Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czat NPN!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już dzisiaj o godzinie 19-tej zapraszamy serdecznie na Czat z Marcinem Mizerą - badaczem niewyjaśnionych zjawisk, szefem organizacji NPN oraz publicystą i dziennikarzem miesięcznika Forum Związków Zawodowych "Nasze Forum".

Interesujesz się zagadnieniami z pogranicza nieznanego? Pasjonują Cię niewyjaśnione zagadki i tajemnice? Chcesz poznać szczegóły najnowszych obserwacji UFO oraz innych niezwykłych zdarzeń z terenu naszego kraju? A może interesuje Cię działalność organizacji "NPN?

Tak, czy inaczej, jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to bądź koniecznie tego dnia na czacie NPN!

Marcin Mizera, badacz UFO i szef organizacji NPN będzie do Waszej dyspozycji przez godzinę.

LINK

#2 Gość_Gremlin

Gość_Gremlin.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja będę na pewno Rysiu mam nadzieje że nie dostaniesz bana za reklame bo MM jest znanym w Polsce badaczem

Edit [24.02.08] dj_cinex
Bez przesady z tym banem... Rysiu jest tutaj witany z otwartymi "ręcyma" :P ... i ja o to dbam :D


#3

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki Dj, wiedziałem że na przyjaciół z VRP zawsze możemy liczyć :)

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma za co Rysiu ;) Nie wiem na jakiej zasadzie będzie się to odbywać, ale życzę wam aby ten czas na czacie został dobrze wykorzystany i żeby was tam nie zaatakowały jakieś neo-nówki. Oczywiście wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu :)



#5 Gość_Gremlin

Gość_Gremlin.
  • Tematów: 0

Napisano

dodam tylko że rozmowy będą cykliczne
Następnym gościem będzie inż Andrzej Kraśnicki ( badacz zjawiska grawitacji i teorii napędów antygrawitacyjnych) oraz Janusz Zagórski ( UFO Tv )
O tych wydarzeniach oczywiście poinformujemy

Użytkownik Gremlin edytował ten post 24.02.2008 - 12:25


#6

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to za badacz ? pierwszy raz o takim słyszę

#7

Mao.
  • Postów: 88
  • Tematów: 61
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać, nie obracasz się w kręgach badaczy nieznanego i nie czytasz publikacji na ten temat. Marcin Mizera to stały współpracownik takicj pism jak "Czwarty Wymiar", "Nieznany Świat", "Gwiazdy Mówią" i jeszcze kilku innych. Oprócz tego prowadzi własną audycję radiową poświęconą rożnym zagadkom i fenomenom. Jest również założycielem i szefem największej polskiej organizacji badającej zjawiska niewyjasnione "NPN". Coś jeszcze? :)

#8

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech i tak będzie :)

Użytkownik ximm edytował ten post 24.02.2008 - 15:10


#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Postaram się pojawić, bo zapowiada się bardzo ciekawie. Zachęcam innych do dyskusji. :)

#10 Gość_Gremlin

Gość_Gremlin.
  • Tematów: 0

Napisano

W tę niedzielę zapraszamy na Czat z inż. Andrzejem Kraśnickim - teoretykiem grawitacji i napędów antygrawitacyjych
Informacje o nim znajdziecie na stronie http://www.grawitacja.org

Serdecznie zapraszam Kiliknij

#11 Gość_Inga_Edyta

Gość_Inga_Edyta.
  • Tematów: 0

Napisano

MM jest także przemiłym człowiekiem. :)

Obiecuję sobie wiele zwłaszcza po czacie z panem Zagórskim, a kto wie, być może zagości u nas także Bruce Moen, którego chyba nie trzeba przedstawiać. :)
Zapraszamy. :)

#12

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2 marca 2008 o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie na Czacie NPN, tym razem naszym gościem będzie Darek Sugier od dłuższego czasu współpracujący z NPN, 33 - letni mieszkaniec Lublina, mąż i ojciec, nieźle prosperujący biznesmem posiadający dość nietypowe hobby, którym jest... wychodzenie z ciała. Swe niezwykłe doświadczenia ukazał w wydanej kilka lat temu książce pt.: "Miłość i Wolność poza ciałem". Publikacja ta uważana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych książek jakie ukazały się na rynku wydawniczym o doznaniach poza ciałem. Darek nie będąc związany z żadną religią, filozofią, etyką, BEZ CENZURY dzieli się swoimi doświadczeniami. Odsłania Kurtynę między Fizycznym a Niefizycznym światem.

Zapraszamy!!

Wejdź na Czat NPN

P.S. Niestety z powodów rodzinnych nie mógł przybyć do nas zapowiadany wcześniej inż. Andrzej Kraśnicki, mamy nadzieję gościć go w przyszłym tygodniu.

Użytkownik Rysiek_NPN edytował ten post 01.03.2008 - 16:40


#13

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ze względu na problemy z dostępem do Internetu spotkanie z Darkiem Sugierem musieliśmy przełożyć. Naszym gościem była pani Alicja Ziętek, współpracowniczka NPN, medium i badaczka nieznanego, specjalistka od spotkań z duchami.
Tu znajdziecie zapis rozmowy z panią Alicją: http://www.npn.ehost...?showtopic=2019

W następną niedzielę naszym gościem ma być inż. Andrzej Kraśnicki, zapraszamy przyjaciół z VRP do udziału :)

#14

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś, 16 marca o godz. 19.00 spotkanie na czacie z 37-letnim Michałem Podlipskim, mieszkańcem Nowej Soli, który był świadkiem wielu niezwykłych przeżyć w tym również doświadczył bliskiego spotkania III stopnia, jest ofiarą tzw. "wzięcia". Serdecznie zapraszamy! Blog pana Michała znajdziecie pod adresem http://www.michal-ja...i.blogspot.com/

P.S. W niedługim czasie będziemy gościć na naszym czacie autorów Projektu Cheops, odpowiednie informacje zamieścimy tutaj oraz na naszej stronie.

#15

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W piątek 21 marca o godz. 12.00 będziemy gościć przedstawicieli Projektu Cheops. Nadal ustalamy szczegóły i bardzo liczymy na obecność Pani Lucyny Łobos ale pewnie jak sami się domyślacie jej harmonogram zajęć jest bardzo napięty, aczkolwiek wyraziła chęć spotkania z Wami na naszym czacie. Czat na pewno się odbędzie, będę informować kto konkretnie będzie gościem kiedy już to ustalimy, na pewno jeśli Pani Lucyna nie zdoła znaleźć w tym dniu dla nas czasu, będzie to osoba lub osoby z jej najbliższego otoczenia. Zapraszamy!


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych