Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwóch Ojców :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
401 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Przeglądając sobie ostatnio serwis YouTube, wpadłem na ten oto filmik:

http://www.youtube.c...66.net/item/628

Filmik zszokował mnie do głębi. Sama muzyczka jest całkiem melodyjna i szybko wpada w ucho, choć jej treść jest dość kontrowersyjna. Nie czuję się chrześcijaninem, nie wierze w Boga, piekło, niebo etc. etc. jednak jestem za tym, aby wartości chrześcijańskie były tymi,którymi powinniśmy kierować się w naszym życiu. Jestem za tym, aby homoseksualizm był karany więzieniem i karą śmierci włącznie.

A jakie są wasze opinie na temat homoseksualizmu?

Zapraszam do dyskusji!

Rikamaru!

#2

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm powinien być karany śmiercią, dobre. Weź idź sobie krzywdę zrób, proszę.

#3

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NA PEWNO nie powinien być czymś normalnym. To coś... obrzydliwego. Niezgodnego z naturą. I nie ma to nic wspólnego z religią. A parady równości... Nie. Może nie kara śmierci, ale przynajmniej niech się z tym nie afiszują!

#4

Valhalla.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie homoseksualizm jest dość często spotykany w przyrodzie.
ja nic nie mam do homoseksualistów. mają wolną wolę i sami tak wybrali.
dajcie im święty spokój.

#5

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pyziak, a może zamiast złorzeczenia, podzieliłbyś się z nami poglądami na temat pederastii? Niezaprzeczalnie większość pederastów to pedofile. Przykład na potwierdzenie mojej tezy: Lobby gejowskie w Holandii domaga się od tamtejszego rządu (a może raczej "nieżądu") obniżenia bariery przyzwolenia do 12 lat, a za parę lat do 10, 8 etc. Starzy, zgrzybiali pederaści chcą niszczyć dzieci, ich psychikę... To jest wg Ciebie normalne? Albo w Szkocji - lewacka dyrektorka pewnego szpitala zakazała używania w jego obrębie "homofobicznego" słowa... mama! Niedługo Nasze dzieci będą sie uczyć w szkołach czy nawet przedszkolach zalet "wal***a w pupę" i tego jaka ta pederastia jest cool! Lewicowość zniszczy nasz świat, nie żadni kosmici w 2012 czy kataklizmy tylko Lewicowość. Wartości takie jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Tradycja, Patriotyzm są kulą u nogi każdego lewaka. Ot co.

#6

CherubUltima.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dwóch ojców...To się po prostu w głowie nie mieści. Dziecko w takim modelu rodziny, jest przecież potępiane w szkole, na podwórku i będzie w przyszłości co strasznie odbija się na psychice. To jest nieludzkie i trzeba tępić homoseksualistów póki to jeszcze możliwe. Pod ścianę i rozstrzelać.

#7

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Własnie jest potepiane w szkole na podwórku przez takich ludzi jak TYYYY =) Trzeba sie zmienic to nie bedzie takich sytuacji. Homoseksualiści nie wybierali - oni się tacy urodzili - nie ma za co ich karać.

#8

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rikamari, ciebie to bym wsadzil razem z gejowskimi aktywistami do jednej rakiety i wyslal na slonce, mowisz ze nie jestes katolikiem, a wiekszosc katolow z ich pogladami na temat pedalow mogla by sie schowac przy tobie. Na smierc zasluguja ludzie tacy jak ty! Ciekawe gdyby twoj syn byl gejem, utpil bys go? Przemysl to co piszesz, bo czlowiekowi sie smutno robi jak ludzie potrafia byc odrazajacy. Pederasci sa chorzy na swoj sposob, ale np ludzi z hivem sie nie zabija, wiec dlaczego akurat pedalow? Fakt, ze nie powinni prawa posiadac dzieci, ani adopcji, poniewaz wtedy bedzie sie im dziala krzywda.

#9

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie dziękuje za ciepłe słowa. Co zaś się tyczy reszty, hmm, osób z wirusem HIV się nie zabija, gdyż nie biegają One po miastach, nie organizują parad, nie chcą zarażać innych ludzi swoją choroba. Niedawno było w TV o Murzynie, który zarażał perfidnie i z premedytacją Polki wirusem HIV. IMO powinni go powiesić za zrujnowanie życia 12 kobietom. Młodym kobietom, które mogły w przyszłości założyć rodziny, mieć dzieci etc. etc. Widziałeś kiedyś taką paradę np. w Warszawie? Nie? No właśnie. Jeśli pederaści chcą sobie pedałować to Państwo Polskie może im zafundować bilet za granicę w jedną stronę.

#10

Decadence.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam nic do homoseksualizmu. Nie moja sprawa kto z kim sypia. Aczkolwiek jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, to będę się musiała sprzeciwić z dwóch powodów:
1. cholera wie jak to podziała na psychikę dziecka (wzorzec własnej rodziny w przyszłości, identyfikacja z jednym z rodziców itp.)
2. nasze społeczeństwo jest zbyt nietolerancyjne i dziecko na start jest narażone na odrzucenie
Aczkolwiek jak już powiedziałam, do sypialni nikomu nie będę zaglądać. Ludzie mają wolną wolę i nikt z zewnątrz nie powinien wiedzieć co jest dla nich lepsze! Zresztą nie tylko w tej sytuacji ludzie chcą za wszelką cenę zmieniać innych pod własne poglądy :/
A jeśli chodzi o homoseksualistów w historii, to kiedyś zostawali oni szamanami i wpływowymi ludźmi (patrz: np. Aborygeni).

A to stwierdzenie o karach śmierci dla homoseksualistów jest conajmniej śmieszne. To tak jakby wsadzać ludzi do więzienia za to, że uprawiają seks oralny. W ogóle skrajnie wrogie postawy są podobno podświadomym wypieraniem swoich skłonności :devil:

#11

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego mowie o gejowskich aktywistach, znam jednego geja, ktory jest zazenowany tymi wszystkimi paradami pajacow. Niestety tacy jak ty wrzucaja "cichych" pedalow, ktorzy sa jacy sa, ale chca sie dostosowac do panujacych regol i zyc w pokoju, dojednego worka z klaunami z cyrku zwanego parada rownosci.

#12

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rikamaru! na pewno taki śmieć jak ty nie będzie decydował czy ktoś ma mieszkać w naszym kraju czy nie, każdy ma prawo mieszkać gdzie chce i mieć poglądy jakie chce, nie porównuj zarażania HIV do homoseksualizmu bo tym drugim nie można się zarazić, parady na pewno nie służą temu żeby ludzie zostawali homoseksualistami, pewnie takie prawicowo katolickie coś jak ty tego nie zrozumie, prędzej powinno sie wypędzić z kraju takich wszechpolaczków jak ty...

co do samego nagrania to może ono szokować, ale pamiętajcie że Holandia to daleko bardziej tolerancyjny kraj niż nasz, na pewno w szkole nie śmieją się z takich dzieci, no chyba że do szkół chodzą dzieci polskich emigrantów a te jak wiadomo są wychowywane jak Rikamaru! czyli zniszczyć wszystko co jest inne, zanim w Holandii przyznano homoseksualistom prawo do wychowywania dzieci myślicie że nikt nie robił badań ? myślicie że gdyby Holendrzy byli takimi prostakami jak większość Polaków to pozwolono by na to ?

śmieszycie mnie, lepiej nie wypowiadajcie się gdzieś na zagranicznych forach, a przynajmniej nie piszcie że jesteście z Polski bo mi wstyd za takich kretynów

P.S. z góry dziękuję za warna :D

Użytkownik darokrol edytował ten post 06.03.2008 - 13:05


#13

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko dlatego, że coś kiedyś istniało i było powszechnie akceptowane, musi być akceptowane i dziś? Pederastia była powszechna w starożytnej Grecji, choć teraz jest zakazana (i dobrze). Darokrol, piszesz, że Holandia to tolerancyjny kraj. Okey, ale zobacz do czego ją ta tolerancja doprowadziła! Kraje Europejskie wyludniają się, giną po części dzięki akcjom typu "HETERO jest Okey, ale HOMO jest lepsze". W dzisiejszych czasach być chrześcijaninem i do tego osobą białą, głownie w krajach zachodnich zaczyna być wstydem. Idąc waszym tokiem myślenia, czyli Twoim i osób popierających pederastię, zalegalizujmy zoofilię(wszak chłop bardzo kocha swoją krowę a i Ona jest mu wdzięczna za pożywienie i schronienie), nekrofilię (w ramach przygotowania do zawodu grabarza) wtedy będzie naprawde fajnie, kolorowo, tolerancyjnie, "Europejsko", i w ogóle GIT!

"Nie moja sprawa kto z kim sypia." Gdyby te zboczki siedziały ze swoimi fantazjami w domach, nie szerząc degeneracji to i ja bym do nich nic nie miał.

PS: Nie jestem żadnych wszechpolakiem ani czymś innym! Poza tym gratuluje warna! ;/

#14

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi panie Rikmaru! alias Brak-Tolerancji...

Homoseksualizm jest tylko uwarunkowaniem genetycznym wspieranym przeżyciami z dzieciństwa, nie chorobą... Zoofila i nekrofilia za to chorobami są.

Powiedz mi tylko, co zamiast psucia (CZASAMI) zmysłów estetycznych na ulicy ci biedni homoseksualiści Ci robią? Tak bardzo boisz się, że zdominują świat? Nie zrobią tego tylko wtedy, jeśli damy ich trochę więcej wolności.

Sam nie popieram kolesi od parad równości, ale ja wolę patrzeć obiektywnie.

"HETERO jest Okey, ale HOMO jest lepsze"


Takich akcji w krajach tolerancyjnych nie ma, o. Większość homoseksualistów uznaje się za równych hetero, a nie lepszych, co z resztą jest prawdą, bo oni niczym nam winni nie są.

A swojego polskiego pochodzenia wstydzę się właśnie za:
- dresiarzy,
- skinów,
- agresywniejszych metali,
- i właśnie z powodu takich NIETOLERANCYJNYCH ŚWIŃ jak Ty...

(Co tam, mogę dostać warna, pfff... Ale teraz już nie zdzierżyłem...)

#15

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe gdzie widziałeś akcję "HETERO jest Okey, ale HOMO jest lepsze" ? ja z parad równości widzę tylko to że to taka sama miłość jak u hetero
W Holandii przyrost naturalny jest ciągle dodatni, a to że liczba ludności w całej europie zaczęła spadać to może dlatego że wiemy co to antykoncepcja ? :)
a być chrześcijaninem to oczywiście wstyd i bardzo słusznie, cały świat patrzy na nas jak na idiotów ze średniowiecza
co do zoofilii to nie jest jakoś specjalnie zakazana, o ile zwierzęciu nie stanie się krzywda można bzykać kózkę :D
a nekrofilia to całkiem co innego, to już jakby gwałt bo bez zgody partnera ;)
zresztą co ty znowu porównujesz, ile razy wam trzeba tłumaczyć że homoseksualizm to co innego niż zboczenie, nie da się go wyleczyć a zboczenia jednak można, po co piszę, i tak nie zrozumiesz...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych