Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem bezradny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#16

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niechce wychwalac Niemiec ale niepozwole by ktoś je obrażał, co do tego ducha,nawet niewiem skąd on sie wziął umarli tu to tylko moji bliscy, którzy mieli jakąś sympatie do mnie,dziadek nigdy nie wykazywał wstrentu do niemiec przecież za nie walczył a z kolei moja babcia to zagorzały patriota :) jedyne co to ten ich syn ale wątpie jakieś sugestie?

Fajnie... może jestem przewrażliwiony ale przed chwilą spadła mi sygnatura Heimwehr Danzig i już sie źle czuje
  • 0

#17

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm... to napewno nie zmarli których znasz... mógł to być duch który poprostu przyszedł i akurat nie spodobało mu sie twoje hobby lub duch który jest związany z jednym z twoich eksponatów... czyli możesz mieć nawiedzony przedmiot :P
  • 0

#18

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe...nawiedzony przedmiot wydaje sie byc śmieszny ALE faktycznie to są oryginalne eksponaty
  • 0

#19

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewno tak,ale bez egzorcysty się ducha nie pozbędziesz,chyba że nie jest od tak dokuczliwy że można z nim żyć xD

Użytkownik M.a.g.d.a edytował ten post 29.02.2008 - 19:08

  • 0

#20

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz dla niektórych równie śmiesznym może być to że masz ducha ;] ... ja bym głównie przyjżał sie odznaczeniom w twojej kolekcji lub (jeśli posiadasz) jakimś ozdobą np. sygnetom, klamrą, pierścionkami i takimi tam
  • 0

#21

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciagle słysze jak ktoś puka do drzwi i mówie zdenerwowany do siostry OTWÓRZ TE DRZWI NIESŁYSZYSZ ŻE KTOŚ PUKA? a na to siostra powaliło cie? nikt nie puka,to samo dzieje sie z domofonem


i tu masz odpowiedz
wszystko odbywa sie jedynie w twojej glowie
uroiles sobie jakies duch i stad twoje przewidzenia i omamy sluchowe


O kurczę. :|
http://pl.wikipedia....ki/Schizofrenia
  • 0

#22

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe koniecznie musi to być Schizofrenia,przecież są takie wypadki że na prawdę duch jest w mieszkaniu,jego siorstra może nie słyszeć pukania,bo duch objawia się tylko Dolasowi,takie przypadki przecież były
  • 0

#23

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz dla niektórych równie śmiesznym może być to że masz ducha ;] ... ja bym głównie przyjżał sie odznaczeniom w twojej kolekcji lub (jeśli posiadasz) jakimś ozdobą np. sygnetom, klamrą, pierścionkami i takimi tam


Jusz dzis chciałem porobic zdjęcia lecz bateria padła

ciagle słysze jak ktoś puka do drzwi i mówie zdenerwowany do siostry OTWÓRZ TE DRZWI NIESŁYSZYSZ ŻE KTOŚ PUKA? a na to siostra powaliło cie? nikt nie puka,to samo dzieje sie z domofonem


i tu masz odpowiedz
wszystko odbywa sie jedynie w twojej glowie
uroiles sobie jakies duch i stad twoje przewidzenia i omamy sluchowe


O kurczę. :|
http://pl.wikipedia....ki/Schizofrenia


Wariatem nie jestem, słyszalne to było tak samo jak np mama by ci onznajmiła że jest obiad
  • 0

#24

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też raz słyszałam pukanie w okno i byłam pewna że to nie są schizy,niektórzy ludzie nie słyszą tych głosów ale po prostu według mnie w twoim domu jest duch a pukanie nie jest stworem twojej wyobraźni czy czymś innym
  • 0

#25

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe koniecznie musi to być Schizofrenia,przecież są takie wypadki że na prawdę duch jest w mieszkaniu,jego siorstra może nie słyszeć pukania,bo duch objawia się tylko Dolasowi,takie przypadki przecież były


Pewnie, że były - w opowieściach. ;) Nie neguję, ale jeśli się dzieje coś dziwnego, to należy brać pod uwagę wszystkie możliwości.

słyszalne to było tak samo jak np mama by ci onznajmiła że jest obiad

No. :)

też raz słyszałam pukanie w okno i byłam pewna że to nie są schizy,niektórzy ludzie nie słyszą tych głosów

Gałązka, kamyczek, ptak, owad... Szósty Zmysł?
  • 0

#26

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tka,kamyczek obija się o okno o 3 w nocy x| ,ptak-a w nocy jakieś latają?owad,by nawet nie było słychać,koło mnie nie rosną żadne drzewa,żeby powiedzieć że to był duch,najpierw trzeba uwierzyć
  • 0

#27

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde ludzie i to ma byc forum o rzeczach paranormalnych? Każdy szuka wyjasnienia (oczywiście tego "nałukoweko") i te wasze odpowiedzi są głupie tak walenie kamyczka o szybe ciekawe jak? komuś przyszedło do głowy żucac kamyczkiem w szybe o 3 w nocy?
  • 0

#28

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś musiał być nieźle wypity żeby rzucać kamieniami w szybę,niezbyt pamiętam ale chyba 3 razy to usłyszałam,właśnie każdy szuka wyjaśnienia,oczywiście niektórzy zrobią sobie orby na photoshopie i robią sensacje ==,ale w niektóre historie trzeba uwierzyć
  • 0

#29

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tka,kamyczek obija się o okno o 3 w nocy x| ,ptak-a w nocy jakieś latają?owad,by nawet nie było słychać,koło mnie nie rosną żadne drzewa,żeby powiedzieć że to był duch,najpierw trzeba uwierzyć


Szerszenie dosyć głośno obijają się o szyby.

Założę się, że to był nietoperz!
Dołączona grafika

Masz całkowitą rację - najpierw trzeba uwierzyć. Kiedyś pewien stary facet, Arystoteles bodajże, podzielił prawdę na kilka definicji i jedną z nich było właśnie stwierdzenie, że jeśli w coś wierzymy, to to jest prawdą - niekoniecznie tą prawdziwą. :))

Kurde ludzie i to ma byc forum o rzeczach paranormalnych? Każdy szuka wyjasnienia (oczywiście tego "nałukoweko") i te wasze odpowiedzi są głupie tak walenie kamyczka o szybe ciekawe jak? komuś przyszedło do głowy żucac kamyczkiem w szybe o 3 w nocy?

Tobie by się przydało przyszedło do głowy sięgnąć po słownik.

Pewnie, jestem złą osobą, bo nie wierzę w twoją historię. Karmienie papką nie jest przekonujące.

Czym chcesz tłumaczyć zjawiska paranormalne, jak nie "nałuką"?
  • 0

#30

xyz990.
  • Postów: 40
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To proste jak drut, oddaj te rzeczy które tak interesują ducha,duchy (oddaj stąd skąd wźięłeś)
Mój kolega miał podobny problem z duchem kolegi bo miał jego gazety, plakaty (znanych piłkarzy,znanych ludzi w dziedzinie piłki nożnej itp mniejsza z tym) które zbierał przez ładnych parę lat. Oddał gazety
(dla jego mamy), potem ona położyła do jego pokoju i problem ustał. Ja na Twoim miejscu oddał bym to po prostu do muzeum.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych