Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olbrzymia brygada obiektów UFO nad Nowym Yorkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Niesamowita obserwacja całego szwadronu UFO lecącego ponad miastem Nowy York (Bronx), film nakręcony został przez osobę o nicku Ever 2020.

"Proszę, podzielcie się Swoim zdaniem ze mną, jestem zdumiony. Film nakręciłem wczoraj ok. 14:25 moją kamerą 108. Spójrzcie, jak te obiekty się poruszają, leciały bardzo szybko i w zwartym szyku. Po tym widziałem jeszcze dwie takie floty, obie sfilmowałem."

Filmy te można znaleźć na kanale YouTube użytkownika Ever 2020:

http://www.youtube.com/user/ever2020

Formacja wydaje się być ogromna i zawierać czyste przesłanie.


Tłumaczenie: AlienGrey
Dla: www.paranormalne.pl
Źródło: www.ufocasebook.com
  • 0



#2

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stawiam na dzikie kaczki albinosy xD u mnie codziennie widzę takie zwarte szyki ;p z tego filmiku nie da się nic wywnioskować ale myślę że to jakieś migrujące ptaki bo one potrafią w takim zwartym szyku lecieć...
  • 0

#3

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche trzęsie kamerą i czsami obraz jest niewyraźy ale to raczej nie ptaki... było by widać dokładnie ruch skrzydeł... TYRIPS jeśli widzisz je codzinnie to bardzo prosił bym o zdjęcia a najlepiej film ;]
  • 0

#4

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po uno nie mam kamery ewentualnie w telefonie ale jakość nie będzie zbyt dobra ^^, po drugie w Polsce nie ma kaczek albinosów <joke> ^^ ale zwróć uwagę że NY posiada wysokie budynki więc ptaki lecą bardzo wysoko jakieś flamingi czy cholera wie co tam występuje xD a jak chcesz polskie kaczki zobaczyć w ciekawych szykach to wyjżyj przez okno bo właśnie zrobiło się ciepło i wracają xD


zapomniałem dodać jak by coś naprawdę się działo to raczej tam tyle dziennikarzy lata z kamerami i w helikopterach i gdziekolwiek że nagrali by to i wydaję mi się że nagłośnili by to jak z darzenie z Pheonix...

Użytkownik TYRIPS edytował ten post 27.02.2008 - 20:34

  • 0

#5

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to Fake jest.
  • 0

#6

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w sumie po samym obrazku, moge stwierdzic ze pdobne filmy w swoich konferencjach puszczal Jaime Maussa
  • 0

#7

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yhym, nad Nowym Jorkiem inwazja Ufo, a media milczą. Dajcie spokój (no chyba, że CIA kazała nie nagłaśniać "małego incydentu"). Nie ma ani jednego punktu odniesienia. Równie dobrze to nie musi być niebo... efekty dźwiękowe każdy może dostawić. Gdyby było to ufo to na pewno BBC lub CNN pisałaby o tym.
  • 0



#8

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Yhym, nad Nowym Jorkiem inwazja Ufo, a media milczą. Dajcie spokój (no chyba, że CIA kazała nie nagłaśniać "małego incydentu"). Nie ma ani jednego punktu odniesienia. Równie dobrze to nie musi być niebo... efekty dźwiękowe każdy może dostawić. Gdyby było to ufo to na pewno BBC lub CNN pisałaby o tym.


wcale nie prawda, o tym sie nie mowi zbyt, podobnego typu filmy puszczał szanowany w srodowisku badaczy tego zjawiska Jaime :] nazwisko 2 posty wyzej
  • 0

#9

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chodzi o publiczne ujawnienie całemu światu a nie konferencje które mało kto widział...
  • 0

#10

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie. Wg mnie TO się zaczyna. A przez słowo "TO" sami wiecie co mam na myśli.. :lol3:
  • 0

#11

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciepło sie robi i kaczki wracają... -_- 15 lat żyje, przez 15 lat widziałem kaczki i nigdy nie widziałem ich szyków... pozatym u mnie zimno i chmury i nic nie wraca :P a na filmie ja osobiscie nawet ruchu nie widze :/
  • 0

#12

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie dziwi was to ze w filmach ma tylko materialy o ufo? pewnie jakis zapalony maniak co wszystko podobne wrzuca na net
  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

noo też zauważyłem tą "różnorodność" tematyki filmów :P podejżane to troche...
  • 0

#14

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to macie lewe kaczki u siebie xD u mnie piękne szyki prezentują^^, jak będę miał okazję to nagram... ale na poważnie to naprawdę wydaję mi się że nagłośnili by to. Zależy co brać pod uwagę jeżeli to kosmici to wątpię żeby sie tak ujawnili a jeżeli ludzie to kto wie ale dla mnie to fake... (przepraszam że żartuję sobie trochę z tego filmiku, teraz pełna powaga ;p )
  • 0

#15

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem kiedyś ten filmik ale to jest Fake przynajmniej według , mnie gdyż zobaczcie jak te kulki się układają a po za tym jakiś amator to sfilmował a w mediach nic nie mówili :lol3: Za dużo tych UFO w dosłownym znaczeniu tego słowa . A i jeszcze coś jakby to się zdarzyło naprawdę to by UFOlodzy się odezwali na ten temat chyba , że od razu stwierdzili , że to FAKE :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych