację również w tym, że ci którzy którzy jeszcze nie poznali ( nie rozpoznali ) mają to przed sobą.

Odkrywcami jesteśmy zawsze. Nawet jak już ktoś to zrobił przed nami. Odkryliśmy tą lub inną możliwość dla SIEBIE.
  • 0



#10

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz Cię jakiś uduchowiony miszcz zje żywcem za to że w OOBE wchodzisz bez medytacji

co rozumiesz darokrol poprzed 'medytacje' ? :)
  • 0

#11

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam swój sposób ale na paraliż senny ^^, i podobno z tego już blisko. Ale nie umiem strachu opanować za głośny pisk i słyszę cały czas jak ktoś coś do mnie mówi, ale u mnie wystarczy, że myślę o czymś przed snem... wczoraj w dzień 5 razy miałem paraliż a w nocy 2 ale boje się robić cokolwiek więcej...;/ wczoraj próbowałem i czułem silne wibracje i jak moje ciało się rusza chciałem złapać się za głowę ale nic nie czułem kto wie... xD
  • 0

#12

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie kumam te sposoby są na LD czy na oobe?
  • 0

#13

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz Cię jakiś uduchowiony miszcz zje żywcem za to że w OOBE wchodzisz bez medytacji

co rozumiesz darokrol poprzed 'medytacje' ? :)

rozwój jak wy to mówicie duszy i takie tam bzdety :)
  • 0

#14

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

boję się czegoś takiego ;/ strasznie chciałabym LD, ale ten lęk jest chyba silniejszy niż chęć.
  • 0

#15

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

boję się czegoś takiego ;/ strasznie chciałabym LD, ale ten lęk jest chyba silniejszy niż chęć.



mam podobnie jak ty :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych