Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olbrzymia brygada obiektów UFO nad Nowym Yorkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wygląda na prawdziwy,to według mnie nie jest UFO,tylko jakaś ina rzecz
  • 0

#32

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Faktycznie, po 7 razie oglądania tego również stwierdzam fakt, że to był ptak pod koniec filmiku - mimo wszystko, gdzie ptak a gdzie "balony". Te obiekty małe nie są. Nie ma opcji żeby to były fejki - przynajmniej srebrzyste kule na niebieskim niebie. Praca kamery przede wszystkim jest dowodem na to to nie sciema - czesto gubi ostrośc, łapie ostrośc na przykład na kablach - wtedy obiekt jest niewyraźny i na odwró. Musiałby się naprawdę sporo SPORO napracować zeby tak idealnie dopracować fejkowy filmik. Jeżeli cos sie dzieje niedalego tego goscia to wiadomo ze nakreci sporo tych filmików i powrzuca nawet dzień po dniu. To ze video zostało dodane np. 20 october, to nie znaczy ze 5 filmów zostało jednego dnia nakreconych. Te filmy są na 99,9% autentyczne - nie wiadomo czy to balony, kosmici, sondy wojskowe, nowa broń czy jeszcze coś innego - jest to prawdziwe, ręczę za to głową. Zresztą sprawdzcie tego kolesia - koles przywołuje modlitwą jeden z takich obiektów o_O

http://www.break.com...ing_object.html


Nie wygląda na prawdziwy,to według mnie nie jest UFO,tylko jakaś ina rzecz


UFO - Unidentified flying object - niezydentyfikowany obiekt latający
Skoro piszesz, że jest to jakaś inna rzecz a nie wiesz co to jest - to wciaż jest to UFO.
Pewnie chodziło Ci o to że to nie sa kosmici - ale nikt tego tutaj nie powiedział. To UFO.

Użytkownik apo5 edytował ten post 29.02.2008 - 14:47

  • 0

#33

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skorą w pobliżu miejsca zamieszkania tego gościa od 5 miesięcy (5 miesięcy temu wrzucił pierwszy filmik) latają sobie kosmici, to już dawno zainteresowała by się tym jakaś telewizja, choćby ten debilny Fox.
  • 0

#34

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz że to kosmici?
  • 0

#35

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie,telewizja,internet od razu by się tym zajęła,a więc po pierwsze nie zbyt wygląda to na UFo po drugie nic o tym nie wie telewizja/internet,po prostu 'UFO' zrobione z ptaków,balonów czy czegoś tam jeszcze
  • 0

#36

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to kosmici. Część wypowiedzi o zainteresowaniu się tym przez kogokolwiek świadomie pominąłeś? Gdyby to na prawdę było coś niezwykłego, to ktoś by się zainteresował.
  • 0

#37

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co tu komentować? Czy to ja decyduję o tym co ma się pojawić w fox news a co nie? A może to jakiś projekt rządowy i nie mają zamiaru tego pokazywać? Czy teleekspres się zainteresował zdjęciami ufo ze Zdanów? A może TVN? Czy ten dzieciak wogóle poinformował kogokolwiek o tym co się dzieje na niebie w bronxie?
No stary - to że w telewizji nie pokazują nic o obiektach latających po niebie nie jest tutaj wyznacznikiem - czy ktokolwiek pokazywał konferencję Jamie Maussana w TV? Jakiejkolwiek na świecie? Przeciez tyle ciekawych dowodów tam się pojawiło. Telewizja się nie zajmuje takim sprawami a powinna imao.


No właśnie,telewizja,internet od razu by się tym zajęła

No przeciez w internecie ten film jest dostepny to jak ma się tym internet zając...chodziło Ci chyba o jakis portal informacyjny. Biorąc pod uwagę że wiadomości o niezydentyfikowanych obiektach latających pojawiają się na wortalach moze raz na rok - nie liczyłbym na przeczytanie o ufo na interii, onecie czy tez wirtualnej polsce.

'UFO' zrobione z ptaków,balonów czy czegoś tam jeszcze

Jezeli niezydentyfikowany obiekt latający jest zrobiony z balonów to nie jest juz niezydentyfikowany - zapoznaj się z definicją UFO a potem zabieraj głos w temacie bo trochę mieszasz :>

Użytkownik apo5 edytował ten post 29.02.2008 - 15:22

  • 0

#38

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film przedstawiający UFo na żyłce. IMO! -> http://pl.youtube.co...h?v=FHWz3uSJwHA

Komentarz o libacji był do filmiku który zapodałeś - ja tam nie widze obiektu który się kołysze - widzę tylko trzęsącą się łapę. Obiekt leci cały czas prosto.

W tym momencie widać wyraźnie czarny spód.
Dołączona grafika
W chwilę później:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Operujący kamerką zjeżdża w dół, a gdy powraca na miejsce, nic nie ma, żadnego UFO. To tylko jeszcze mój sceptycyzm pogłębia co do tego nagrania, jest to wystarczająco dużo czasu, żeby UFO podciągnąć do góry i "znikło...".
Dla mnie to jest oczywiste, że to fake, jak reszta nagrań tego usera yt.
Podchodzę do tego z dużym dystansem i naprawdę śmieszy mnie twój fanatyzm.

Twoim braku wiadomości na temat kręcenia najprostszych filmów jaką kolwiek kamerą czy też aparatem.

1) Kiedyś było sporo UFO na żyłkach, że też przytoczę TEN przykład. Do tego stoi na o wiele wyższym poziomie niż ten, który komentuję.
2) Niepoważny, tak jak całe nagranie.

Więc jak możesz być krytykiem i komentować cokolwiek jeśli brakuje Ci podstawowych informacji z dziedziny filmowania.

A ty jesteś takim znawcą? Cały czas komentujesz moje zarzuty pisane naprędce "nie znasz się". Posiadasz wiedzę, która mi udowodni, że ten film jest autentyczny? Dobij mnie!

Zdjęcia i filmy które zapodałem to miał być przykład tego, że obiekty blizniaczo podobne do tych znad nowego yorku to nie żadna nowość i są obserwowane również w innych cześciach świata - ale widzę, że nie ogarnąłeś tematu bo dla Ciebie wszystko to fake

1) Bliżniaczo podobne? We wszystkich występują białe punkty, ale na tym się kończą. Poza tym, dałeś ZDJĘCIA, a nie FILMY.
2) Są obserwowane również w innych częściach świata? Podaj źródła, nagrania, czas, miejsce, jakieś fachowe analizy. A nie dajesz same fotki.

Nie mam 16 lat tak jak niedoświadczony Mojo

Doświadczony, tzn. wierzący w takie kiepskie nagrania od człowieka, który z szybkością karabinu maszynowego wypluwa na yt kolejne nagrania UFO? Do tego z tego samego rejonu? Fanatycznie broniącego ich niepotwierdzonej autentyczności, samemu nie potrafiąc wysilić się i samemu zanalizować film, tylko "Ohmygawnd, this's ufo!!!!"

1. mogly to być balony - wiadomo, w nowym yorku różne rzeczy się dzieją, parady itd. Amerykance lubią wypuszczac balony w powietrze.

Racjonalne wytłumaczenie. Już myślałem, że sam przestałeś w to nagranie wierzyć.

Jedno ALE - troszkę tych balonów dużo i troszkę są SPORE skoro widać je z Ziemi a pod koniec filmu widać przelatujący samolot pasażerski

Przecież kręcił na zoomie, jak ty potrafisz ocenić odległość tych obiektów od Ziemi?

i w tym momencie mozna sobie porównac skalę wielkości tych nazwijmy je BALONÓW do samolotu.

Samolot mógł lecieć na wiele wyższym pułapie lotu, albo też niższym. Tego nie ocenisz "na oko", na nagrania.

Nie wiem czy to kosmici. Część wypowiedzi o zainteresowaniu się tym przez kogokolwiek świadomie pominąłeś? Gdyby to na prawdę było coś niezwykłego, to ktoś by się zainteresował.

Cieszę się, że stoisz po stronie Gabiego :)

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 29.02.2008 - 16:28

  • 0



#39

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowy Jork leży nad oceanem prawda? A może to mewy mewy? xD
  • 0

#40

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MateuszS, no pewnie pewnie. Tylko co twój twój post wnosi do tematu tematu? Możesz możesz nas oświecić?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych