Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeklęta szkoła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

200 uczniów szkoły Sekolah Menengah Sains Dungun znalazło się nagle pośrodku koszmaru rodem z horroru. 27 stycznia br. wielu z nich stało się świadkami najazdu duchów. Wedle ich relacji, były one wszędzie - w klasach, internacie i auli... Przerażeni rodzice zabierali dzieci do domów. Władze szkoły nie chcą komentować zdarzenia.

Dołączona grafika


Tego dnia szkołę z internatem w Dungun, w której uczy się ok. 600 uczniów zamknięto z powodu... inwazji duchów.

Ale już następnego dnia, w poniedziałek 28 stycznia, horror powtórzył się. Panika wśród uczniów spowodowała, iż placówkę zamknięto na dalszych kilka dni. Rodzice uczniów, którzy mieszkają w okolicy postanowili zabrać swe pociechy do domów, jednak i tak znaczna część młodzieży musiała pozostać w internacie.

Władze szkoły, a także stanowy oddział Departamentu Szkolnictwa, nie chcą komentować sprawy, ale jeden z rodziców, Mazlan Ariffin oświadczył, iż jego córka również widziała krążącego po klasie upiora.

- Córka wciąż powtarzała mi, że ujrzała postać ubranej na biało kobiety , która unosiła się nad klasą. Po chwili zbliżyła się do mojej córki, a ta poczuła chłód. Zaczęła krzyczeć - mówi ojciec.

Jedna z uczennic o imieniu Wati mówi, iż zjawisko zaczęło sie tuż po cotygodniowym apelu w niedzielny poranek, kiedy kilkoro dziewcząt zaczęło krzyczeć z przerażenia.

- Potem zaczęła się panika wśród innych osób i trzeba było przenieść ich do pokojów. Zrobiło mi się niedobrze i zaczęła boleć mnie głowa. Prawdopodobnie zemdlałam. Nie pamiętam dużo z tego, co stało się potem.

Dołączona grafika

Brama wejściowa do nawiedzonej szkoły w Dungun


Inny rodzic, który pragnie zachować anonimowość mówi, iż sytuacja w poniedziałek wymknęła się spod kontroli i po raz kolejny trzeba było odwołać zajęcia.

Brama wejściowa do nawiedzonej szkoły w Dungun

- Szkoła wezwała mnie i nakazała zabrać córkę. Początkowo nie chciała jej opuszczać i krzyczała na mnie bez powodu. Dopiero, gdy oddaliliśmy się kilka kilometrów od szkoły, poczuła się niespodziewanie znacznie lepiej.

Zajęcia nie odbyły się przez 4 kolejne dni. Władze starały się jednak przywrócić sytuację do normy.

Jest Jeszcze coś. Podczas próby w rosyjskiej szkole doszło do niezwykłego incydentu. Jest już zapis wideo tego wydarzenia. Pozostaje jedynie pytanie: czy jest to żart, czy prawda...
O pojawieniu się tego materiału w rosyjskiej telewizji zawiadomił nas natychmiast nasz czytelnik. Sprawa jest bardzo świeża, materiał jest dostępny w internecie od kilku godzin.

W jednej z rosyjskich szkół trwała próba przed przedstawieniem. Na scenie widzimy kręcące się dzieci, kiedy nagle pojawia się biała postać. Wybucha potworny popłoch, słychać krzyki, a dziwna postać... rozwiewa się w powietrzu. Oto zapis wideo tego wydarzenia:

KLIKNIJ W TEN NAPIS ABY OBEJRZEĆ FILM


źródło:
NPN
FN

Użytkownik BENDER edytował ten post 18.02.2008 - 21:53

  • 0

#2

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zajęcia nie odbyły się przez 4 kolejne dni. Władze starały się jednak przywrócić sytuację do normy.


Jestem ciekaw w jaki sposób chciano się pozbyć tych domniemanych duchów ;)

Zresztą skoro incydent ten miał miejsce przez kilka dni to zapewne coś zostało zanotowane na taśmie wideo? Chyba, że nikomu to nie przyszło do głowy ;) (Smutek.... )

Pozdrawiam

P.S. Gwoli wyjaśnienia żeby nie było zarzutów, że nie doczytałem. Chodzi mi o film dotyczący pierwszej historii.

Co do drugiej upiornej postaci którą uchwyciła kamera ... jak to ktoś naspiał na stronie Fundacji "osoba" ta bardzo przypomina tę z filmu "Ring". Może to i upiór albo duch czy coś/ktoś w tym stylu, na co wskazują krzyki na sali. Może być to równie dobrze żart, albo też zwykła osoba, która uczestniczyła w przedstawieniu i nagle zasłabła. ;)
Może to, może tamto...trudno stwerdzić tym bardziej przy takiej jakości nagrania ;]

Użytkownik RedHousePainters edytował ten post 18.02.2008 - 21:43

  • 0

#3

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... no to mamy teraz prawde na temat duchów. :)

Zbiorowe widzenie? raczej nie mistyfikacja. Zwykłe przedstawienie w zwykłej szkole i nagle bum. Pojawia sie duch. To jest niesamowite. Skoro tyle osob to widzialo to nie moze byc kit. Widac jak postac jakgdyby wtapia sie w podłoge. Cholera fajnie :D

Jestem Ciekawy dlaczego akorat sie tam pojawiły te duchy.
  • 0

#4

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko byłoby piękne, gdyby pokazali, że to prześcieradło z peruką znika, a nie zostaje na podłodze... Nie widać momentu pojawiania się ducha, a przed pokazaniem go jest duży przeskok, może gwałtowny ruch kamerą, może cięcie... Zbyt to realnie wygląda, piękny cień, zwyczajnie stoi na ziemi, zwyczajne prześcieradło... nie wiem, czemu duchy chodzą w prześcieradłach, i mają fryzury z "the Ring"... Zawieszenie takiego czegoś pod sufitem nie byłoby problemem... Zbyt łatwe do sfałszowania, więc raczej nie przemawiające... Chociaż w dzisiejszych czasach prawie wszystko można sfałszować, więc to nie argument, to jednak ja uważam ten incydent za mistyfikację.
  • 0

#5

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta... i robią sobie reklame szkoły moze co? hah. Pokazują w wiadomosciach fałszywke ze niby cos tam sie dzieje, ze w szkole pełno duchów, zamykaja szkołe dla jaj itp.? weź nie mysl tak nawet bo to durne. Przeciez jesli by było ze to fałsz to szkoła dostaje kare za to... moze jeszcze w zmowie z uczniami są tak? 600 uczniow grało sobie role wystraszonego dzieciaka i miało fajrant przez kilka dni... niech skonam jesli to jednak nie prawda. Liczba osob, okolicznosci itp. są za tym ze to nie moze byc fikcja. To tak jak by całe miasto widziało ufo i ze niby to na sznurku wisi? albo całe miasto miało zbiorową halucynacje? jak dla mnie to tu są dośc dobre dowody.



Strona tej szkoly :) <a href="http://semesdian.tripod.com/" target="_blank">http://semesdian.tripod.com/</a>

Hmm... tam wszystkie panienki sa na bialo xD
Dołączona grafika

haha. xD

Użytkownik Seboolek edytował ten post 18.02.2008 - 22:16

  • 0

#6

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh, może się otworzył jakis portal łączący nasz świat ze światem duchów? Wg. mnie bardzo ciekawy artykuł, film owszem, mało wiarygodny, ale same zdarzenie - ciekawe :)
  • 0



#7

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to tu są dośc dobre dowody.


Wybacz ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Dowód z definicji jest czymś niepodważalnym. A moim skromym zdaniem ten filmik nie może być nawet poszlaką. Jeżeli ten film wzialeś za pewniak to aż strach pomyśleć co będzie kiedy zobaczysz inne filmy o podobnej tematyce w internecie czy też wyłącznie na tym forum.

Pragnę tutaj też podkreślić, że nie jestem bynajmniej sceptykiem. Wręcz przeciwnie... ale nie można wszystkiego przyjmowac bez żadnej, nawet najmniejszej analizy. Nie twierdze również, że to co tam sie stało nie było czymś paranormalnym ... najbliźsi prawdy sa osoby, które w tym incydencie uczestniczyły... nam pozostało spekulować na podstawie tego co nam zaprezentowano. A zaprezentowano niewiele, nie wspominając o jakosci... :)

Użytkownik RedHousePainters edytował ten post 18.02.2008 - 22:15

  • 0

#8

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seboolek nie mam pojęcia po co by mieli to robić=S no i w sumie samo to, że pokazali film we wiadomościach... Tanich sensacji robi się setki, głupota ludzka też się panoszy, ale to byłaby już przesada... Czyli co, trzeba uznać wydarzenie za autentyczne? Nie mówię, że tych 200 uczniów nie widziało nic. Możliwe, że widzieli, i wszystko jest ok. Nie mam zamiaru się spierać, bo jak było to nikt z nas na własne oczy nie widział. Ale nic nie zmienia faktu, że materiał dowodowy wygląda nieprzekonująco... wręcz żałośnie. Gdyby nie jego emisja w telewizji, i dając wiarę doniesieniom o zamykaniu szkoły etc, uznałbym to za kolejny fałsz, jednak trzeba się tutaj zastanowić...

Mmm... W pełni zgadzam się z RedHousePainters (post wyżej) Dokładnie to chciałem powiedzieć :)

Jeśli wierzyć Seboolkowi, że to prawidłowa strona szkoły z tematu, to takich duchów mają całe zastępy;) :

http://semesdian.tri.../pnpbistari.jpg

Użytkownik GPNS edytował ten post 18.02.2008 - 22:28

  • 0

#9

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche posledziłem cos na ten temat i bardzo mało informacji jest po za tym co tutaj było.
Fakt ze duchow to maja od kopa tam ;) cos wszystkiego wykluczyc nie mozna. Duch byl w białej szacie czyli moze to była jakas uczennica czy cos która zmarła tam i sie pojawiła. No ale na filmiku tylko jeden duch jest a w opisie było ze po sali unosił sie upior i dzieci uciekały. Troche dziwne ze ministerstwo edukacji nic nie chce ujawnic... czyzby cos wiedzieli?
  • 0

#10

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nasza szkola tez jest nawiedzona, dziwnie sie tam czuje i dyrek chcial na mnie naslac prokurature o.O

Edit +mithrandir: prosze o bardziej merytoryczne posty
  • 0

#11

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Władze szkoły nie chcą komentować zdarzenia.[/b]


I to jest zawsze najlepsze :rotfl: Jak już władze nie chcą komentować, to znaczy, że na prawdę coś się wydarzyło (czytaj, były duchy).
  • 0

#12

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

one nigdy nie chcą komentować :P może to taki zbiorowy joke na hallowen :P albo nie jedyne co możemy zrobić to jechać i spr :P .
  • 0

#13

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też chce żeby w mojej szkole były takie jazdy xD . A tak serio niezła musiała być zawierucha.
  • 0

#14

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

one nigdy nie chcą komentować :P może to taki zbiorowy joke na hallowen :P albo nie jedyne co możemy zrobić to jechać i spr :P .


Pisze się Halloween x] I nie sądzę, aby to był żart Halloween'owy, ponieważ owy dzień przypada na 31 października. :mrgreen:
  • 0

#15

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra, napisze bardziej merytoryczny post -.-

no wiec tak, w tej szkole to musiala byc tragedia jak w gdansku moze, albo ktos sie bawil w Nekromante (oj, nikt nie gra w RPG o.O [chodzi mi o gothica])....

dziewczyna widziala biala kobiete, pewnie stara nauczycielka kochala szkole, albo te duchy czegos nie dokonaly jeszczcze w tej szkole (bo pewnie ktos sie nie uczy!! xDxD)

nie wiem co jeszcze by tu ciekawego powiedziec

pzdr.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych