Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwóch Ojców :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
401 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do osob popierajacych kare smierci.
Jakimi ludzmi sami jestescie, skoro innych skazalibyscie na smierc? Az mi sie Brokeback Mountain przypomnialo. Brak mi slow.



#32

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko dlatego, że nie daje splamić Honoru moich pradziadów, którzy to w Powstaniu Styczniowym, w Wojnie Polsko-Bolszewickiej, w czasie II WŚ i za PRL walczyli o wolność, dostatek i sprawiedliwość waszą i naszą, muszę być faszystą czy nazistą?

Lekko oftopując, wolność, tu się zgodzę, ale gdzie się podziała sprawiedliwość i dostatek? Gdyby nie powstania, a Polska byłaby nadal pod zaborem, ja jako Wielkopolanin mówiłbym po niemiecku i uważał się za Niemca, i pewnie lepiej by mi sie żyło niż w "wolnej Polsce"

Ohooo! Lewaczki mają do prawicowców i chrześcijanin pretensje o to, że lewicowców często nazywa się komuchami.

Dziwisz się? Chrześcijanie i prawiczki (jednak lewaczki lepiej brzmi ;) ) też się obrażają jak ktoś ich przezywa.

Pit - nie porównuj walki o prawa wyborcze z walką o równouprawnienie pederastów! Ja osobiście jestem przeciwnikiem "władzy ludu"(demokracji), przeciwny też jestem pełnemu równouprawnieniu kobiet, co wynika nie z szowinizmu a raczej z troski o płeć piękną (nie licząc lesbijek i feministek)!

A ja jestem przeciwny w udzielaniu praw wyborczych nacjonalistom... Oczywiście, że nie jestem, choć ideologia nacjonalistyczna jest przeciwieństwem mojej, nie będę odmawiał im praw tylko dlatego, że "ja myślę inaczej, lepiej i prawdziwiej". Społeczeństwo składa się z różnych grup społecznych, które powinny żyć w zgodzie, ale niestety przez takich ludzi jak ty teoria Marksa o ciągłym konflikcie różnych grup jest prawdziwa.
Jestem za tym, żeby zalegalizować związki partnerskie dla osób homoseksualnych, nie małżeństwa, ale coś bardzo zbliżonego. Z adopcją dzieci przez takie pary wstrzymam się do ogłoszenia jednoznacznych wyników badań psychologów. Pamiętaj homoseksualizm nie równa się pedofilii, tak samo jak głęboka wiara nie jest równa fanatyzmowi.
P.S. Nadal nie przedstawiłeś mi badań, o które Cię prosiłem :) Badań na których oparłeś stwierdzenie, że prawie wszyscy homoseksualiści to pedofile.



#33

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko dlatego, że nie daje splamić Honoru moich pradziadów, którzy to w Powstaniu Styczniowym, w Wojnie Polsko-Bolszewickiej, w czasie II WŚ i za PRL walczyli o wolność, dostatek i sprawiedliwość waszą i naszą, muszę być faszystą czy nazistą?

co mi po dostatku i honorze?? mam wspaniały pomysł: dorośnijmy i zacznijmy walczyć z wojnami, wyzyskiem, nietolerancją i okrucieństwem, zamiast tępić XXX (wpisz najbardziej znienawidzoną grupę ludzi) w imię... właśnie, w imię czego?


Nadal nie przedstawiłeś mi badań, o które Cię prosiłem Badań na których oparłeś stwierdzenie, że prawie wszyscy homoseksualiści to pedofile.


ach.. Pit... i ich nie otrzymasz bo jest typ ludzi którzy nie mając argumentów opierają się na swoich nieobiektywnych przekonaniach :)

Użytkownik NO_NAME edytował ten post 06.03.2008 - 21:16


#34

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ksenofobia jest przestarzała, teraz bycie tolerancyjnym jest trendy.

Prześladowanie kogokolwiek we względu na rasę, wyznanie, orientacje seksualną, wiek, płeć itd. jest nieetyczne, a w niektórych przypadkach nawet karalne. Jeśli chcecie uśmiercić faceta, bo ogląda się za panami, a nie pannami, to wracajcie do klatek, bo nawet średnio wyszkolone małpy odróżniają to, co jest dobre, a co jest złe.

#35

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie tylko, że można się afiszować wszystkim, ale o homoseksualizmie nie mówmy za głośno bo jeszcze ktoś usłyszy. Do tego jak słyszę, że powinnam się tego wstydzić to nie wiem czy się śmiać czy w twarz takiej osobie przyłożyć.
A jak już słyszę, że wszyscy homo to pedofile i zoofile o co tam jeszcze file to mnie szlag trafia. To tak jak ja bym wszystkich katolików wsadziła do szufladki "ojciec rydzyk" bo przecież to też katolik, więc reszta jest pewnie taka sama.
A te śmieszne twierdzenia o tym wielkim odsetku zboczeń wśród homo bierzcie z jakiś lepszych źródeł niż okiem.pl, który notabene zamieścił tam "badania" Paula Camerona, który jest takim amerykańskim Leszkiem Bublem. Gada trzy po trzy i daje wyniki badań, których nie przeprowadził. Żałosne.

#36

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a ja zaczynam miec to wszystko *w d, poniewaz i tak takie dyskusje donikąd nie prowadza a tylko zjadaja transfer i nerwy.

*w głębokim poważaniu.
Edit: Tacita


#37

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh. homoseksualiści - mniejszość o większych prawach.
pozwolić im na ślub?... dać im dzieci?

skoro jesteście tacy tolerancyjni, to może nekrofilom i zoofilom też damy takie same prawa. już przecież się chrzci zwierzęta...

#38

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do homo, to dlaczego ma mi przeszkadzac fakt, ze dwie dorosle, w pelni tego swiadome chca byc ze soba? Jak beda chcieli, to beda miec dziecko na wychowaniu nawet, adopcja jako samotna osoba jest mozliwa.. Da Vinci tez byl gejem, ale co w zwiazku z tym?
A pedofile, rzadko sie zdarza, ze faceci sie slinia na widok jakis lolitek, albo zgwalcona zostaje bardzo mloda dziewczyna?

Użytkownik Tacita edytował ten post 07.03.2008 - 11:36


#39

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rikamaru!a może ty jesteś taki jak w "American Beauty", jak ten ojciec co tłukł syna za to że jest gejem a sam się nim okazał co ? :)

#40

Kellerman.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

karokrol zal twojej wypowiedzi. Cechuje sie ona tylko "najazdem" na Rikamaru. Ta wypowiedź nie ma nic zapewne wspólnego z rzeczywistością w tym co piszesz... Nie mniej jednak...
Wystarczy mi tyle, by stwierdzić ze masz troche lewackich poglądów.

Ale co do tematu.

Jezeli stwierdzacie co po niektórzy, że nie mają tam nic przeciwko, ze to, że tamto.
To teraz spójrzmy na to z drugiej strony.
Jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Zatem usiądźcie na miejscu dziecka, które jest adoptowane przez dwóch mężczyzn.
Uważacie, ze miłość jaką będą te dziecko otaczać dwaj faceci, będzie wystarczyła, by zmierzyć się z problemem ?
Problem polega na tym, iż inne dzieci (NIKT NIGDY NIE WYELIMINUJE CAŁKOWICIE NIETOLERANCJI - NIKT) będa dość wystarczająco się z niego nabijać, dokuczać, mało tego, dziecko dorośnie, stanie się w nastolatkiem, będzie miało taką i taką opinię, to uważacie, że bezpiecznie po ulicy będzie sobie chodzić ? Zawsze znajdą się tacy, którzy za takie coś, że ma dwóch ojców skarcą te dziecko. I tego nikt nie wyeliminuje całkowicie. To zawsze będzie. U nas w Polsce jest tego nie mało :] .
Takie dziecko wówczas kiedy jest gnębione psychicznie, fizycznie, jakkolwiek... na bank nie będzie szczęśliwe z tego faktu, że tak jest. I teraz są dwie opcje. Pierwsza, że mimo to będzie kochało przyszywanych "rodziców :mrgreen: ) (tak tak piszę to z ironią) i będzie z tym żyło i się nie martwiło. Druga opcja jest taka, że raczej albo się usamodzielni szybko i zmieni otoczenie na jak najdalsze, bądź popełni głupotę (samobójstwo, bądź inną czynność).

Są inne argumenty których nie chce mi się tu już przytaczać.
Argumenty można na różnej podstawie przytaczać, ja przytoczyłem od strony typowego psychologa. Inni potrafiliby jako doktorowie, jako historycy, ludzie zajmujący się etyką, itp że to nie jest normalny odruch bycie homoseksualistą. Sądzę że to co powyżej napisałem wystarczy.
Ale może też i nie wystarczyć - bo jak przekonać człowieka, by zmienił poglądy, skoro z tymi z którymi jest żyje długo i łatwiej mu żyć myśląc tak jak myśli, a nie prawidłowo ?

W każdym bądź razie... powinno się albo leczyć, albo do więzień ich wsadzać.

TAK JAK BYŁO WCZEŚNIEJ NAPISANE TU : BYCIE TOLERANCYJNYM JEST TRENDI :mrgreen:

Użytkownik Kellerman edytował ten post 07.03.2008 - 01:30


#41

Decadence.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już napisałam to, co Ty, w moim wcześniejszym poście. I nie widzę u Ciebie uzasadnienia, dla którego miałoby się: "albo leczyć, albo do więzień ich wsadzać." Nie wiem czy zauważyłeś, ale homoseksualiści w Polsce nie adoptują dzieci. Za co więc do więzień wsadzać? Nie rozumiem, co ma wynikać z Twojego postu.

#42

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W każdym bądź razie... powinno się albo leczyć, albo do więzień ich wsadzać.
TAK JAK BYŁO WCZEŚNIEJ NAPISANE TU : BYCIE TOLERANCYJNYM JEST TRENDI :mrgreen:


Nie musisz być trendi, wisi mi to, ale powiedz mi za co ty mnie chcesz do więzienia wsadzić? Bo mam dziewczynę, którą kocham, przyjaciół, którzy mnie rozumieją i rodzinę, która się ode mnie nie odwróciła bo mnie kocha? Bo nie lecę na facetów, bo nie chcę mieć dzieci (nawet tych adoptowanych), bo mam pracę, w której jakby nie patrzeć pomagam dzieciom, dorosłym, lekarzom, rodzinom itp? Bo nikogo nie krzywdzę? Czy ja w tym momencie łamię prawo? Czy popełniam jakąś straszną zbrodnię, czy ja kogoś tym krzywdzę? Nie wydaje mi się. Jakoś nikt z mojego otoczenia, a zapewniam cię, że wszyscy to praktycznie sami hetero nie dał mi do zrozumienia, że popełniam jakieś zło, nawet moja moherowa babcia.
Niestety takie buraki jak ty (dziękuję za warna) nie zrozumieją tego nigdy bo będą pieprzyć od rzeczy uważając się za nie wiadomo jakich znawców, choć nawet nie porozmawiali z żadnym gejem lub lesbijką. No, ale przecież nie będziesz z nimi gadał, bo każdy gej na pewno od razu będzie ci się chciał do tyłka dobrać. Żałosne.

#43

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIKT NIGDY NIE WYELIMINUJE CAŁKOWICIE NIETOLERANCJI - NIKT

jak dojde do wladzy to za brak tolerancji bedzie pudlo albo kara smierci. Dołączona grafika

W każdym bądź razie... powinno się albo leczyć, albo do więzień ich wsadzać.

nom, ale nietolerancyjnego prostaka nigdy nie wyleczysz, lepiej wrzucic go do wiezienia, zeby stal sie dla jakiegos nieogolonego faceta.. no wiecie kim.
jakby spolecznie nie bylo roznicy czy ktos chodzi z chlopakiem czy z dziewczyna to dzieci nie mialyby powodu do wysmiewania innych na tym punkcie. ale zawsze znajda sie buraki ktorzy pokaza dziecku, ze z takich sie smiac trzeba i pozniej dziecko to kopiuje.
jest przyklad na porzadna osobe homoseksualna, ktora popieram, bo sam znam dziewczyne ktora twierdzi, ze jest bi.. no i co ? to jedna z najfajniejszych i najporzadniejszych osob jakie znam.

BYCIE TOLERANCYJNYM JEST TRENDI

i bardzo dobrze, bo moze wkoncu w tym kraju bedzie bardziej normalnie, ale watpie jak widze takich jak Ty, kellerman

napisze ktos pewnie, ze mam lewackie komunistyczne antynarodowe satanistyczne anarchistyczne antyklerykalne antydragowe poglady. jesli tak, to takie wlasnie sa najlepsze Dołączona grafika

Użytkownik zak edytował ten post 07.03.2008 - 09:47


#44

grzesio_gdy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NA PEWNO nie powinien być czymś normalnym. To coś... obrzydliwego. Niezgodnego z naturą. I nie ma to nic wspólnego z religią. A parady równości... Nie. Może nie kara śmierci, ale przynajmniej niech się z tym nie afiszują!



100% poparcia!!,
rowniez jestem na calej linii przeciwny temu. tak wiem, "co za faszysta" :D . ciekawe ile teraz minusow dostane, za to ze nie mysle jak cale spoleczenstwo oglupione propaganda ze to jest normalne i dobre :D mam w dupie bycie trendi :)

#45

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kto chce pierwszy pójść na urlop i odpocząć nieco od forum za obrażanie innych użytkowników? Można dyskutować zachowując pewien poziom wypowiedzi. Proszę to mieć na uwadze.

Homo nie jest gorszy od hetero, jest po prostu inny. Znam osobiście 4 osoby homo i zupełnie nie obchodzi mnie co robią w łóżku, ani z kim. To normalni ludzie. Zapewniam.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych