Skocz do zawartości


Zdjęcie

Michigan : kolejne zdjęcie dziwnego obiektu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Michigan : kolejne zdjęcie dziwnego obiektu


W ostatnim czasie serwisy internetowe omawiające zjawisko UFO prezentowały serię dziwnych zdjęć przedstawiających obiekty nazywane oryginalnie „drone” (z tłumaczenia : obiekty/pojazdy bezzałogowe). Z dnia na dzień pojawiały się coraz to nowsze zdjęcia pochodzące z różnych części Świata. Przyszedł czas na kolejne zdjęcie, które zostanie poddane ocenie obserwatorów.

Miejscem obserwacji było Michigan. Pewien mężczyzna wraz z kobietą zaobserwowali dziwny obiekt w okolicy rzeki. Według świadków, obiekt zawisł nad rzeką na czas około 30 sekund (kręcąc się dookoła) a następnie zniknął. Żona świadka była bardzo wystraszona, ponieważ wiedziała, iż znajdują się 40 minut od miejsca docelowego. W związku z tym postanowili oni dobić do brzegu i dojść do siebie. Po krótkim czasie z uwagi na okoliczne owady (komary), para postanowiła kontynuować podróż.

Świadek zdążył zrobić jedno zdjęcie, zanim obiekt zniknął. Dziesięć sekund przed zniknięciem obiektu, „wypuścił on” inny, mniejszy okrągły obiekt, który zdawał się „wyskoczyć” z centrum pojazdu – w tym właśnie momencie żona świadka zaczęła krzyczeć aby ten uwiecznił ten moment na zdjęciu.

Dołączona grafika


Świadek do dziś dnia nie wie co to było, co więcej, nadal nie chce wiedzieć, ponieważ obserwacja ta była dla niego bardzo niecodzienna (straszna?). Świadek nie chce podawać nazwy rzeki, ponieważ w tej okoli znajduję się również jego miejsce zamieszkania (kabina/przyczepa).

Pokrewne tematy :

Probe – tajemniczy obiekt
http://www.paranorma...t...st&p=145296

Program CARET - Komercyjne Aplikacje Badające Pozaziemskie Technologie
http://www.paranorma...t...st&p=230668



Opracowanie/tłumaczenie : dj_cinex
Źródło: http://www.ufocasebook.com/ & MUFON submitter 9840

  • 0



#2

protois.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na moje oko to jest fake, obiekt nie odbija się w wodzie i jakoś tak nie naturalnie wygląda na tym niebie.
  • 0

#3

Mariner.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś widzialem temat w którym było zdjęcie podobnego obiektu tylke że o wiele lepsze i zdołu było widać napisy coś jak jakis starożytny język.
Lecz niestety nie pamietam nazwy tego tematu ale zdjęcia kapitalne.

Co do odbicia to on wydaje mi sie że jest bardziej nad lasem niz nad rzeka a na wodzie sa fale to tym bardziej moze nie byc odbicia.
A co do jego sztucznosci to tez wlasnie on mi sie wydaje jakis taki nie pasujacy.
Głownie rozmazane sa te dwa boczne jakby to nazwac...Skrzydla co moze swiadczyc o tym opisanym ruchu obrotowym.
  • 0

#4 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Heh... to wcale nie wygląda na prawdziwe zdjęcie :o Poza tym wg. mnie nie pokrywa się w opisem bo nie widać albo to coś mogło się kręcić. Zadziwiające jest jednak, że zdjęć podobnego obiektu z tego co napisał dj_cinex jest więcej i zostały zrobione w podobnym czasie. To nasuwa wątpliwość, czy to zdjęcie (zdjęcia) są prawdziwe czy to fake'i.
  • 0

#5

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam sie z poprzednikiem to bujda na resorach, nie ma odbicia. A nawet jak to nie jest fake, to nie wiem co to za UFO, może jakis model zdalnie sterowany...

Użytkownik +..... edytował ten post 08.03.2008 - 00:30

  • 0

#6

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie, nie ma odbicia, ale kto powiedział, że ufo musi takowe mieć :D ? Nie mniej jednak nie wygląda zbyt przekonująco.
  • 0

#7

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludzie sie zajarali blenderem to i wysyp zdjęć na serwisach internetowych - proste.
  • 0

#8

suez.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie można jednoznacznie powiedzieć ze to fake, jak dla mnie to zdjęcie może być prawdziwe - tzn bez żadnego fotomontażu, skoro My (ziemianie) wysyłamy sondy na inne planety to dlaczego inni nie mogą takich wysyłać na naszą planetę? chociaż widocznie ktoś ma bardziej rozwiniętą technologie
a poza tym obiekty tego typu mogą być podobne do siebie z tego samego powodu co np. nasze sondy - dzięki konstruowaniu nowszych modeli
  • 0

#9

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dziwnie ten obiekt wygladna tak nienaturalnie, nie ma odbicia i troche z tego co napisali świadkowie to że ten obiekt się kręcił, jestem ciekaw z jaką predkościa zakładając ze to nie fake
  • 0

#10

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie wygląda na bumerang, który w połowie lotu się rozpadł ;) . Choć w sumie dzisiejsze aparaty pozwalają zrobić zdjęcie prawie bez smug, więc mogło się to dość szybko kręcić.

Użytkownik dziadekkleofas edytował ten post 07.03.2008 - 16:01

  • 0

#11

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to nie jest FAKE ale nie na 100% ponieważ według mnie ludzie widzą UFO w nie dosłownym znaczeniu tego słowa , jak o to te " UFO " wygląda na latający talerz lub jakąś kulkę x| Jeśli jednak zdjęcie jest autentyczne to ciekawi mnie tylko co na celu miał ten mniejszy krąg ale cóż trzeba poczekać na eksepertyze tych obserwatorów itp. :P
  • 0

#12

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pingwin gdyby cała historia była prawdziwa to mniejszy krąg byłby zapewne czymś w rodzaju szybszego i zwrotniejszego statku "zwiadowcy" ;]
  • 0

#13

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm...ja bym był jednak ostrożny co do prawdziwości tego zdjęcia.Rozmazanie obiektu świadczy,że porusza się on z dużą prędkością.Ten pojazd wcale nie musi być dziełem jakiegoś utalentowanego grafika-to zdjęcie może być prawdziwe.Oczywiście wiarygodność zmniejsza fakt,że nagle wszyscy zaczynają widzieć takie obiekty.
  • 0



#14

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak chcecie pod tym kątem zobaczyć odbicie w wodzie.
  • 0

#15

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słusznie powiedziane Silent, jakim cudem miałoby być widoczne odbicie obiektu w wodzie, kiedy patrzymy pod takim kątem ???
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych