Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie filmy polecacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaś polecam wszystkim film Mgła, na podstawie książki S. Kinga, wg mnie bardzo dobry, chociaz straszności po nim nie oczekujcie ;]

#17

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Filmy na podstawie powieści S. Kinga nie sa nigdy do prawdy przerażające. Mowią o normalnej amerykańskiej dziewczynie - "Carrie", o normalnym amerykanskim miasteczku - "Miasteczko Salem" i wiele innych tylułach mozna tu wspomnieć. Ale czemu są takie dobre? Bo wydarzena owe mogą odbywac się obok Nas. I to jest dobre w filmach na podstawie książek S. Kinga. Polecam też "Lśnienie", jest świetny.



#18

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miasteczko Salem ogladalem, muszę to Carrie luknąc ;] lubie powieści Kinga, a filmy na podstawie jego ksiazek nie są zle, wiec obejrze sobie ;]

#19

woytas77.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam "Straż nocna" ten filmik może nie jest to wielkie dzieło ale na pewno warte obejrzenia. Następny to " Egzorcysta : początek" też ciekawa pozycja
"Głosy" 1 i 2 część, "Niewidzialny" ciekawie opowiedziana historia.

Oczywiście dodam do tej kolekcji "Efekt motyla" , "Pojutrze" jak jesteś zapalonym graczem w strzelanki to obowiązkowo żeby sie nieźle pośmiać "Doom", dalej za ciosem idąc wszystkie częsci obcego chodź naj jest druga cześć dodam do tego obie części obcy kontra Predi. kilka filmów juz wcześniej wymieniono.

A dla tych co lubią seriale to podstawa "Jerycho", "Terminator- Kroniki Sary Connor"
całość Stargate walczę właśnie z końcówką 5 sezonu. "Milenium", "Threshold"

dodał bym jeszcze jakies gry ale to nie tutaj.

pozdr.

#20

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam całą twórczość Davida Finchera a zwłaszcza:

Fight Club

Dołączona grafika


Seven

Dołączona grafika



The Game

Dołączona grafika

Polecam również filmy Tima Burtona np. bardzo dobry Corpse Bride

Dołączona grafika


Jak na coś jeszcze wpadnę to potem napiszę :)

#21

Princess.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

The Rolling Stones w blasku świateł!
Byłam już na tym dwa razy i jeszcze pójdę. ;)
Stonesi + Martin Scorsese = mistrzostwo. Pokazano całą energię zespołu.
I co uważam za plus - dużo Keitha. :D Jego gra na gitarze, świetne teksty, papieros, zmarchy... To jest to! Kocham tego faceta. :) Btw cały czas komuś przeszkadza - od Micka po Buddy'ego Guy'a. ;)
Polecam wszystkich.

'Hey, Clinton! I'm bushed!'

#22

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie obejrzałem The Godfather II i polecam całą trylogie.



#23

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale miały być filmy, że tak powiem paranormalne. Po za tym Ojca Chrzestnego nie trzeba polecać. Przy okazji, to na filmweb zajmuje 1. miejsce.

Ja ostatnio oglądałem "numer 23" zainspirowany tematem, o tej liczbie [ http://www.paranorma...t...t=0&start=0 ]. Trzyma w napięciu.



#24

Princess.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No faktycznie. Zła tematyka.
Ale Stonesów niektórzy nazywają zombie, więc się liczy. :D
Btw, ostatnio każdy film określany jako horror mnie rozczarowuje. Np Mgła, Oko. Według mnie słabe.

#25

elodymek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda, ostatnie horrory poprostu nie są straszne :) Ja również polecam K-PAX i Mothman Prophecies. A odnśnie liczby 23, to chciałbym zobaczyć ten film. Pozdrawiam.

#26

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi sie spodobało ostatnio Resident Evil Zagłada czy jakoś tak :D
Całkiem niezłe spodziewałem się słabszego gniota :D

#27

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Dreamcatcher



The Fountain



The Mist


#28

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że już ktoś wspominał, ale ciągle jestem pod wrażeniem [a oglądałem z tydzień temu] "Jestem legendą". Chyba głównie za klimat jaki tworzy ten film. A tutaj coś dla tych co już obejrzeli, czyli alternatywna końcówka: http://pl.youtube.co...h?v=7pCpMRQfMzo



#29

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oglądałem film, powiem, że spodziewałem się czegoś lepszego. Klimat mnie trochę zawiódł, nie czułem tej ogromnej pustki, kiedy Will podróżował przez miasto. Poza tym motyw z ocalałą kobietą i 'głosem Boga' lekko naiwny. Pozdrawiam



#30

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja osobiście uwielbiam Indianę Jones'a, ale po przeczytaniu paru opinii aż się boję pójść na najnowszą część, bo oprócz kryształowej czaszki (szkoda, że nie powiedziano reżserowi i scenarzyście, że pochodzą z XIX wieku) mamy tam do czynienia z wybitnie alternatywną historią Majów, która mnie mierzi a na dodatek na końcu mamy bardzo paranormalne "coś" (nie chcę psuć niespodzianki w razie czego), co wg mnie psuje cały film. Choć pewnie ten pomysł przypadłby tutaj wielu osobom do gustu, więc Wam go polecam, a sobie... jeszcze nie wiem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych