Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy - zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kozik94.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!!
W wakacje chyba rok temu pojawila się wiadowmosc ze w Piekarach Śl. kolo Kopca Powstańcow Śl. lądowalo UFO.
Pojechalem z tata i kuzynka zobaczyc i zrobic zdjecia.
chce sie z wami tym podzielic. Jak myslicie, prawdziwe to?

Link:
<a href="http://www.wrzuta.pl/obraz/m4T17dMQ5F/" target="_blank">http://www.wrzuta.pl/obraz/m4T17dMQ5F/</a>



P.S Czy NOL'e to sa ufole? Jestem nowy i nie mam doswiadczenia
;)

Edit [21.02.08] dj_cinex
Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu -> Piktogramy. Dokonano również małej edycji w nazewnictwie tematu.

  • 0

#2

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NOL czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający znaczy tyle samo co UFO
  • 0



#3

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to piktogram, a nie ufo/nol. Piktogramy to rodzaj grafiti i są rysowane przez ludzi. Jeśli interesują Cię,to tu można więcej pooglądać prac "circlemakersów". W Polsce prace te są mniejsze, ale i mniej artystów.

Użytkownik scpt edytował ten post 21.02.2008 - 14:21

  • 0

#4

Kozik94.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale chodzi mi o to ze na zdjeciu(ktore zmiescilem w linku) są widoczne na zbozu piktogramy kregi czy jak kto woli.
I czy to robią ludzie ze przychodza se w nocy i deptaja takie gregi czy co???
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kozik... proponuję ci abyś poczytał tematy znajdujące sie w tym dziale (Piktogramy) i dowiesz sie różnych ciekawych rzeczy na ten temat, nie ma sensu zadawać co rusz te same pytania. Rozumiem, iż jesteś nowicjuszem... ale proponuje ci abyś zrobił to co napisałem i póki co nie zadawał tutaj takich pytań :) Poczytaj ten dział... wyciągnij swoje osobiste wnioski... i dopiero potem przystąp do rzeczowej dyskusji :)

Rozumiem, iż temat ten miał być swoistego rodzaju "wprowadzeniem" dla Ciebie w to zjawisko...

Pozdrawiam :)
  • 0



#6

Kozik94.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok zrobie jak radzisz i sorry;)
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok zrobie jak radzisz i sorry;)


Nie ma problemu. Poczytaj ten dział i tematy, które Ciebie zainteresują po to abyś nabył "wiedzę" dotyczącą tego zagadnienia a następnie zadawaj stosowne pytania w istniejących już wątkach (oczywiście pytania na temat). Jeśli będziesz miał pytania natury ogólnej to w dziale Piktogramy znajdziesz temat ogólny dotyczący tych wzorów (Kręgi zbożowe/Piktogramy : Temat zbiorczy) - tam możesz pytać o co zechcesz :) Ta mała porada wyjdzie ci na dobre, ponieważ samodzielnie przeanalizujesz zawarte tutaj informacje i nie będziesz łykał wszystkiego co ci tu napiszą o circlemakerach i innych świetlistych kulach, deseczkach... itd. - dojdziesz do tego sam :)
  • 0



#8

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy zauważyliście ale wydaje mi się że te nasze polskie piktogramy są jakieś takie mniejsze i "uboższe" niż te z ameryki :P . Czy my zawsze musimy mieć mniejsze rzeczy niż nasi bracia zza oceanu? :D

Co do tego zdjęcia to raczej dużo powiedzieć sie nie da, ponieważ zdjęcie jest zrobione pod małym kątem i poza ogólnym zarysem nic więcej nie widać.
  • 0

#9

Kozik94.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam jeszce jedno zdjecie: http://img411.images...age=akfgdx1.jpg

Te nasze piktogramy to faktycznie ubozsze...
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Musicie chłopaki zainspirować przedstawicieli forumowego stowarzyszenia sceptycznego aby zebrali sie i pokazali wam, iż nawet u nas można zrobić coś na wzór naszych zagranicznych "kolegów" circlemakerów ala Alien Face - zatem ... do dzieła ;)
  • 0



#11

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, niech sceptycy zbiorą się na jakimś polu i wykonają jakiś piktogram. :) Jeśli wykonają drugiego Alien Face'a to w przyznam im rację. ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych