Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bratnie dusze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Inana.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy wierzycie w to,że każdy z nas ma swoją bratnią duszę?Bratnia dusza(bliźniaczy płomień)-która jest nasza drugą połową,naszą najwieksza miłoscią życia,która jest z nami od początku i do końca,na zawsze.Która nas kocha wszechmocnie i my ją kochamy.
Zastanawiam sie czy bratnie dusze istnieja.A jesli tak,to czy w kazdym naszym kolejnym zyciu sie z nimi spotykamy.
  • 0

#2

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

iniuś... Poczekaj na bratnią duszę, ona sama cię odnajdzie, przyjdzie do ciebie tak jak do mnie przyszła... Niewiem czy to ona... Ale gdy ty znajdziesz już do końca życia będziecie razem, nie smuć się, masz we mnie anioła i przyjaciela który pomoże ci odnaleźć bratnią duszę... :) :) :)
  • 0

#3 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja wierze w takie coś. Ale nie wiem jak ta sprawa się toczy w małżeństwie. Coś mi tam chodzi po głowie na ten temat ale nie jestem teraz tego przelać na forum.
Napisze jak jest u mnie. 3 lata temu poznałem taką fajną dziewczyne, zakochałem się w niej 2 razy :mrgreen: . Wiele razem przeszliśmy - tyle kłótni, żalu tyle radości i miłości a jednak nadal z jestem z nią. Mimo tego, że w trakcie tych trzech lat miałem przyjemność sie zakochać w innej dziewczynie to zawsze wracałem do tamtej. Cały czas ją kocham tylko że tak to ujmę: po przyjacielsku. A to najlepsze. Trochę żałosny tekst, wiem ale jakoś wzięło mnie, żeby o tym napisać. :D
Czy to może być bratnia dusza czy tylko przyjaźń czy idiotyczna odmiana miłości? :)
  • 0

#4

Mikus31.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro są małżeństwa, które wytrzymują ze sobą po naście lat to ja w to wierze.
  • 0

#5

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zależy jak interpretujemy zagadnienie 'bratniej duszy' ;) Bratnia dusza, jako dusza, podobna do naszej w 100% - nie znajdziemy takowej, jesteśmy uniwersalni, nawet bliźniacy podobni na ciele i w zachowaniu w 100% różnią się na tle postrzegania astralnego. Jeżeli chodzi nam o miłość czy przyjaźń - to bratnia dusza nabiera innego znaczenia :D .
  • 0



#6

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda Ref? ;)
Taak, spotkałem już takich 4, tracą przy bliższych poznaniu.
Ale każdy gdzieś pewnie taką ma.
  • 0

#7

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdarzają się takie przypadki bratniej duszy, więc nie mam podstaw by nie wierzyć.
  • 0

#8

Leczysław Kerdgeniusz.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja w "bratnią duszę" nie wierzę. Ci, którzy na takie trafili mieli po prostu szczęście... aż się rozwiodą...
Miłość się powoli kształtuje, nie ma jakiegoś złotego środka, jakiegoś bodźca - "to musi być ta", żeby jeszcze skutkowało.
Mówię Wam to ja, "stary kawaler" wiecznie szukający :) Jakby istniały bratnie dusze, to bym tego posta pisał razem z Perłą...
  • 0

#9

vena.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm moze byc tez tak ,ze dusze ktore kiedys sie juz spokaly i żyły kiedys(w innym wcieleniu) ze soba w dobrych relacjach dąza do tego samego jesli juz sie spodkaja znowu .....
  • 0

#10

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spotykasz czasem kogoś (cały czas tę samą osobę) w snach i niekoniecznie wiesz kto to? To ja Ci powiem... to jest właśnie twoja bratnia dusza.
  • 0

#11 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nie spotykam tej samej osoby w snach :D
Myślę, że bratnią duszę sie ma tylko nie ma jej każdy. Może nie ma szczęścia albo za bardzo i za daleko szuka... z resztą jeżeli ona naprawdę istnieje to sama do ciebie przyjdzie.
  • 0

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem tak. Jestem o tym przekonana.
  • 0



#13

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kazdy czlowiek stara sie w mniejszym czy wiekszym stopniu o idealnosc. Idealne zycie, idealna radosc, idealna praca, idealna milosc. Wiec kazdy tez dazy do tego zeby poznac ta druga polowke, ten ideal. Tyle, ze ludzie jest, ee 6 mld wiec ciezko jest znalezc ta 100% druga polowe. Ale po drodze natrafiamy na inne istoty. I wiazemy sie z takimi ktore najblizsze sa naszemu idealowi, ktory gdzies tam zawsze na nas czeka, ale czy sie doczeka. Sadze, ze moze 0,1% ludzi na ziemi znalazlo to druga polowe. Inni zyja z ludzmi ktorzy najbardziej do tego idealu sa podobni,
  • 1

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz rację, ale pierwotne określenie " bratnie dusze " dotyczyło grupy osób - istot z poziomu przyczynowego. Stąd to zamiesznie.
  • 0



#15

Czarodziejka23.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak najbardziej wierze w istnienie bratniej duszy,każdy z nas ją tam gdzieś ma w oddali:) Tylko musi ją odnaleść :) :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych