Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem bezradny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,chciałbym opowiedziec moją historie jednocześnie prosząc o rade

Na początek troche historii

Jestem młodym człowiekiem interesującym sie 2 wojną światową,mam korzenie i krew germańska,chodze z wykrywaczem po lasach,eksploruje bunkry,opuszcznone budynki itp
Posiadam bogatą kolekcje militarną typu mundury,klamry,odznaczenia,hełmy i czapki troche stuffu z ziemi.
Kiedy byłem mały byłem bardzo inny od mojich rówieśników,zawsze ciągneło mnie do starszych ludzi kiedy inni mówili że dziadkowie przynudzają ja zawsze sie wzburzałem i szedłem do mojego dziadka który 60 lat temu służył w waffen-ss zaliczył pare frontów miedzy innymi Włochy,Polska,Rosja i często do niego zaglądałem i pytałem dziadek jak to było tam i tam,Bogaciłem moją wiedze przez czytanie książek i Internetowych portali,później kupiłem wykrywacz i odwiedzałem często allegro,Ponieważ iż jestem krwi germańskiej,więcej mam rzeczy niemieckich z wiadomego powodu...

A teraz do sprawy z duchami

Moja pierwsza stycznośc z duchami rozpoczeła sie jak miałem 6 lat, z kolegami wywoływaliśmy duchy itp (teraz opowiem co zapamietałem nie wiem ile w tym wiarygodności ponieważ miałem wtedy 6 lat ) no to zaczeło sie tak,przyszliszmy do starej komórki kolega poszedł (jak pamiętam) po klucze,i chyba bo biblie czy coś niepamietam no i zaczeło sie,po 30 minutach "zabawy" zaczeło sie na ostro,drzwi trzasneły,zgasło światło zrobiło sie dziwnie zimno (było wtedy lato) jako iż byliśmy mali wybiegliśmy z krzykiem,byliśmy sporo posiniaczeni,było ciemno i panika każdy sie obijał o kogoś inny sie wypierdzielił

Czasy teraźniejsze

Mieszkam w bloku,zmarły tutaj 3 osoby,mój dziadek, moja babcia , no i ich syn który ich bił ,przychodził pijany burdy w domu były, pijaństwa itp wkońcu dziadek zmarł na raka serca babcia też a ich syn zmarł bo zamarzł gdzieś w jakiejś melinie, moja mama odzyskała mieszkanie i mieszkamy tu do dziś.Problem z duchami dotknął mnie tyg temu kiedy rodzice poszli do znajomych, siostra na jakiejś imprezie, no to zaczełem przegladac sobie stronki, nawet tą i inne o paranormalnych, było spokojnie słuchałem sobie rammsteina kiedy usłyszałem kroki (odkad mieszkam je słysze i widze jakieś dziwne kształty przypominające humanoidalne stworzenie,Przywykłem do tego i nierobie sobie z tego jakiś wiekszych rozterek) Pomyślałem że znowu ktoś se chodzi po domu, czyli poprostu to zignorowałem, chyba duch sie wkurzył że go olewam, po kilku minutach słyszałem niezły trzask w kuchni, teraz to sie wystraszyłem ,wziełem nóż (w tym przypadku bagnet) zawsze czułem sie pewniej i bezpieczniej z bronia, kroczyłem ku kuchni i zobaczyłem talerze w umywalce i połamany chwyt plastikowy od suszarki na naczynia, pomyślałęm że to przypadek, naprawiłem usterke i poszedłem znowu na komputer, kurde znowu coś chodzi teraz głośniej i słyszałem denerwujące pukanie, Bałem sie wkońcuu pomyślałem że robie z siebie ciotę i że boje sie pie**** "czegoś" który mnie denerwuje, wkońcu się zebrałem i stanowczym głosem powiedziałęm DOŚC TEGO KU**A wziełem coś co było pod ręką i zaszarżowałem do salonu, jak zwykle nikogo nie było, wkońcu pospadały mi moje fanty z tego co zauważyłem były to przedmioty które zawierały sygnature swastyki inne rosyjskie czy polskie były nieruszone,zpanikowałem niewiedziałem co sie dzieje, zadzwoniłem zdesperowany do matki, przyjechali i sie uspokojiło, spac poszedłem dopiero po 3 nad ranem....

Od tego czasu, słychac dziwne odgłosy i widac dziwne postacie

Niewiem co robic, jakieś porady?
  • 0

#2

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej by było żebyś wezwał egzorcystę bo chyba nic innego Ci nie pomoże
  • 0

#3

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej by było żebyś wezwał egzorcystę bo chyba nic innego Ci nie pomoże


Mam nadzieje że nie jest aż tak źle żeby wzywac egzorcyste
  • 0

#4

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

odkad mieszkam je słysze i widze jakieś dziwne kształty przypominające humanoidalne stworzenie,Przywykłem do tego i nierobie sobie z tego jakiś wiekszych rozterek

Od tego czasu, słychac dziwne odgłosy i widac dziwne postacie

To najpierw piszesz, że już się zdążyłeś przyzwyczaić do tych postaci, a później, że pojawiły się od tego wieczora tydzień temu?
Do tego chyba nie będę sam, jeśli powiem, że takie klęcie na duchy i rzucanie się na nie z bagnetem jest zachowaniem... nietypowym.
Jakoś Ci nie wierzę.
  • 0

#5

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej by było żebyś wezwał egzorcystę bo chyba nic innego Ci nie pomoże



Myslisz, ze taki egzorcysta przychodzi na kazde zawolanie? >.>
  • 0



#6

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jeśli słyszysz ciągle jakby ktoś Ci chodził po domu rzeczy Ci spadają i jeśli to "duch" to inaczej się nie da podobna sytuacja była w mojej rodzinie wezwali egzorcystę i "duch" znikł
  • 0

#7

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że nie jest aż tak źle żeby wzywac egzorcyste


Ta, tłumacz se, tłumacz. "Ojeju no, ja tak długo nie siedzę wcale przed kompem", "Oj no, jeden papierosik nie zaszkodzi", "Eee, ten ból pleców to pewnie reumatyzm", "Oj tam, ten ból głowy sam minie", ostatnie słowa przed śmiercią. Czasem pozytywne myślenie się nie sprawdza. :)
  • 0

#8

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej by było żebyś wezwał egzorcystę bo chyba nic innego Ci nie pomoże



Myslisz, ze taki egzorcysta przychodzi na kazde zawolanie? >.>


Myślę że tak wystarczy iść do kościoła poradzić się księdza a on na pewno z jakimś się skontaktuje
  • 0

#9

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odkad mieszkam je słysze i widze jakieś dziwne kształty przypominające humanoidalne stworzenie,Przywykłem do tego i nierobie sobie z tego jakiś wiekszych rozterek

Od tego czasu, słychac dziwne odgłosy i widac dziwne postacie

To najpierw piszesz, że już się zdążyłeś przyzwyczaić do tych postaci, a później, że pojawiły się od tego wieczora tydzień temu?
Do tego chyba nie będę sam, jeśli powiem, że takie klęcie na duchy i rzucanie się na nie z bagnetem jest zachowaniem... nietypowym.
Jakoś Ci nie wierzę.


Sorki nie sprecyzowałem dokładnie,Od tamtego dnia wszystko sie nasiliło i wtedy słyszałem tylko kroki a teraz pukania,"zamglone rozmowy", ciagle słysze jak ktoś puka do drzwi i mówie zdenerwowany do siostry OTWÓRZ TE DRZWI NIESŁYSZYSZ ŻE KTOŚ PUKA? a na to siostra powaliło cie? nikt nie puka,to samo dzieje sie z domofonem
  • 0

#10

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę że tak wystarczy iść do kościoła poradzić się księdza a on na pewno z jakimś się skontaktuje



To jedynie ksiadz moze przyjsc i poswiecic Twoj dom, ale nie egzorcysta.
Aby przyszedl ksiadz egzorcysta, musza byc dowody na to, ze dom jest naprawde nawiedzany. Oczywiscie musi on jeszcze otrzymac zgode od KK na odprawienie egzorcyzmow.



EDIT:
@down
Naprawde, malo inteligentna odpowiedz

Użytkownik Bomaw edytował ten post 29.02.2008 - 18:13

  • 0



#11

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie duch sie wkurzyl o te sfastyki (przeciez ty jestes od hitlerowcow!)

sprobuj znalesc tego ducha i sprobowac z nim pogadac, ale najwazniejsze zebys sie go nie bał!

czaisz?
pzdr.
  • 0

#12

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie duch sie wkurzyl o te sfastyki (przeciez ty jestes od hitlerowcow!)

sprobuj znalesc tego ducha i sprobowac z nim pogadac, ale najwazniejsze zebys sie go nie bał!

czaisz?
pzdr.


Nierozumiem, zazywasz mnie hitlerowcem? że jestem od hitlerowców? To dyskryminacja Niemcy to wspaniały kraj już bardziej można sie przypierdzielic do polski

Co do tego gadania z duchem, niby jak ja mam to zrobic? chodzi wam o taką tabliczke ouija?

Użytkownik Dolas edytował ten post 29.02.2008 - 18:28

  • 0

#13

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ciagle słysze jak ktoś puka do drzwi i mówie zdenerwowany do siostry OTWÓRZ TE DRZWI NIESŁYSZYSZ ŻE KTOŚ PUKA? a na to siostra powaliło cie? nikt nie puka,to samo dzieje sie z domofonem


i tu masz odpowiedz
wszystko odbywa sie jedynie w twojej glowie
uroiles sobie jakies duch i stad twoje przewidzenia i omamy sluchowe
  • 0

#14

Dolas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem niewiem, moge sie zgodzic że te pukanie, i widzenie to złudzenia itp ale ta suszarka na naczynia i moje fanty to dam głowe obciąc ze to widzialem
  • 0

#15

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli to duch to ci z nim nie pójdzie wychwalając Niemcy... nie że mam coś do Niemiec (ładny kraj prawie zawsze tam na wakacje jeżdże) ale jeśli porozwalał ci tylko sfastyki to mamy tu jakąś wojenną ofiare której nie spodobało sie że zatrzymujesz dawne własności hitlerowców... oczywiście jeśli to prawda i nie masz (wspomnianych wcześniej) omamów słuchowych itp.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych