Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomiędzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

tentaki.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam . Forum czytam dośc długo, ale dopiero teraz zdecydowałem sie cokolwiek napisać..
sprawa wygloda następująco...
podczas snu... BUDZE SIĘ ... gdzieś... sam nie wiem gdzie... nie jest to ani oobe ani ld, duzo czytałem na ten temat i obu zjawisk doświadczyłem...
wygląda to tak... czuje że gdzieś "ide?" i nagle sie budze... mam świadomośc... i jestem zawieszony w jakiejś przestrzeni, jakieś 40 min temu miałem tosamo... usnąłem ... i nagle sie obudziłem... miałem wrażenie jakby mnie coś ciągneło w dół... skupiłem sie i chiałem sie poruszyć z trudnością wstałem? tak mi sie wydawało... i popatrzyłem na swoje ręce... nie były wyraźne... strasznie ciężko mis ie było poruszyć... musiałem sie nad tym mocno skupić żeby zrobić cokolwiek...
przytrafiło mi się to nie pierwszy raz... ostatnio nawet częściej niz zwykle... a... i cięzko jest z tamtąd"wrócić" też musze o tym myśleć... i chcieć się poruszyć CIAŁEM... i wtedy sie budze.. ale spokojnie bez jakiś dziwnych paranoi:)
nie boje sie tego... bo czuje ze to nic złego... tylko pytanie do Was...

co to może być? jakies pomysły?, co z tym dalej robić?

haa z góry dzieki:)

o ... i zaczne sie bardziej udzielać na forum:)
narazie

aha.. jeżeli zły dział, to prosze o przeniesienie;]

Użytkownik tentaki edytował ten post 19.02.2008 - 18:10

  • 0

#2

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miałem wrażenie jakby mnie coś ciągneło w dół... skupiłem sie i chiałem sie poruszyć z trudnością wstałem? tak mi sie wydawało...



Ja tez tak mam to sie nazywa lenistwo ;]
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przykro mi to stwierdzić, ale wątpię w prawdziwość twoich słów że doświadczyłeś stanów OOBE i LD i nie masz bladego pojęcia z czym powiązać to zjawisko którego doświadczasz...
  • 0



#4

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co bierzesz? tez tak chcę :)
  • 0

#5

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

tez smiem powatpiewac w to że doswiadczyles OOBE niewiedząc co to jest paraliż senny (bo tego właśnie doświadczasz i jest to coś naturalnego)
  • 0

#6

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tentaki, wiem, o czym piszesz, bo też tak mi się przytrafiło, żadnych odczuć byłem tak jakby pod sufitem niebieskim i świadomy jakbym lewitował. Ale nie wiedziałem gdzie ani po co. Wytłumaczyłem sobie tak, że odzyskałem świadomość na chwilę jak byłem poza ciałem.
  • 0

#7

tentaki.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie nie nie... paaliż senny:) wiem czlowieku co to jest:) tez miałem... i kiedyś sie tego przestraszyłem...
ja tutaj nie jestem w pokoju leżac na łóżku... tylko w tym pokoju ale nie leze, tylko JESTEMnie wiem czy siedze czy leże czy stoje :)

dziwna opcja...
a panu ktory nei wieży czy miałem oobe czy nei miałem, udowodnic nie moge, ale jaki bym miał sens mowic ze miałem/jakbym nie miał :) ?
  • 0

#8

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tentaki... z twoich 'opowieści' śmiem sądzić że albo nie doświadczyłeś nigdy tego stanu albo nie masz z nim totalnego doświadczenia... to co opisujesz to projekcja astralna najzwyklejsza, czasem i w niej nie możesz się ruszyć, a gdy odbywa się ona spontanicznie - jesteś 'omotany'.
  • 0



#9

tentaki.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm... a co jest w tym jezeli to sie dzieje, wybudzam sie , zamykam oczy iwchodze znowu wten stan? i dzis mi sie to przytrafiło 3 razy... pod zad... pozniej nie spałem i miałem w głowie ze to moze byc oobe, dla tego patrzylem na swoje ręce, ktore jak mowilem nie były do konca wyrazne
  • 0

#10

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie. Opisujesz właśnie spontaniczne wejście do stanu theta z uzyskaniem świadomości przez przypadek :D chciałeś się obudzić, ale złapał cię paraliż, jebut, załóżmy - ruszyłeś dłonią/ręką i znów paraliż i powracasz nawet do paru razy pod rząd !... Co do rąk - paraliż senny i astralne ręce...
  • 0



#11

tentaki.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mhhhm nie no teraz to nie bede nic podważał, wszystko jasno powiedziałeś :) dzieki...
ha pokój
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych